Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 lutego 2012 13:41
Łosiowa, ceny w Kulcie mniej więcej można ogarnąć tutaj: http://kulttattoo.pl/kult/?guest

Łosiowa


gothika tattoo w Krakowie, Archi
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
29 lutego 2012 21:27
uwaga, cofam wszystko co mówiłam o niskim poziomie bólu dotyczącym tatuowania się na żebrach. owszem, jeżeli to jest napisik, jest to do przeżycia. natomiast, jeśli robicie coś więcej, to przygotujcie się na ostry hardcore. ała. do teraz boli jak.. nie powiem już jak.  🤔wirek:
a jak z bolem jesli chodzi o kregoslup?  👀
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Każdy tatuaż trzeba poprawiać po wygojeniu?
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
29 lutego 2012 21:58
nie Łosiowa, poprawiają Ci, jak coś jest z nim nie tak - np. jak przez przypadek zdrapiesz kawałek strupka i tatuaż np w tym miejscu zrobi się blady. : )
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 lutego 2012 22:00
a ja się znów zaczynam wahać  😵 coś mi jednak ta sentencja co chciałam nagle wydaje się zbyt smutna  🤔wirek:

dziewczyny lepszy tatuaż w kolorze czy czarno biały jeśli kolejny planuje się w kolorze?

dziewczyny lepszy tatuaż w kolorze czy czarno biały jeśli kolejny planuje się w kolorze?



to juz zalezy tylko od Ciebie i od tego jak widzisz swoj wzor 😉 nie wiem. ja mam jeden tylko czarny, drugi kolorowy, mnie sie podoba.

nikt Wam tu nie powie co jest lepsze. tatuaz to sprawa bardzo osobista, to tak jakbys zapytala, czy ladniejszy jest kolor zielony czy czerwony. i na to pytanie jest tylko jedna odpowiedz - to zalezy co TOBIE sie podoba bardziej.
Bee., bo jeszcze się przez Ciebie rozmyślę!  😁
Co żeś wydziabała? Pokazuj szybko!
Łosiowa , polecam w Krakowie Rottena z Twin Peaks Tattoo, albo właśnie Romka z Tears Of God, on tatuuje prywatnie 🙂
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
01 marca 2012 08:43
Bee., bo jeszcze się przez Ciebie rozmyślę!  😁
Co żeś wydziabała? Pokazuj szybko!


nie rozmyślaj się, aczkolwiek, jakbym miała dziarać się jeszcze raz na żebrach to ja (ja!) przeciwniczka jakiś tam znieczulaczy chyba zdecydowałabym się na coś takiego. ogólna masakra.
co mam? psycho (sajko) wilko-ptaka, cover, zakrywałam były tatuaż. pokażę, jak się dorobię jakiegoś godnego zdjęcia. : )
pokażę, jak się dorobię jakiegoś godnego zdjęcia. : )


Czekam z niecierpliwością!  😉
Tanzerin,
ja na kregoslupie mam co prawda tylko skromny napis, ale bez problemu przezylam 😉
noen   A story of a fighter of our human race
01 marca 2012 21:42
mowicie, ze macie tatuaze, a ich nie pokazujecie 🤬 Dawac zdjecia laski! 🙂
Kasska dzieki 😉 wlasnie tez sobie pomyslalam, ze to zalezy nie tylko od indywidualnosci kazdej z nas, ale tez tego, czy robimy w poprzek kregoslupa (wtedy przeciez to prawie nic😉 ) czy wzdluz. u mnie sie szykuje tatuaz wlasnie wzdluz calego kregoslupa. ale bardziej niz bolu obawiam sie efektu  🥂

i pokazuj swoje dzielo  😜
Bee, rob zdjecie jak najszybciej, jestem bardzo ciekawa tego wilko-ptaka  🙂

ja pare dni temu zrobilam poprawki w nowym, na wiosne jeszcze chyba poprawie wilka, bo troche mu sie rozmylo przez lata  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 marca 2012 22:07
Nav, pokaż swoje 🙂

i zostanę chyba przy tym, ze ta najblizsza dziara bedzie bez koloru.
Co do pytania o tunele z poprzedniej strony, ja mam 8 mm i w praktyce wygląda to różnie, ale jeśli ucho spuchło Ci już po włożeniu grubszego sztyftu, to coś poszło nie tak, chyba nie potraktowałaś go wystarczająco delikatnie... 😉 Ja nosiłam zawsze kolczyki 1,6 mm (ale przebijane miałam chyba 1,2, milion lat temu), później - bez większego problemu - założyłam 2,3 mm, później - było już trochę trudniej - 3 mm. Dopiero później zaczęłam rozpychać pod tunele, proces był to długi i żmudny, tym bardziej, że kilka razy pospieszyłam się za mocno, ucho puchło, bolało i zaczynało się paprać, a wtedy wracałam do dużo mniejszego rozmiaru. Do 6 mm (po zgubieniu kilku rozpychaczy i kilku cofnięciach się) doszłam jakoś w 3 miesiące. Teraz mam 8mm i poszło łatwiej, ale też mniejsza różnica rozmiaru.

jakiś czas temu nabyłam, w ogóle, nową dziarkę, ale się nie chwaliłam, bo nie mam żadnych rozsądnych zdjęć 😉. I przymierzam się do następnej, może w przyszłym miesiącu... 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 marca 2012 12:01
żolka, pokaż dziarę 🙂
haha, no własnie dlatego się nie chwaliłam, bo wiedziałam, że nie mam zdjęć :P. Dalej nie mam, serio. Tylko zaraz po zrobieniu, zalaną krwią, wygląda paskudnie... 😀

haha, to jest jedyne, jakie mam, NAPRAWDĘ.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 marca 2012 12:28
cóż ja jestem ślepa i niewiele widzę, ale przynajmniej po twarzy widać, że zadowolona z życia 😀  😁
poproś kogoś o jakąś ładną fotę tegoż dzieła 😉

gdzie się dziarałaś w bełchatowie czy łodzi?
W Łodzi, na zawsze wierna Hard to Forget 😉.
Choć jeszcze nie skończony się chwalę się 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 marca 2012 12:51
eassy, robi wrażenie 🙂 szczególnie skrzydła wyglądają naprawdę... wow.

żolka, dobrze wiedzieć. już ich sobie wygooglowałam 🙂
easssy, boski.
Robi niesamowite wrażenie. Planowałaś zrobienie takiego dużego tatuażu czy to był wybryk chwili? Skąd koncepcja?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 marca 2012 13:02
potrzebuje przetłumaczyć dosłownie 1-2 zdania z polskiego na łacinę. jest mi to potrzebne w kwestiach przymiarki do tatuażu właśnie. znacie kogoś kto może pomóc?  :kwiatek:
Eassy, super. Zostaje czarno-biały?

Sei, HtF naprawdę polecam, super ekipa, robią prawdziwe arcydzieła, ja się u nich dziarałam już 3 razy i planuję kontynuować 😉. Poza tym, przekonałam do tego studia już brata i dwójkę znajomych, wszyscy bardzo zadowoleni  🙂.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 marca 2012 13:23
Eassy
Wygląda niesamowicie 😀
Widzę, że jesteś z Trójmiasta, gdzie robiłaś?
sei, Gavi, Żolka, Pauli dziękuję, miło że się podoba 🙂
Gavi tat jak najbardziej planowany, nie przepadam za masą pierdółek na ciele, preferuję raz a porządnie 😀
Pauli tatuuje Jarek z TatStudio, widziałam wiele jego prac na żywo i polecam bez dwóch zdań 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się