SAMOPOMOC VOLTOWA - zgłoszenia chętnych

Mam nadal w komputerze tą tabelkę, jeżeli chcecie możemy ją odświeżyć 🙂
a mozesz wkleic jakie  inf. podawac, jakie w końcu sie znalazly w tabelce? zeby nie pisać niepotrzebnych albo pominąć ważnych ...
Przede wszystkim podam, dla przypomnienia, listę wpisanych osób:

dolnośląskie: monia, zabeczka17, rtk, katija
kujawsko-pomorskie: karolinaaa
lubelskie: fin, Kaprioleczka, Nikaa, Okwiat
lubuskie: Agniecha930
łódzkie: gavi
małopolskie: Aquarius, Breva, Cariotka, Dureithel, Enklawa, Ita, Katja
mazowieckie: Alabamka, Bera7, Klolcia, Kujka
opolskie: Solusiek
pomorskie: rewir
świętokrzyskie: akzzi, marysia550
warmińsko-mazurskie: emade, Hija, Likier, Żużka
wielkopolskie: BASZNIA, Kopyciak, Ogurek
zachodniopomorskie: Zorza.polarna

Jeżeli ktoś chce zmienić dane lub chce być wykreślony, proszę o kontakt.

Dane, które są w tabelce to: nick, imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, miasto lub obszar, w zasięgu którego jesteśmy w stanie pomóc i co możemy zrobić. Ten ostatni element wybierało się z tej listy:

Forumowicze do tej pory oferowali:
•   kontakty z warsztatami samochodowymi
•   kontakty z weterynarzami
•   pomoc przy transporcie, kontakt z przewoźnikami
•   można dzwonić o każdej porze dnia i nocy
•   pomoc w opiece nad koniem podczas nieobecności właściciela
•   mobilność
•   podrzucanie przesyłek
•   sprawdzeni mechanicy, holowanie
Może komuś pomoże :kwiatek:


Wydaje mi się, że to tyle z najważniejszych informacji, w razie czego odpowiem na ewentualne pytania tu, albo na PW 🙂
Kaprioleczka od dawna się nie loguje na r-v, poza tym mieszka w Los Angeles...
likier tez sie nie loguje...
nie prosciej od nowa zaczac?
moze faktycznie...żeby nie bylo ze ktoś już nie chce, wyjechał albo umarł a to nagle ludzie dzwonią 😉

myśle, że fajnie byłoby jeszcze dodać "przenocuje ludzia/konia na spokojnie lub w razie dużego W

świetna sprawa, już pisałam do fin , że mysląc o długich rajdach w nieznane myślałam własnie co się stanie jeśli jadąc bez zaplecza samochodowego zdarzy się jakies nieszczęście - pęknięte ogłowe, popręg (w sensie, że potrzebny ktos kto nam kupi i przywiezie bo my nie mamy jak lub chociaż wskaże gdzie jest sklep)czy wypadek - i konieczność wzywania weta ( a nie mamy przecież nr do żadnego miejscowego), noclegu dla pary, odstawienia gdzieś/pozostawienia konia bo sami trafimy do szpitala itd ...
- taka baza jest super, bo nawet jesli dana osoba nie może osobiście zaoferować danej pomocy to jako "miejscowa" kogoś/miejsce wskaże, doradzi...
w mojej tabelce jest info o przenocowaniu i takie ja rowniez oferowalam.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 lutego 2012 08:55
Ja również chciałabym zaktualizować dane, raz ze nie mieszkam już w mieście dwa w razie dużego w. jestem w stanie przenocować czyjegoś konia u siebie.   wale priv 🙂
potrzebuję pomocy jadę z psem na wystawę do Szczecina 23-24 czerwca gdzie znaleźć tani nocleg z psem?
Jeżeli samopomoc wciąż obowiązuje, to ja chętnie pomogę, jakby coś się działo na Wyspach
Panterka przygarnęłabym Cię, ale akurat będę w BB na zawodach :-(
może tu:
http://www.konskigaj.com/
tu taniej, ale nie mam 100% pewności, że można z psami :-/
http://www.winnajagoda.pl/
podpytaj jeszcze horse_art, ale od nich do Szczecina jest dość daleko :-(
Ja też chętnie się dopiszę i pomogę, do kogo teraz miałabym wysłać pw, coś się zmieniło?
dziekuję GAGA
Ja też mogę kogoś przenocować, w zasadzie to nawet dwie osoby na raz, ale bez koni 😉 do kogo słać PW z kontaktem?
[quote author=panterka-23 link=topic=20495.msg1432100#msg1432100 date=1339836100]
dziekuję GAGA
[/quote]
Nie ma za co. Powodzenia na wystawie!! 😀
Dziewczyny, pomoc potrzebna!

Czy ktos moze bedzie w niedlugim czasie jechal do Gdanska z Slupska lub okolic?
Dobra dziewczyna, koniara i przyszla hipoterapeutka, ma bardzo ciezka sytuacje zyciowa, musi sie natychmiast przeprowadzic ze Slupska do Gdanska, no i nie ma jak przewiezc czesci rzeczy, ze 3 worki po 120 litrow.
Wiekszosc zabierze pociagiem, niestety tego juz nie da rady  a za transport przewoznicy kasuja jak zboze, bo 300-400zl jej krzykneli
Dziewczyna pokryje koszty paliwa, tylko kierowcy z samochodem brak!
Bardzo prosze o kontakt gdyby ktos dal rade.
Hej! Mam pytanie - czy ktoś w najbliższym czasie jedzie ze Szczecina w okolice Warszawy? potrzebuję przewieźć kociaka... 😉 :kwiatek:
Czy ktoś na dniach jedzie na trasie Kielce - Poznań?
Zabiedzona psina ma szansę na nowy świetny dom szukamy transportu  😅
(pies jest mały)
Odgrzebuję z czeluści ponieważ pilnie szukam transportu psa z Warszawy do Poznania. Może ktos kto wybiera się na Cavaliadę byłby w stanie przewieść pasażera z 4 łapami?
może napisz jeszcze w cavaliadowym
juz napisałam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się