akcja ROWERZYSTO NIE BĄDŹ TAKI CICHY ;)

pomysł super, co do stronki, ja z doskoku wchodzę na voltę, na fejsie podobnie, więc nawet nie podejmuję się zakładania jej. Pomysły są super, jednak mi ta "RÓWNOŚĆ"za bardzi politycznie się kojarzy. Bardziej przemawiają do mnie hasła Tanii.
Na próbę wezmę na facebooka jeden z plakatów vynter.

Ach i jedno. Czy nie lepiej zacząć od fejsa niż inwestować w plakaty i ulotki? wg mnie w tej chwili facebook jest prawdziwym potentatem w marketingu wśród młodych - i to za darmo 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
26 czerwca 2012 17:56
Mi tez bardziej podobają się hasła Tani, coś tam miałam graficznie wyskrobać, ale skoro już nie trzeba. Moim zdaniem powinno zapadać w pamięć, jak wszelkie głupie slogany, tak żeby i 5-cio o 50-cio latek zrozumiał i pamiętał.

Co do plakatów etc - jeśli jest możliwość druku na jakąś imprezę etc - oj kurczę jak najbardziej. Tylko pamiętajcie o wymogach drukarni, jeśli nie chcecie tego robić w domu, a więc format .tiff, 300dpi, marginesy 3mm i kolorystyka CMYK. Koniecznie, dla druku do A4. Większe plakaty - nawet 700dpi.
emptyline, ale nie ma zadnych przeciwwskazan, zebys wymyslila cos pod hasla tani 😀
Pinesska, a mi ta rownosc sie podoba, pokazuje, ze wszyscy jestesmy pasjonatami, a koniarze to nie banda oszolomow, ktora czepia sie rowerzystow, tylko zalezy nam na wspolnym bezpieczenstwie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się