sklepy internetowe

A ja dzis dostalem zamowione szczotki i owijki z www.sklep-zebra.pl, i musze przyznac ze i szybko, i niezla jakosc. Tak ze moge z czystym sumieniem polecic!
asds   Life goes on...
01 marca 2012 08:30
+ dla sklepu dobry-kon.pl

+ dla sklepu Luna z Warszawy ( mega + za bardzo fajny gratis 🙂😉) )
Duży + dla [font=Verdana]horse-trade.pl[/font] - bardzo szybka przesyłka, dobry kontakt, a w paczce były jeszcze nowe katalogi HVpolo i Euro-stara  😅
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
01 marca 2012 13:31
Tym razem OGROMNY ,, - '' dla okser.pl Zamówienie złożone 3 stycznia, część towaru przyszła po miesiącu, a na resztę (ocieplacz pod kask dla kumpeli) ma być niby 7 marca. 🤬 Chyba przerzucę się na inny sklep po prostu.
Plusy dla konik.pl, equishop,  i jak zawsze dla bergo - świetny kontakt, szybka wysyłka  😅
frania335   Kocham Cię :*
02 marca 2012 17:34
[font=Verdana]+[/font] dla Animavet przesyłka błyskawiczna, kontakt super. oraz
[font=Verdana]+[/font] dla www.sklep-skoczek.pl co prawda kupowałam w sklepie stacjonarnym, ale fachowe podejście do klienta. zamówione sztylpy przyszły w ciągu 2 dni. polecam naprawdę.
+ dla inter-api
bardzo dobry kontakt mailowy, wszystko profesjonalnie mimo mojego marudzenia... fajnie, że można kupić rzeczy drogą wysyłkową mimo braku oferty na stronie  🙂
Czy ktoś zamawiał z tego sklepu?

http://www.redpostequestrian.co.uk/
tym razem minus dla okser.pl
Właśnie minął drugi miesiąc od zamówienia napierśnika a ja dalej czekam.  👿
Zastanawia mnie, czemu ciągle ludzie kupują coś na okser.pl, skoro cały czas o dłuższego czasu pisze się o ich nieterminowości w realizacji zamówień.
Nigdy tam nie kupowałam, więc czy chodzi o ceny, asortyment, czy brak stresu i innych zmartwień w zyciu?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
05 marca 2012 07:31
Ja tam kupuję bo mają dobry asortymeny, a ja mam tam uzbierany duży rabat. Jakoś większych problemów z nimi nigdy nie miałam, tylko z góry zakładam, że jak dojdzie to będzie i jak coś porzebuję na już, to zamawiam z innych sklepów.
Milla bardzo długo szukałam napierśnika, który będzie funkcjonalny i będzie mi się podobał. Znalazłam na okser.pl napierśnik firmy polo. Nigdzie indziej go nie było, a w okser były akurat rabaty na cały asortyment. Teraz wiem, że to był błąd. Nigdy więcej  😤
czy ktos moze kupowal pasze spillers'a przez rgr partners : http://www.rgrpartners.com/sklep/ i moglby ten sklep polecic?
ewentualnie czy jest jakis inny sklep internetowy, ktory oferuje darmowa wysylke pasz tego producenta?
Ja też dalej kupuję w okser.pl
Przy moim ostatnim zamówieniu na stanie mieli tylko połowę rzeczy. Pani do mnie zadzwoniła, przedstawiła dwa wyjścia (albo wysyłają pół, potem kolejne, albo czekam na całość). Wszystko działo się tak, jak omówiłyśmy w rozmowie telefonicznej. Pozytywnie oceniam tą sytuację.
A ja nieco spóźniony, ale za to bardzo duży PLUS dla animalii. Kontakt świetny, nie było problemu z moim kombinowaniem (normalnie, pomnik za cierpliwość!), do tego próbka lucerny Baileysa. Polecam!  👍
A ja znowu w zebra.pl tym razem kask IRH - Jacson, i znowu szybko i bez problemowo...
Ogromny :,,-'' dla oksera. Czekam od 6 stycznia na ochraniacze i cały czas mi piszą że jeszcze nie mają, a najlepsze jest to że moja znajoma zamówiła dokładnie to samo tylko że ona w lutym. I jej dzisiaj przyszło a mi ma niby przyjsc za 2 tyg.! Tragedia -.-
Duży [size=10pt][size=10pt]+[/size][/size] dla www.equi-point.pl, miła obsługa, fajne promocje i kapitalny kontakt z klientem.
0llaja jak najbardziej polecam ten sklep!
Ja robie przelew jak mam info że towar jest na stanie  😉
A ja chyba  nie typowo ale

