Młode Konie

galopada_   małoPolskie ;)
05 maja 2012 19:16
urodzony wkkwista! jak Justus gapił się na stertę gruzu to go wyprzedził i jechaliśmy na czoło  🏇 nie bał się biegających psów, kałuż, gruzu, powiewających taśm, którymi rolnicy grodzą sobi pola  🏇 NIC go nie ruszało!  😍

edit. żeby nie było - Justus też na luzie tylko zatrzymał się żeby popatrzeć ale Kary nie miał czasu na czekanie na niego  😂 nie ma to jak jechać na dwóch młodych ogierach w ich pierwszy teren  😁
galopada_, ależ u Was tępo! Wszystko szybko się dzieje.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
05 maja 2012 19:49
I debiut za nami- niezapomniany, hehe. Muja do maszyny sam wlazł, bardzo chętnie, w dystansie szedł bardzo dobrze, dogadali się ze Szczepanem, miał duży zapas sił, właśnie miał iść do przodu, gdy obok rzuciły się naprzód dwa konie. Muja się potknął, jeździec spadł i tyle. Muja sam przyszedł potem do wyjścia i czekał aż ktoś go zabierze, kochane dziecko. Na szczęście chłopakom nic się nie stało, Muja czuje się dobrze.



galopada_   małoPolskie ;)
05 maja 2012 19:57
Być. ostatnie dwa dni lało więc zalało ujezdzalnie i musieliśmy jezdzic po wodzie  😂 wodny ,,trening" wkkw tez za nami  😂 i Jurkowi i Karemu woda bardzo sie podobała  🏇
Hahahaha.  😁  Czyli nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Przynajmniej konie już obyte i można pomyśleć o innych atrakcjach.  😉
galopada_   małoPolskie ;)
05 maja 2012 20:18
u nas jak są duże opady zalewa przepędy na padoki i konie muszę pokonać (jesli naprawde dużo pada) jakies 3 metry wody takiej po brzuch  😁
Wojenka ale na filmiku widać, że Twój młody wyścig ukończył  🏇
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 maja 2012 20:40
armara Katharina   :kwiatek: dziękujemy

Dzisiejszy dzień nie był najlepszy do pracy ... Kucyk w ogóle nie ogarniał tematu, nie skupiał się, nic, nie odpuścił ani na moment , nawet po galopach. No nic 😉 Gorsze dni się zdarzają, a jutro mam nadzieję będzie lepiej 😀

Wojenka fajnie im szło ! Szkoda, że siętak skończyło, ale następny start będzie lepszy ! 😀 Ale fajnie, że poleciał i czekał ! Zuch chłopak !
[quote author=galopada_ link=topic=1199.msg1392473#msg1392473 date=1336245516]
u nas jak są duże opady zalewa przepędy na padoki i konie muszę pokonać (jesli naprawde dużo pada) jakies 3 metry wody takiej po brzuch  😁
[/quote]
Moja waćpanna to kałuży nie przejdzie bez focha.
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
05 maja 2012 21:36
Mój młody z dzisiaj w nowym domku 🙂
Przenieśliśmy się do nowej stajni, bo w starej nie było warunków do pracy.. 😉

Do przyczepy wlazł jak stary wyjadacz  😲

Po weekendzie zaczynamy pierwsze podchody do zajazdki  🏇
Trzymajcie kciuki 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
05 maja 2012 22:44
armara podskoczył strasznie już jest taki jak matka albo o 1-2 cm wyższy  🙂
Katharina, świetny siwek 😀
armara, co tam u Juniora?

W ten weekend przyjechała do nas do stajni Pani Piasecka. Wczoraj młody chodził super, oby dzisiaj też, bo dzisiaj już będziemy ćwiczyć elememty. Narazie jedno z konsultacji:
galopada
A nie mówiłam. Fajnie, że wreszcie w JW uwierzyłaś 🙂
Wojenka
Następnym razem będzie lepiej, Młody jest świetny  💃

Ruda77
jej, ale Młody fajowo wygląda i prezpięknie się błyszczy  😜 Mam nadzieje, że zasypiesz nas zdjęciami z konsultacji.
Junior ? Z tego co wiem śmiga pod jeźdzcem fajnie. 7 maja jadę go odwiedzić  💃

Mam takie jedno, małego zawadiaki  😁 boksowe, fot. Ewelina Górska
Oto moja dwulatka,Karina
Ruda77, no,no, jaki profi-dizajn. 🙂 daj tam jeszcze jakieś zdjęcie!

