Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Chucuły 😁 to skrzyżowanie hucuła z chabetą? 😂

chyba nie da się tego odłuczyć

mam nadzieję, że to prowokacja  🤔wirek:

koń musi dużo trenować by skoczyć 1. 40 cm. Do tej dyscypliny czeba dużo ćwiczyć by na zawodach nie zżucić drąga .



Parkur *
To żąd przeszkud ustawionych w odpowiedniej kolejności ( zależy od trudności ) .
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 września 2012 18:27
calore, właśnie miałam napisać o tych chucułach  😁
oczy mnie bolą od tych kolorów, tego się w ogóle nie da czytać...
wątek zamknięty
[quote author=Facella link=topic=1320.msg1537396#msg1537396 date=1348852100]
Isabelle, jakie to forum?


i widzisz jaka gapa ze mnie, mialam pamietac wrzucic link i zapomniałam :/

http://www.stajnia.darmowefora.pl/index.php
[/quote]

Ale mają dział Moda - czapraki , siodła i ogłowia oraz Bryczesy,kaski oraz inne - Czego potrzeba do koni
toż to prawie jak re-voltowi szmatoholicy  😁
W samo forum zaraz się zagłębie, poczytam, ale już się mi rzuciło w oczy nazwy działów
Usuniente wątki iwiadomości
Islandy (ja tam znam tylko kuca islandzkiego)
Hanowry
🤔

*w pogrubieniu cytat z w/w linka
wątek zamknięty
Ircia   Olsztyn Różnowo
28 września 2012 19:09
Isabelle dziękuję za poprawienie mi humoru  😍
Mi najbardziej się podoba zamknięty wątek kuc FIROLODZKI  😜
wątek zamknięty
http://www.stajnia.darmowefora.pl/index.php?topic=4.0
ja cały czas mam nadzieję, że dzieci się nudzą i takie bzdury wypisują. gorzej tylko, jeśli ktoś to przeczyta i weźmie na serio.
wątek zamknięty
BASZNIA   mleczna i deserowa
28 września 2012 19:25
Dropsio, moderator tego forum, sieje spustoszenie na Hipologii. Czekajcie az tu sie pojawi 😉.
wątek zamknięty
BASZNIA,  ależ on/a tu już jest😉 

http://re-volta.pl/forum/index.php?action=profile;u=24352
wątek zamknięty
BASZNIA   mleczna i deserowa
28 września 2012 20:23
Isabelle, o jesu 🙂
wątek zamknięty
Kurcze, chyba przerzucę się na tamto forum ! Ileż ciekawych rzeczy się można dowiedzieć  🏇 Może w końcu zacznę dobrze wychowywać mojego CHucuła ?  😁 😁
wątek zamknięty
desire   Druhu nieoceniony...
28 września 2012 20:31
wątek zamknięty
http://www.stajnia.darmowefora.pl/index.php?topic=4.0
ja cały czas mam nadzieję, że dzieci się nudzą i takie bzdury wypisują. gorzej tylko, jeśli ktoś to przeczyta i weźmie na serio.


Jeszcze ktoś ma wątpliwości dlaczego dziś pisałem, że jestem wielkim przeciwnikiem udzielania porad lekarskich (weterynaryjnych) via net?  👀 
Calore powiem Ci tylko tyle, że NA PEWNO znajdzie się ktoś kto w to uwierzy! W końcu skądś się biorą idioci...  😵 

Dzwoniłam o nic się nie stało poważnego .......
...... TYLKO KlACZ Mi uspili

A ten tekst, to mnie już powalił na kolana!  🤔  Nic się nie stało, poza tym że mi konika uśpili! Ale spoko rodzice już kupują kolejnego 3,5 rocznego Araba  😵

Mam tylko nadzieję, że to kolejna prowokacja w necie  🏇
wątek zamknięty
może oni piszą o wirtualnych koniach z wirtualnych stadnin? 😁 a że ktoś weźmie to na serio to bardzo możliwe, szczególnie, jeśli ten ktoś nie ma skąd się nauczyć prawidłowego zachowania. pomijam zbycie takim komentarzem uśpienia konia.
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 września 2012 21:24
Mam problem - kupiłam bojownika chłopka w sklepie zoologicznym , i po 2 miesiącach zaczą pływać do góry dnem jagdyby zdech i gdy chciałam go wyjąć ożył odwrócił się i zaczoł pływać .


Co z takimi przypadkami robić to jakaś obiawa horoby ??


piękne  😍 a odpowiedź Julie -  🙇
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
28 września 2012 23:12
odłuczyć, a skąd to wież, Lipicjan 😵, a temat o łykaniu  🙇 i rada jak zagalopować na prawą nogę normalnie  👍  😁
wątek zamknięty
BASZNIA   mleczna i deserowa
28 września 2012 23:17
Mowilam, kude, mowilam.....
wątek zamknięty
http://www.stajnia.darmowefora.pl/index.php?topic=4.0
ja cały czas mam nadzieję, że dzieci się nudzą i takie bzdury wypisują. gorzej tylko, jeśli ktoś to przeczyta i weźmie na serio.

