Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Facella   Dawna re-volto wróć!
26 kwietnia 2012 13:24
monia, pojutrze 17  😁
Facella ale masz fajne oczy  😜 jak z kreskówki  😀
monia, pojutrze 17  😁


Ty tak poważnie ?  😲
w ogóle nie wyglądasz !
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 kwietnia 2012 12:10
olafasola, poważnie. wyglądam na mniej zapewne?
Facella ja bym dała z 15,max 😉

Skończyłam szkołę to pamiątkowe zdjęcie trzeba było zrobić,kij że pod latarnią i świadectwa prawie nie widać :P
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 kwietnia 2012 14:18
Mina w stylu:  😎
"Mówcie mi Bogu  😎 "
W moim przypadku,skończenie tej szkoły to chyba naprawdę "boska interwencja" 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 kwietnia 2012 17:40
To i ja się wrzucę z moim samostrzałem (jak widać nawet lustrzanką da rade zrobić zdjęcie sobie samemu).
Autoportret z psem 😂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
28 kwietnia 2012 12:35
Z wczorajszego zakończenia roku🙂
1 to zakończenie w szkole jestem u góry z lewej
a 2 to właściwe zakończenie uwieńczone ogniskiem i ogólnie imprezą w plenerze
na chwilę wpadła do nas nasza wychowawczyni i to właśnie zdjęcie z nią po prawej Ja po środku wychowawczyni
a z lewej kumpela 😀
kolejne również z ogniska w gronie znajomych ja na środku




Wczoraj robiłam zdjęcia na zawodach i jestem taka spalona że aż się śmieję z własnej głupoty..  😂
pony   inspired by pony
29 kwietnia 2012 11:20
💘 piękna jesteś! Sliczna twarz i cudna fryzura!
pony  :kwiatek:

Jak już jesteśmy przy temacie wieku  😁 W zeszłym roku na weselu dali mi 16 lat,a w tym roku na balu karnawałowym starszy pan spytał się mnie czy nie powinnam trochę bardziej się kryć z robieniem sobie drinków  😂

A o dowód pytają zawsze  😤
pony   inspired by pony
29 kwietnia 2012 12:07
nie martw się- mi dziś stuknęło 24 lata i też zawsze pytaja😀
Qendi ale cudowny francuz  !  💘
pony dawaj więcej swoich 🙂
pony   inspired by pony
29 kwietnia 2012 13:11
wrzucałam ostatnio w wątku o włosach, ale brak innych więc ponownie podlinkuje : http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150654182566957.388383.618266956&type=3  🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 kwietnia 2012 13:17
Quendi, to ile masz lat? bo pomyślałam, że jesteś moją równolatką...
pony dzisiaj? Sto lat  😀

Ja? Ja mam 20 lat  😁
Hah, jeśli chodzi o wiek to ja mam 21 za chwileczkę dosłownie i ostatnio byłam z moim facetem w tesco, kupowaliśmy jakieś wino, ale on płacił - Pani tak się patrzy na mnie i od razu wiedziałam o co chodzi, mówi "noo, Pana o dowód nie spytam, ale jakby ta Pani płaciła to o dowód musiałabym spytać, bo tak wygląda Pani na 16, 17... " 😀  Ja tam się nie smucę, bo jak bede miała 40 to może będę wyglądała na 35 😀 Aczkolwiek jak na siebie patrze to dałabym sobie więcej niż 16 czy 17 😀

Ja odkąd skończyłam 18 byłam pytana o dowód raz i Pani bardzo mnie przepraszała, ale dostała taką dyspozycję od szefa  😉 Osobiście nie uważam, żebym wyglądała staro, a i nie maluje się jakoś wyjątkowo mocno  😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
30 kwietnia 2012 12:06
Mnie wczoraj posądzono o to, że mam lat 15(mam 22)  😁
Może to też kwestia wzrostu, sposobu chodzenia i głosu ? Nie wiem  🤔wirek:
Dziewczyny, się przejmujecie - ja mam prawie 27 a jeszcze się zdarza, że pytają mnie o dowód  😁

Quendi, jesteś prześliczna!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 kwietnia 2012 12:23
Ja zawsze od razu mam naszykowany dowód bo nie wyglądam na 20 lat (dawali mi po 16) i jak widzą, że dowód wyjęty to nawet nie proszą o pokazanie tylko jest takie  "tak, tak, pani schowa" a równie dobrze mogłabym mieć mniej niż 18 lat (cały czas posługuję się moim dowodem tymczasowym, który wyrabiałam jak miałam jakieś 16 (?) lat i różni się on od zwykłego TYLKO krótszą datą ważności, nie ma żadnego napisu, że to tymczasowy czy coś 😎 )

Forkate, nic tylko się cieszyć z młodego wyglądu 🏇
Z takich rzeczy to się tylko cieszcie, mnie jeszcze NIGDY nie zapytano o dowód,w ogóle od paru lat wszyscy nowo poznani uważali mnie za pełnoletnią.

Na ile lat wyglądam?
ja w zeszłym roku (25lat) kupowałam w czerwcu sukienke na wesele. wyszlam z przymierzalni a jakas klientka, która weszła akurat do sklepu z entuzjazmem spytała: "o, jaka piękna sukienka!! to na zakończenie roku szkolnego??" 😉
cieciorka   kocioł bałkański
30 kwietnia 2012 13:42
No to ja, w dwóch odsłonach:
No to czas  na mnie 😉
cobrinha na awatarku wyglądasz zupełnie inaczej, poważniej i starzej, wybacz  😁
hehe no bywa 😉 ...czarno-białe dodaje lat 😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 kwietnia 2012 15:44
Cobrinha- świetnie wyglądasz pozytywna energia od Ciebie bije🙂

Wstawie takie w odsłonie na trzeźwo( :hihi🙂 z dzisiejszej wyprawy na Ślęże🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się