Olsztyńscy voltowicze

Angeel
Z Sielskiej skręcasz na plaże miejską, dojdziesz do Jeziornej, potem skręcasz w Żeglarską i wyjeżdżasz na Dębowej i na tej ulicy jak już będziesz skręcasz pierwsza w prawo i znowu pierwsza w prawo i jedziesz prosto czyli jesteś na ulicy Świerkowej, jak dojedziesz do końca ulicy (będziesz miała w prawo lub w lewo) to skręcasz w prawo i przejeżdżasz przez Bałtycką i wjeżdżasz w Wędkarską i trzymaj się cały czas prawej strony, nigdzie nie skręcaj i wyjedziesz na Wczasowej no i Hozjusza 🙂
dokładnie 😀 dodam jeszcze że ulica po Dębowej to ul Kasztanowa  😉
Dzieki dziewczyny  :kwiatek: zastanawialo mnie tylko czemu mapy google pokazuja mi ze wedkarska jest...slepa ;p
nie jest nie jest 😉 jak jedziesz od strony plazy miejsckiej to tam kiedys przejazd byl kolejowy - zamkniety od kilku lat ale skrecasz z lewo w kierunku Przystani Kicermana i jedziesz sobie na Dębową 😉
Trafilam 😀 Dzieki jeszcze raz 🙂
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
14 września 2012 18:19
Dziękuję bardzo za wszystkie wasze odpowiedzi, zarówno tutaj jak i na pw  :kwiatek:
Co prawda jak na razie ciagle niczego konkretnego co do trenera nie ustaliłam, ale na dniah będę juz wszystko wiedziała.  🙂
Angeel znaczy się że wróciłaś do Marengo?
Ratina - zgadza sie 😉 Do zobaczenia w stajni 😀 btw-Dyzio juz chyba sobie Murka ustawil, bo juz pierwszego dnia Marian wrocil z ranami wojennymi z pastwiska ;p
Jedzie ktoś na zawody do Gałkowa albo do Izy na Hubertusa?🙂
Właśnie !!! Przypominam o Hubertusie, zapraszam do zgłaszania się. Gwarantuję świetną zabawę jak co roku 🙂
Angelika my jedziemy z dwoma końmi - najprawdopodobniej na 2 dni do Gałkowa - Twoja obecność obowiązkowa !!!  💃
Poszukuję stajni, w której nauki mogłoby pobierać dziecko (7 lat) polecicie coś 🙂 tylko to mają być prawdziwe nauki a nie jakieś oprowadzanki 🙂
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
20 września 2012 16:22
fajna_jula Wrzesina Gospodarstwo Agroturystyczne Pan Tadeusz.  🙂 Baaaardzo polecam.  🙂
Jeśli chodzi o ambitną naukę na dopasowanym wzrostem kucu z profesjonalnym instruktorem polecam Mątki. Mogę opowiedzieć więcej na PW.
A może ktoś coś powie o stajni w Dercu?  🙂
Hej dziewczyny, znacie może kogoś kto pożycza przyczepę? Potrzebujemy transportu na 6 października do Derca. Najlepiej, żeby była to przyczepa z okolic Olsztyna.
Hej dziewczyny, znacie może kogoś kto pożycza przyczepę? Potrzebujemy transportu na 6 października do Derca. Najlepiej, żeby była to przyczepa z okolic Olsztyna.


Napisz do limii. Oni pozyczaja.
sklep jeździecki Pauliny Kulon zawożą na pewno konie🙂 1,5zł za km jeden koń a dwa konie 2zł
Hej!
Mam pytanie może wiecie ile kosztuje pensjonat dla konia w Stawigudzie w tej stajni z halą i w tej bez?
W stajni bez hali (Stajnia Dukata) pensjonat kosztuje 600zł - warunki są super, szczerze polecam. 🙂 Natomiast drugiej stajni, tej z halą (Stajnia Stawiguda) nie polecam. Ceny niestety nie znam.
Stawiguda z halą się zamyka z tego co słyszałam...
Tez tak slyszalam. A ktora to ta Dukata ? Gdzie to dokladnie? To ta tuz przy drodze?
Stajnia Dukata to ta kawałek za Stajnią Stawiguda  🤣 Po przejeździe przez tory dojeżdżasz do ogrodzeń padoku. To jest Stajnia Stawiguda. Skręcasz w lewo i jedziesz wzdłóż ogrodzenia (droga kieruje się w prawą stronę). Ogrodzenia stajni się kończą ale my jedziemy dalej, do samego końca drogi - na jej końcu jest brama. I tam jest Stajnia Dukata. Da się coś pojąć?
Hej ! Pierwszy raz na olsztynskim watku, wprawdzie nie bezposrednio z Olsztyna ale tez Mazury to chyba moge tez tu czasem wpasc?:p
w niedziele za tydzien- 30.09 sa zawody skokowe u nas - w Stajni Napiwoda pani Kingi Pasturskiej, to jest kolo Nidzicy. Początek godz. 12, sedzia bedzie pan Pacynski. 3 klasy - dla maluchow, mini LL i LL. Jesli bylby ktos zainteresowany to zapraszam 🙂
Mozna dzwonic bezposrednio do p. Kingi pod nr 606 235 994 , pisac na stajnia@napiwoda.pl 🙂
megi - ja nawet nie wiem, ktora (tzn. gdzie ;p) jest Stajnia Stawiguda, wiec tym bardziej nie wiem, gdzie za nia moze byc Dukata 😀
vodka - witamy w watku 😉
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
23 września 2012 18:38
wybiera  się ktos  29 wrzesnia  do Orzechowa ?
na II WARMIŃSKO-MAZURSKA ŚCIEŻKA HUCULSKA ORZECHOWO 2012”
więcej info na : http://www.konie.olsztyn.pl/content/view/198/1/

wybiera  się ktos  29 wrzesnia  do Orzechowa ?
na II WARMIŃSKO-MAZURSKA ŚCIEŻKA HUCULSKA ORZECHOWO 2012”
więcej info na : http://www.konie.olsztyn.pl/content/view/198/1/





Jaaa 🤣 ,ale jako widz, mam bliziutko bo mieszkam w tej miejscowości  🏇    Startujesz?
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
23 września 2012 19:28
nie startuje , będę robić  za  fotografa 🙂
znajomi jadą  z 2 hc.
To  na pewno się spotkamy  😉
I żeby nie było, witam wszystkich, jestem tu "nowa" (wątek podglądam od dłuższego czasu  🤣 )
Witam Edy :-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się