Wojenka, Eno, fajnie szedł, miło się patrzyło. 🙂 (btw...ten jeździec na ciemnym siwym to szczepiony...? 😉 )

Katharina, Może w końcu któryś dotrze. 🙂 a jeśli nie, to widać przeznaczenie, żeby młody z wami został. 😉

ankers, Udokumeeeentuj choć to drugie wsiadanie! 🙂 Sympatyczna ta młoda. Btw, z ciekawości, ile Ty masz koni?

galopada_, To macie naturalną okazję do odczulania koni na wodę 😁 😉 Nooo, to mnie by się taka woda przydała.  😁

My tu już chyba nie pasujemy, ale nie umiem się powstrzymać, żeby się nie pochwalić 😍 Młody taak się stara (momentami aż za bardzo, bo zgaduje), na lonży, na jeździe, w lesie wlezie dosłownie wszędzie i niczego się nie boi. Chyba koń mi psychicznie dorasta...
Rekreacyjne człapanie:


I mordka z dziś:
Ruda77, i jak wrażenia z jazdy z p. Anią? Ja też mam niedługo z nią konsultacje i jestem bardzo ciekawa wrażeń 🙂
Sankaritarina ahh cóż za maść 😍 😍 😍
Wojenka   on the desert you can't remember your name
06 maja 2012 16:35
No trudno, sport to sport, wszystko się może zdarzyć. Czekamy na następny zapis  🙂
Wojenka, Jasne, wiadomo. 🙂 Daj znać kiedy następna gonitwa, będę kciuki trzymać.
Caroline12, To nasz punkt charakterystyczny nr 1. Punkt nr 2 to mrówkojadowy nos. 😉 a co to w ogóle za małe na Twoim awatarze? 🙂
Sankaritarina
A ile młody-niemłody już ma ?
Sankaritarina już nie takie młode od tygodnia 5 latek ale z wyglądu jak 2 latek. Jest to uroczy siwy pan, rasy holsztyńskiej choć jak to p. Kostrzewa powiedział że dla niego to arab  🤬 niedługo się jakimiś zdjęciami przypomnimy jak tylko zawitam do stajni wreszcie
armara, 6 lat stuknęło w tym roku.
Caroline12, Ooo, popatrz, po awku też powiedziałabym, że to 2-3 latek max. Tak "młodzieńczo" wygląda. 🙂
to byłam blisko celowałam że to 3 latek 🙂 widzę że klata też taka uroczo wąziutka jak i u mojego
zabeczka17, dziękujemy 🙂 To Freemax
Sankaritarina, postaram się. Mam trzy konie i więcej nie trzeba 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 maja 2012 18:35
ankers moje niedoścignione marzenie  😍 ale ci zazdroszczę 🙂
Sankaritarina, zazdroszczę konia. Wizualnie bardzo mi się podoba (maść).
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
06 maja 2012 19:19
Sankaritarina cudny on i ten poczciwy pysk 😀

Ruda77 Uroczy obrazek !

armara Ty się nie wykręcisz ! Dawaj Ty mi tu zła kobieto zdjęcia Dżuniorka  🤬 Kiedy on w ogóle wraca do Was ?



A ja po dzisiejszej lonży zadowolona. Po wczorajszym mega nie udanym dniu, dzisiaj piękna lonża.  💃
subaru2009
Ale ja naprawdę nie mam wiecej zdjęć. To jedno ukradłam fb stajni w której stoi 😉 Jutro moze mu coś pstryknę. A wraca do nas, nie wiem kiedy. Miał stać 2,5 miesiąca, ale to wszystko zależy.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
06 maja 2012 20:04
armara ja czekam  😁 nie moja wina, że macie laleczko obrazek a nie konia  😜
Jej lejesz miód na moje serce. Dziękuję  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się