spory minus dla animali - juz 3 zamowienie z rzedu przeciagnelo sie w nieskonczonosc. Co prawda zamawiajac widzialam, ze jednej rzeczy nie ma na stanie ale w info bylo ze do 6 dni. Po 2 tygodniach dostalam info, ze za 3 dni bedzie i tak czekalam miesiac, zrezygnowalam z brakujacego produktu, poniewaz sama sprawdzilam, ze w trakcie mojego oczekiwania usuneli go z oferty.. no ale sytuacja powtarza sie 3 raz i jest to dla mnie nie w porzadku. Powinno sie chociaz klienta poinformowac

I duuuzy plus dla gnl.pl okazalo sie, ze moje zamowienie sie przedluzy o 2 dni i od razu do mnie zadzwonili a na dodatek w ramach przeproszen dostalam gratis 😀
delta   Truth begins in lies.
10 marca 2012 14:39
+ dla bergo -  bardzo dobry kontakt i chęć pomocy przy problemach z kurierem - wreszcie po tygodniu wojowania udało się odebrać przesyłkę od kuriera.
asds   Life goes on...
10 marca 2012 16:20
+ dla sklepkarina.pl

Bezproblemowa transakcja i super obsługa 🙂
Ogromny PLUS  - dla Okser .Wspaniały,bezproblemowy i szybki kontakt .Błyskawiczna wysyłka  😀. Towar zamówiony po południu  , na drugi dzień już był u mnie  😅.
+ dla konik.com.pl
Ekspresowa przesyłka 🙂
Macie jakieś doświadczenia z www.patatajsklep.pl? Znalazłam tutaj tylko jedną informację, ale z 25 grudnia 2010 - czy ktoś zamawiał z tego sklepu niedawno?
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 marca 2012 15:36
gigantyczny minus dla oksera. ponad miesiąc czekałam na zamówienie, po czym napisali mi, że jednego towaru nie ma na stanie i nie będzie aż do września. odrzuciłam ich propozycję wybrania innego typu towaru i poprosiłam o zwrot pieniędzy. od tamtej pory ZERO kontaktu (kontaktuję się głównie drogą mailową), pieniędzy jak nie było tak nie ma  👿
a na przesyłkę i tak musiałam sporo czekać, doszła do mnie niekompletna (resztę dosłali później, bo niby znowu nie mieli na stanie)...
edit: nie wiem czy powinnam pytać w tym wątku, ale to zrobię: jak mam na nich wymusić oddanie mi pieniędzy? to nie chodzi o jakieś 20zł, a raczej większą kwotę, w dodatku to było zamówienie zbiorowe i to nie są moje pieniądze... a z własnej kieszeni nie jestem w stanie oddać takiej sumy.
edit2: zapomniałam dodać, że od ponad miesiąca zasypuję ich emailami na ten temat.
uwielbiam dobrego konia,uwielbiam dobrego konia..eee..nienawidze dobrego konia za te ich promocje,znizki i raty....
ogromny plus dla dobrego konia  😍
Facella , mnie sklepy internetowe wychowały, płacę za przesyłkę dopiero kurierowi po dostarczeniu towaru. Troche drożej ale pewniej. 
Karla🙂, pomyśl, że ja go mam pod nosem 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się