Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
15 października 2012 10:02
JARA, właśnie wczoraj je w końcu zaniosłam 🙂 Reklamacje przyjęli, czas oczekiwania oczywiście 2tyg. Zobaczymy jak naprawią.

Dziewczyny ma,któraś z Was czółenka tego typu(zdj.)? Potrzebuje zakupić takie bądź podobne,ale,żeby były na tyle wygodne,żebym mogła kilka godzin w nich potańczyć i nie wrócić z obtartymi stopami itp. 🙄
Rzuciły się wam w oczy gdzieś czarne sztyblety ze srebrnym rozpiętym-na stałe zamkiem? Widziałam dzisiaj dziewczynę na uczelni w takich  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
15 października 2012 18:15
Ja miałam te szpilki. Na imprezy w nich nie chodziłam, ale pół dnia na uczelni dało się wytrzymać bez większej szkody dla nóg. Bardzo stabilne. Tylko że to nie jest gwarancja, że komuś innemu też będą pasować. 😉
Pursat a gdzie kupowałaś je ?
korsik moja koleżanka kupiła w wojasie dokładnie takie o jakich mówisz 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
15 października 2012 18:53
Na allegro.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 października 2012 21:29
Kurde kurde te niebiesko-żółte są na wypasie. Z kolejną parą matka eksmituje mnie z domu  😁

Ituch   Co pies ma z twarzą ?
15 października 2012 23:09
JARA, czadowe.  😜

Dziewczyny, a jak z jakością butów z Bershki? Wczoraj wpadły mi w oko [url=[[a]]http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershkapl/pl/40109502/32017/1489016/Botki%2BBershka%2Bz fr[[a]]ędzlami]te[/url] (sama się sobie dziwię, chyba dorastam  :hihi🙂 i z mierzenia na szybko prezentowały się całkiem, całkiem. Opłaca się wydać na nie kasę, czy w tej cenie znajdę coś lepszej jakości?

I o co chodzi z tym składem, że 5% skóry krowy? To chyba tylko te frędzelki przy sznurówce?  😁
JARA, ale bombowe, co to? 😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 października 2012 14:07
Reebok Classic Leather Trail  😍
Który kolor wg Was fajniejszy? 😉 mnie kuszą te jaśniejsze, ale boje się, czy nie są na tyle jasne by kojarzyły się z białymi kozaczkami...?  😁

kasska tym pierwszym do białych kozaczków jeszcze daleko...bez przesady. Czarne bardziej uniwersalne i do wszystkiego ubierzesz,jednak ja bym się pokusiła chyba na jaśniejsze. 😉
te drugie nie są czarne, tylko takie ciemnobrązowe🙂
I tak bardziej będą do wszystkiego pasować niż jaśniejsze,ale ja bym brała pierwsze.
JARA - bierz  😜 i pochwal się zdjęciem na żywo.

A ja powoli chowam maxy do szafy i to nie ze względu na pogodę. Popularne się stały jak cholera. Żeby Ci ludzie chociaż wiedzieli co mają na nogach. Przecież dla "normalnego" ziemianina to brzydactwo kaleczące nogi, czy się mylę ?
kasska, pierwsze! bardzo orginalne
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 października 2012 22:10
bierz  i pochwal się zdjęciem na żywo.
W sklepach ich chyba jeszcze nie ma 🙂
widziałam na fb Run Colorsa to myślałam, że już sprzedaż hula

za mną chodzą te, ale cena konkretna  🙄

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 października 2012 22:19
kasska jedne i drugie super, zależy do czego chcesz nosić 😉 skąd?  😜
kurczę, najchętniej wzięłabym 2 pary, bo pierwsze rzeczywiście bardziej mi się podobają, ale rozsądek podpowiada, że drugie będą bardziej uniwersalne i ostatecznie chyba je zamówie 🙂 all in all to mają być buty na takie awaryjne sytuacje jak plucha czy deszcz 🙂

smarcik,
http://allegro.pl/kalosze-muszkieterki-coffee-32-142-40-naomisklep-i2661460497.html
cieciorka   kocioł bałkański
16 października 2012 22:28
kasska, czy to są kalosze? Bierz i szybko zdawaj relację! też chcę takie 🙂
cieciorka,
tak 😀 ta dolna część jest gumowa, w końcu nie będzie trzeba łazić slalomem między kałużami, huraaaa🙂 zamówiłam, jak dostanę paczkę to sięzamelduję 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 października 2012 06:34
Widziałam wczoraj dziewczynę w podobnych, piękne są  😍 Też takie chcę, ale bez zamka to ja bym ich nie włożyła  🙁
Jiska, ja mam dokładnie te - wytrzymałam w nich wesele od 16 do 4:30, chodzenie po mieście i kilka imprez, są świetne, wygodne i stabilne, tylko koniecznie bierz rozmiar mniejsze niż zawsze nosisz (ja o tym nie wiedziałam i po niedługim czasie zrobiły się nieco luźne 🙁 ).
http://allegro.pl/cieliste-szpilki-nude-bez-skora-1157-sala-nr-37-i2594622784.html
Upolowałam dziś botki, obcas jest zabójczy, ale na nodze wyglądają nieziemsko!
kasska koniecznie pisz jak już będa u ciebie.
Sama zastanawiałam się nad takimi, tylko boję się że będa za szerokie.
Bo moja łydka ma obwód 32 w najszerszym miejscu...
Moon   #kulistyzajebisty
17 października 2012 15:42
Nuna, moja całe 30 cm  😁
I znalazłam dwa sezony temu kozaki, w których nie wyglądam jak kaczka, teraz jeśli na jakieś się decyduję, daję do szewca do zwężania.
Pierwszy raz rozpadły mi się buty adidasa.. trampeczki honey hook rozstały się z podeszwą, w obu butach  🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 października 2012 06:34
Może oryginalne nie były?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się