Olsztyńscy voltowicze

Mi nie udalo się być ale ludzie ode mnie byli 🙂 i oglądali zawody 🙂
blackmare - moze Gosia Babinska?
ja polecam Lidie Mocarska 🙂
Zawody bardzo fajne 😉 Czy ma ktoś może moje zdjęcia? Skarogniady Aramis, beżowy czaprak, wyglądaliśmy o tak:

Jeśli tak to byłabym wdzięczna przeogormnie za wysłanie! rasperberry@gmail.com
huzarowa masz bardzo fajnego konia!!! 🏇 w P bardzo fajnie jechaliście - widziałam drugi przejazd  😅 szkoda że zabrakło odrobiny szczęścia na 8!!!
maleństwo   I'll love you till the end of time...
09 września 2012 18:30
***allexandra***, , mnie i mego Łosia również spotkasz w Kieźlinach, zapewne chłopaki poznają się bliżej jako koledzy z jednego stada 😉
wiec bedziemy sasiadkami 😉
czy orientuje sie ktos gdzie znajde fajne sklepy dla ciezarnych w olsztynie? 😉 mam na oku 2 - na stronie internetowej spodni kosztuja tak okolo 200zl 😀 moze znacie cos troszke tanszego?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
09 września 2012 20:45
Na Jarotach na Wilczyńskiego jest sklep dla puszystych i ciężarnych, ale nie mam pojęcia czy fajny i czy tani - nie kwalifikuję się do żadnej grupy docelowej :p
tak znalazłam 2 na malewskiego i wilczynskiego  :kwiatek:  jutro sie tam wybieram!
Kilka zdjec z zawodow NOVUM
Wiem-post pod postem ale.....wybaczcie zdjec c.d.
edit.
Skoro udało mi się już zmniejszyć wybrane fotki, to wstawiam taką małą zapowiedź 'fotorelacji', którą udało mi się zrobić i która w całości powinna pojawić się już jutro. To tylko ponad tysiąc zdjęć, które ładują się na picaseweb już od ponad dwóch godzin  🤣 . Niestety posiadam zdjęcia tylko z ujeżdżenia(bez ostatniej pary w P), mini LL, LL i zaledwie kilku z L. Mimo wszystko mam przeogromną nadzieję, że zdjęcia przypadną do gustu 🙂.
Ooooo.... nawet kawalek mnie,jako kibica zalapal sie u Ciebie magdanik :kwiatek:
magdanik - wiecej zdjec sie juz nie dalo ? :p
btw, co to za para ?
***allexandra***, w h&m obok dziecięcego powinien być dział dla przyszłych mam 🙂
Angeel to Klimcia (Klementyna Domagalska) i Polaris - po Helanisie. mega koń !!! i świetnie skacze  😍
Bea1 te zdjęcie jedno moje jest ekstra  😍
Bea1 oo i my się załapałyśmy  🙂
magdanik super fotki !  :kwiatek:
No wlasnie bardzo mi sie podoba to konisko 😉
angeel wlasnie myslalam ze to bedzie tylko kilka fotek jak zawsze wrzucajac wszystkie to jakies 300 no maks 500 xd a tu patrze w domu ze prawie 2 tys ;oo bylam w ciezkim szoku, nawet nie wiem kiedy tyle sie ich narobilo xd
***allexandra***, nawet nie wiesz jak miło mi słyszeć takie słowa! To nie szczęścia zabrakło, tylko doświadczenia. W domu pewnie bym tą linię wyjechała bez problemu, a przy moim koniu chwila niepewności  i widać jak się kończy  😁
wybiera się ktoś z Was do Stajni Ekwador na NATURAL DLA KLASYKI: 20-23.09.2012?
P R O P O Z Y C J E
VI Dzikich Zawodów Konnych - LIWA koło Ostródy


I.Informacje ogólne
1. Rodzaj zawodów- amatorskie zawody konne w skokach przez przeszkody.
2. Miejsce zawodów- posiadłość Joanny i Mirosława Dzikich – Liwa k/Miłomłyna/Ostródy
3. Organizator- Anna Woźniak Tel. 504 089 469, mail anna.wozniak1@vp.pl
4. Termin- 16.IX.2012r.
5. Termin nadsyłania zgłoszeń- do 14.IX.2012r

II.Program zawodów
1. Rozpoczęcie konkursów- godzina 12.00
Nr.1- konkurs kl. LLd*
Nr.2- konkurs kl. L* zwykły
Nr.3- konkurs kl.L* dwunawrotowy - pucharowy
Nr.4. Konkurs kl. P* z jokerem
III. Opłaty
1. Wpisowe- 50 zł / para: jeździec-koń/
2. Proszę o wpłacenie pieniędzy do 14.IX.2012r.
3. Numer konta: 06 1140 2004 0000 3102 4586 9695
Dane do przelewu: Anna Woźniak, Różana 4, 14-140 Miłomłyn

IV. Wymagania
1. Zawodnicy małoletni- pisemna zgoda rodziców, wskazana kamizelka ochronna.
2. Zawodnicy zobowiązani są posiadać bezpieczne nakrycie głowy.
3. Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe w czasie trwania zawodów.

V. Zakończenie zawodów planowane jest na godz. 16.00. Organizator zapewnia floots dla koni i drobne upominki dla jeźdźców. Możliwa rezerwacja boksów dla koni.

Anna Woźniak

*- „Dzika” modyfikacja programu konkursu.
Ja będę , ale jako luzak i fotograf 😉
ja jutro pogadam z właścicielem ;D a ile to km od Olsztyna?🙂
angelika95 chyba ok. 70
to zależy, którą trasą się jedzie. Najkrótsza to ok 52km.
limii - 😉 To ja duuużo zdjęć poproszę  😁.
Kurcze, szkoda, ze moj kon jest w kondycji pastwiskowej, bo chetnie bym sie wybrala na jakies zawody 🙁

Moniqa, ***allexandra*** - mozecie mi dokladnie napisac ulicami jak idzie ten skrot na redykajny przez dajtki?  :kwiatek: Bo mapy google nie chca mi wyznaczyc takiego ;/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się