Wszystkie darmowe fora to plaga, bo dziecko jak się w domu nudzi to zaraz założy własne i nie pomyśli, byleby było i można się bawić. Później znajdujesz takie dzieło i zastanawiasz się, co było pierwsze... Jajko czy kura...?
wątek zamknięty
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 września 2012 22:09
ja z ciekawości weszłam na kuce walijskie i to co znalazłam:

Charakteryzuje go szlachetna sylwetka - sucha, niewielka głowa o szerokim czole, dużych oczach i małych uszach oraz muskularne ciało. Jego wzrost waha się od 110 do 120 cm w kłębie. Maści są jednolite, bardzo często siwe.
Zastosowanie

Zalety tego konia to łagodny charakter i typowy, energiczny i efektowny ruch. Czyni to z kuca walijskiego wspaniałego wierzchowca dla małych dzieci, używanego do zaprzęgów i jazdy rekreacyjnej. Błędem byłoby jednak traktowanie go jak zabawki. Również te kuce wymagają solidnego wychowania i wyszkolenia.
tekst na licencji GNU Free Documentation License, pierwowzór pochodzi ze strony Wikipedii


no mój się w kanony nie wpisuje  😁 wyższy jak 120 i nie jednolity, oj oj  😁
wątek zamknięty
subaru2009-gdzie ty z tym swoim kucykiem sie pchasz między rasowce ?!  🤬
wątek zamknięty
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
01 października 2012 07:43
dziewczyna objeżdża konie wyścigowe, teraz "robi" z szetlanda kuca wyścigowego  🤔
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 października 2012 08:17
bajaderka_zorro, możesz podać linka do pbl? bo wydaje mi się, że chyba ją znam  😲
wątek zamknięty
[quote author=bajaderka-zorro link=topic=1320.msg1539294#msg1539294 date=1349073796]
dziewczyna objeżdża konie wyścigowe, teraz "robi" z szetlanda kuca wyścigowego  🤔

[/quote]
Wygląda na dojrzałą babkę, chyba że mnie zdjęcie przekłamuje.
wątek zamknięty
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
01 października 2012 10:38
[quote author=Być. link=topic=1320.msg1539377#msg1539377 date=1349082321]
[quote author=bajaderka-zorro link=topic=1320.msg1539294#msg1539294 date=1349073796]
dziewczyna objeżdża konie wyścigowe, teraz "robi" z szetlanda kuca wyścigowego  🤔

[/quote]
Wygląda na dojrzałą babkę, chyba że mnie zdjęcie przekłamuje.
[/quote]

25 lat i kiełbie we łbie 😉 niestety mam przyjemność ją znać i mam wrażenie, że jest z tych co chcą klepać tyłkiem na obojętnie czym (i moje tłumaczenia, że jest już za wielka na kuca nic nie daje)

wątek zamknięty
Wiek nigdy nie szedł w parze z rozumem, a tutaj ewidentny tego przykład...
wątek zamknięty
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
01 października 2012 16:38
wątek zamknięty
dziewczynka młoda, może sama zawijała. Koniowi się krzywda nie dzieje..
wątek zamknięty
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
01 października 2012 16:45
U mnie osobiście takie coś wywołuje uśmiech na twarzy.  🙂

patt140 czyli to jest wątek tylko na sprawy związane z cierpieniem koni? W takim razie przepraszam, nie wiedziałam, juz mnie nie ma.  🤔trzałka:
wątek zamknięty
btw wyglad konia bardziej niepokoi niz owijki...
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 października 2012 16:53
mnie od owijek bardziej niepokoi to, że ona ma ostrogi  😲 wydaje mi się, że dziecko jeszcze nie ma takiego wyczucia, poza tym - jak ma działać łydką, która prawie całkowicie znajduje się na siodle?
edit: na wygląd konia to ona pewnie nie ma wpływu albo pojęcia, przecież to dziecko.
wątek zamknięty
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
01 października 2012 16:53
Bardzo chciałam przeprosic właściciela stajni oraz osoby które obraziłam swoja wcześniejszą wypowiedzią. Były to bzdury wyssane z palca, niepoparte żadnymi doniesieniami, i wynikły z mojej niskiej samooceny i głupoty.  🤬 Jeszcze raz przepraszam i zwracam honor.  :kwiatek:
wątek zamknięty
blackmare nie, nie tylko cierpienie koni  🙂
jeśli wywołuje uśmiech to dobrze, bo odebrałam, że oburzenie - dlatego tak zareagowałam.
Bo co prawda to prawda, że większą uwagę zwraca wygląd konia, i ostrogi...  🤔
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.