Młode Konie

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 lutego 2012 16:56
to pytanie do moich znajomych wróżbitów 🙂 ;]
fajne koniska i świetna fotka  😍
zabeczka, może osobny wątek dla wróżbitów założysz?
też mam konie do kochania i z wadami i jakoś nie roztrząsam tak tego, nawet jak ktoś powie na ich temat coś niemiłego.
😵
Edit: Aby nie było OT - moja pokraka w skoku  😎 (4,5 roku)
(wycięte z filmiku więc jakość marna  :icon_redface🙂
Wrzucam do was mojego małolata ;D
W kwietniu skończy 4 lata 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 lutego 2012 17:46
Megane jak widzisz nie tylko ja roztrząsam ten temat,... a wątku nie założę bo sprawę zamknęłam. Iżeby to chodziło tylko o bycie nie miłym 😵
liest123  😍 umaszczenie
Megane a wątku nie założę bo sprawę zamknęłam.


Amen.

liest123, a gdzie fotki?? (edit: widzę, że już sie pokazały 😉 )
Megane  już są 😉
heh, ale ma fajnie nakrapiany tyłeczek  👍
Pisz coś więcej o maluchu 😉
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
08 lutego 2012 17:56
liest123 śliczny malolat🙂😉)) Cudaśny blondyn lub blondyna..🙂😉
No więc hehe, chcecie to napiszę ;D
Przede wszystkim  ma nieokreśloną maść ;D Do izabelowatej nie pasuje- bo zadek nakrapiany. Do tarantowatej tez go nie zaliczyli, bo jak był źrebolem, to ani jednej plamki nie miał ;]. Fajny chłopak z niego, choć skakać nie lubi, woli staranować przeszkodę ;].
A co do taranowania... Teraz przy wejściu do zagrody ma 6 drągów, bo pewnego razu chłopak spłoszył się czegoś i zamiast przeskoczyć to wziął na klatę 5 drągów i wszystkie złamał w pół(one są szerokości drąga do przeszkody) o dziwo nic mu się nie stało.
Dobry jest w ujeżdżeniu, w czerwcu planujemy jego pierwszy start w L-ce 😉.
Siwa (licząc od wczoraj) za miesiąc kończy 3 lata. A w czerwcu stuknie nam rok razem. Jak ten czas szybko leci, aż niewyobrażalne. W chwili obecnej czekam tylko na odpuszczenie mrozu, by grunt stał się lepszy i zaczynamy. Zauważyłam również (dzisiaj), że Młodej coraz więcej białych plam na zimowym futrze prześwituje, więc jak ona je zrzuci to pewnie nie zmieszczę się we własne buty. Podejrzewam, że będzie o wiele jaśniejsza niż tamtej wiosny. Boję się patrzeć, po pysku już widzę jak szybko idą zmiany...

Być.  w stajni skąd brany był Herkules był kary źrebak, w wieku 4 lat stał się białą klaczką 😉
Z karego w czystą biel się konio przemienił ^^
Ona z kasztana (podejrzewam), więc pewnie szybciej to pójdzie niż 4 lata. Daje jej jeszcze rok.  😉
[quote="Megane"]też mam konie do kochania i z wadami i jakoś nie roztrząsam tak tego, nawet jak ktoś powie na ich temat coś niemiłego.[/quote]
Oooo, to, to!

liest123, Jejku, ale cudeńko! Prześliczny jest. Na moje oko to tarant będzie. 😉 Czapraczy tarant mojej znajomej też ma minimalnie jaśniejszy ogon od reszty, więc Twój pewnie jest egzemplarzem bardziej jaśniejszym w grzywie i ogonie. 🙂
Ma on jakieś pochodzenie? jestem ciekawa po kim to.

Być., Jedna forumowiczka ma konia, który siwiał z kasztana i w wieku bodajże 7 lat ciągle jest pięknym ciemnym siwkiem z prześwitującymi brązami tu i ówdzie. 😉 Pewnie jeszcze parę ładnych lat taki będzie.
Zobaczymy.  👀 Sama jestem ciekawa, co mi pokaże jak futerko zrzuci.
Ja też się obawiam ,że moja siwo-srokata będzie na wiosne coraz mniej srokata  😤
rosek0, a tu to szkoda, bo ona wygląda świetnie. Takie konie mogłyby w ogóle nie siwieć bardziej. 🙂
rosek0, a tu to szkoda, bo ona wygląda świetnie. Takie konie mogłyby w ogóle nie siwieć bardziej. 🙂

Ano właśnie , mnie zachwyca taka maść, szkoda.... Najwyżej ją zafarbuję  🏇
Szepnij na uszko, żeby Ci na złość nie robiła.  😉
[quote author=Być. link=topic=1199.msg1296701#msg1296701 date=1328791205]
Szepnij na uszko, żeby Ci na złość nie robiła.  😉
[/quote]
Szeptam codziennie ale ona wszytskie moje szepty ma narazie w zadku  🤣

W weekend wybieram się w teren i biorę młodą w charakterze luzaka, nie chodziła 2tyg a życie mi miłe. Jak się będzie dobrze zachowywać , to cały tydzień sobie będziemy robić poranne tereny, które juz dawno sobie obiecałam , a przez mrozy nie wyszło.I jak wszytsko dobrze pójdzie to za tydzień starsza zostanie zdegradowana do stanowiska luzaka  😁
Już się nie mogę doczekać, trzymajcie kciuki  :kwiatek:
Averis   Czarny charakter
09 lutego 2012 13:28
A mój koń skończył rehabilitację. Do pracy i tak wróci na wiosnę, ale koniec z codziennymi lonżami i zamknięciem. Biedak przez prawie 3 miesiące nie widział padoku.
HA ! I oto jest zagadka. Bo Herkules ma matkę haflingera a ojca NN 🙂
A mój koń skończył rehabilitację. Do pracy i tak wróci na wiosnę, ale koniec z codziennymi lonżami i zamknięciem. Biedak przez prawie 3 miesiące nie widział padoku.

Pewnie była euforyczna radość z końcem aresztu.  😉

rosek0 tylko się nie daj, a będzie dobrze.
Averis   Czarny charakter
09 lutego 2012 16:01
Być., właśnie, że nie. Wyszedł, rozejrzał się i poszedł jeść siano.
Stwierdził pewnie, że należy zachować się poprawnie i z gracją.  😁
A, i Herk ma 159cm w kłębie 🙂 Także na haflingera jest za duży ;]
Powiem wam, że jego "przemiana" sierści już się chyba zakończyła, bo plamki na zadzie już się nie powiększają 🙂
Wrzucam kilka fotek młodziaka na dodatek 🙂
liest123, To pewnie ten ojciec miał coś tarantowatego. Swoją drogą, ja chyba widziałam Twojego konia w ogłoszeniach.... długo go masz? 🙂

Tak, mogłaś widzieć, bo starałam się o wymianę go na innego  😉
Ale zostawiam, bo jednak może coś z niego jeszcze być  😎

Młodziak się sprawdza coraz bardziej. W kwietniu szykujemy się do zawodów więc może foty jakieś będą  😀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
09 lutego 2012 19:46
Ha! Wreszcie mam foty dokumentalne Mujiego! Tak wygląda po dwóch miesiącach u trenera  🙂





Jeździłam też na nim i był dzisiaj w wesolym humorze, chciał się ścigać z folblutami i pobrykiwał  🤣
Wojenka w jakim celu tak wygolony?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
09 lutego 2012 20:20
Hehe, no i teraz wszyscy będą się dziwili goleniem  😁. To taki wyścigowy stajl  😉.
Żeby się nie szmacił pod popręgiem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się