Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

aaa to sorki  😡
jest po 20
wyniki:
1. zdj nr 6 (44)
2. zdj nr 4 (42)
3. zdj nr 3 (41)
Nieśmiało proponuję, żeby przy poście ze zdjęciami dać na górze aktualny temat konkursu. Ciężko się przekopać przez te posty i nie wiem czego te fotki dotyczą, a myślę, że dla osoby, która wstawia zdjęcia podanie tematu to nie problem 🙂.
ankers, ale na pierwszej stronie w pierwszym poście podany jest temat i link do strony ze zdjęciami.....

i widzę że ankieta działa  🤔wirek:
Faktycznie, dzięki  😡
m.indira   508... kucyków
22 czerwca 2012 19:20
tak zawsze było, zanim zamknęli działa jeszcze
ja też jestem za tym by nad ankietą był temat i strona na której są zdjęcia

3 była moja, wszystkim dziękuję za oddane głosy
Fantazja, czy Twoje było 1 bo głosowałam na nie

spada nam frekwencja w zabawie, ten kto wygrał musi dobrze pokombinować z tematem by ostro ruszyć, żałuję że nie zapodałam coś z naszego podwórka, chetnych by było duzo więcej
m.indira, moja była 7

dziękuję za głosy, nie spodziewałam się tak dużo
zaraz wstawię oryginał zdjęcie, tam w tle jest pałacyk przerobiony na restaurację 🙂

edit zdjęcie

m.indira moja była 1.
Dziękuję za głosy  😀

Fantazja, w kolorze bardziej mi się podoba.
Moja była piernikowa 5 (domek z piernika posiada swoją historię  😁 ) i strasznie mnie kusiło by go gdzieś w lesie zostawić- chciała bym widzieć minę przypadkowej osoby, która by go znalazła  😜
Dziękuję wszystkim za głosy i jestem w szoku, że aż 18 osobom podobało się moje zdjęcie  :kwiatek:

Ja odniosłam wrażenie, że frekwencja spadła po fali krytyki zdjęć w poprzednim temacie, choć osobiście uważam, że każdy ma prawo do  własnej interpretacji tematu, nawet średnio zrozumiałej dla innych  😎
Cień na śniegu, jakość jest okropna bo zdjęcie robiłam na szybko w niedzielę po pracy....
no może i mogłam zostawić w kolorze.....
Kopyciak,dokładnie.
Głosowanie doskonale zastępuje krytykę. Jak się komuś zdjęcie nie podoba, to nie głosuje. Proste...

m. indira zapomniałam dodać, że głosowałam na Twoje  🙂
czyje wygrało?
podejrzewam nine
mam rację?
Ja obstawiam, że nine to 4  😉
cieciorka   kocioł bałkański
22 czerwca 2012 21:07
moja była 7

[quote author=Cień na śniegu link=topic=87575.msg1438855#msg1438855 date=1340390422]
moja była 1.
[/quote]
Na was głosowałam 🙂
Moja była piernikowa 5

Bardzo fajny pomysł 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 czerwca 2012 21:08
Ja głosowałam na 3, 5 i 6 😅
m.indira   508... kucyków
22 czerwca 2012 21:25
Nine to 4 na bank
a zwyciezca nie wiem czym dysponuje bo w EXIF nic odczytać nie można
Kopyciak, Cień na śniegu - na was głosowałam, super 🙂 Kopyciak brawo za pomysł i wykonanie mniam  😜

No i 4 nine dostała mój głos, przecudne
cieciorka  Cierp1enie bardzo dziękuję  :kwiatek: W sumie planowałam coś ala pies baskervillów, czarny dog z czarną peleryną z foli na drodze w lesie, ale nie miałam nikogo kto by mi pomóg z puszczaniem w moją stronę psa  😁
trzynastka   In love with the ordinary
22 czerwca 2012 21:56
Dziękuje, tak, moje było 4.  :kwiatek:
Jak zacznę kumać gdzie jest góra, a gdzie dół to powstawiam te linki, jak temat będzie to też wrzucę do postu ale to napewno nie dziś i nie jutro 🙂
Moja była 6 🙂 dziękuję bardzo za głosy, nie spodziewałam się że będzie się tak podobać.
Temat podam sądzę, że jutro bo muszę go jeszcze przemyśleć 🙂 Ja głosowałam na 3 i 4, wszystkie zdjęcia super🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 czerwca 2012 10:58
Fantazja a mozesz zdradzic gdzie popelnilas takie zdjecie?

to kto w koncu wygral?  👀
Facella, mogę, we Włoszech, miejscowość się nazywa Albiate, niedaleko mnie. Mam po drodze jak jadę do pracy 🙂
Hera wygrała, jej było zdj nr 6, które wygrało
m.indira   508... kucyków
23 czerwca 2012 11:23
Facella nad Twoim wpisem heheh sama zwyciężczyni się przedstawiła, nie ma jak czytać nie widząc co się czyta co nie?  😉
zabawę wygrała Hera nr 6
Sporo myślałam nad tematem ale chyba mam coś co przyciągnie większą ilość osob bo wtedy zabawa o wiele lepsza.
Więc wpadłam na pomysł związany z naszymi najukochańszymi czyli końmi.
Krew, pot, łzy i szczęście czyli nasza końska pasja 🙂 Mam nadzieję, że temat podpasuje i dużo osób się zgłosi. Termin proponuję do 06.07. Czyli mamy prawie dwa tygodnie🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 czerwca 2012 12:28
o temat przyjemny i raczej każdy ma możliwość zrobić zdjęcie w tym temacie 🙂

czyli temat: Krew, pot, łzy i szczęście czyli nasza końska pasja ?

Krew, pot, łzy i szczęście czyli nasza końska pasja

1. Cierp1enie
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 czerwca 2012 12:35
Krew, pot, łzy i szczęście czyli nasza końska pasja

1. Cierp1enie
2. juliadna
temat wcale nie jest prosty....
na razie nie mam pomysłu
m.indira   508... kucyków
23 czerwca 2012 13:10
no to konioholicy do dzieła

Krew, pot, łzy i szczęście czyli nasza końska pasja

1. Cierp1enie
2. juliadna
3. m.indira
1. Cierp1enie
2. juliadna
3. m.indira
4. monia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się