Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

Macie tłustego Libla zwartego i gotowego do tego, żeby mnie wytargać na jeździe  😉
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
01 stycznia 2012 21:54
Libella już to chyba kiedyś mówiłam  🙄 ale Libelka jest kwintesencją "dziewczęcości"  😍 Więcej!
wątek zamknięty
Pozdrawiamy z Siwką. 😉 To był bardzo dobry pomysł, żeby jednak dziś jeździć. 😉 Wsiadłam na oklep na kantarze, miałam tylko postępować, a wyszło, że galopowałam na Siwej na oklep pierwszy raz w życiu. 😉 Kiedyś dawno na oklep na  niej jeździłam, ale galopem nie i powiem Wam, że jestem taka szczęśliwa, że ją mam! Jest cudowna! 😉 I taka mięciutka na oklep. 😉
Wiecie co jest najgorsze? Jak już było coraz lepiej to ja jutro wyjeżdżam. ;((
Ale muszę się pochwalić: kobyła będzie miała 3 razy w tygodniu zapewniony ruch, to już na 100% postanowione! 😉 Zamiennie lonża lub jazda. 😉 Moja najcudowniejsza na świecie trenerka się zgodziła, wszystko dogadane, więc jest cudownie!!!
Bardzo dobrze się ten rok zaczął. 😉
No i w środę wreszcie ma być kowal. 😉 Także wszystko układa się idealnie! 😉
Wiem, że dzięki pracy mojej Trenerki z Nią, będzie nam łatwiej. 😉
A zobaczymy się z powrotem już za 11 dni!  🏇

Zdjęcie rozmazane, bo z komórki, ale z dzisiaj. 😉
wątek zamknięty
W związku z nowym rokiem życzę wszystkim rekreantom zdrowych koniuchów, uśmiechu na twarzy i optymizmu w patrzeniu w przyszłość 🙂
wątek zamknięty
Moje postanowienie noworoczne: zacznę zaglądać do KR  🏇
Pozdrawiamy sylwestrowo i życzymy takiego słońca jak u nas było 31 grudnia przez cały rok!  😜
wątek zamknięty
Zu zgadzam się, puki Libelka stoi luzem. Bo jak na nią wsiąść, to się okazuje, że to zwykły cham spod budy z piwem 😉
A więcej będzie, jeśli coś zostanie po dokonaniu selekcji. Na tą chwilę mogę podrzucić jeszcze jedno 😉
wątek zamknięty
Libella, aj tam od razu cham, po prostu charakterna, stawiająca na swoim baba jak dla mnie  😁
wątek zamknięty
i ja równiez sie z rudą do życzeń wklejamy 🙂 wszystkim rekreantą wszystkiego naj 😉  🏇
wątek zamknięty
Zoja hehe, no powiedzmy, że można to tak określić... 😁
p.s. Fajne siwe! Ja chyba też do kącika za rzadko zaglądam, bo jakoś tego Twojego konia nie kojarzę 🙂
wątek zamknięty
Bo mój koń tu po raz pierwszy zawitał, dużo wątków na forum śledzę, ale bardzo mało się udzielam  😡 A w KR to już w ogóle nigdy chyba  😁
wątek zamknięty
edit: Nie ten wątek, przeklejam post do kącika folblutów

wątek zamknięty
Pozdrawiam rekreantów serdecznie, z nadzieją, że zabawię tu na dłużej 😉
wątek zamknięty
Wlasnie znalazlam... pewnie filmikow sie nigdzie nie znajdzie?
wątek zamknięty
Libella, Ajaj, jaki ciemny Libel!
Wytargała na tej jeździe czy jej się z tłustości 😉 w końcu nie chciało wytargiwać? 🙂

zoja, Świetne niebo 😍 Fajnie te zdjęcia wyszły!
wątek zamknięty
Libella jest naprawdę ślicznym koniem, urodziwym, ramowym, fajnie zbudowanym. Można się zakochać od samego patrzenia, ale wsadzając tyłek w siodło można się równie szybko odkochać 😜

Ja może też w końcu na dłużej wrócę na forum i będę częściej wpadać do Was :kwiatek:
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 stycznia 2012 10:02
Miejmy nadzieje w koncu to watek dla kazdego


A dla tych jeżdżących jeszcze w szkółce też? W końcu też rekreanci 👀
Ja poprzednie wątki (2 bo wcześniej mnie na rv nie było 😉 ) starałam się czytać, oczywiście w miarę możliwości (a i tak wszystkiego nie dawałam rady doczytać 😁 ) ale prawie w ogóle się nie udzielałam. Mimo to i tak się wpiszę jeśli można :kwiatek:

Libella, na jeździe twojego koniska nie widziałam ale jak stała na padoku- zgadzam się z Zu, wyglądała bardzo dziewczęco i delikatnie a nawet niewinnie 😁
wątek zamknięty
Rekreanci!!!
W tym Nowym Roku wszystkiego najlepszego, mniej kontuzji, jak najwięcej sukcesów i samych powodów do radości w pracy z ukochanymi Kopytnymi
  🏇  🏇  🏇
wątek zamknięty
Urodził sie w 2002, poznałam go 2003, w 2005 już był mój. Mamy 2012, za 4 dni Rewir miałby urodziny. Nie doczekał. Miał tylko być szczęśliwy, biegać i jeść trawę do oporu. Mógł się wkurzać kiedy dmuchałam mu powietrzem w chrapy, mógł być nieznośny przy zwykłych czynnościach, w końcu "Gruby" zawsze miał u mnie zawyżony zakres tolerancji. Przetrwaliśmy sporo problemów z układem ruchu, ze wszystkiego wyszedł. Codziennie radosny biegł na pastwisko, niczym hrabia zawsze ostatni wracał do boksu i czekał na ukochane marchewy. Już nigdy tak nie będzie. Już nigdy go nie odwiedzę, nie wyczyszczę, nie dam jabłka. Kawał mojego życia po prostu zniknął. Zrobiłam wszystko co się dało, ale ta pieprzona bezsilność i tak w końcu przejęła sprawę. Już go nie ma. kolka.
wątek zamknięty
Oboze rewir, tak mi przykro...
wątek zamknięty
rewir, bardzo mi przykro  😕
wątek zamknięty
Rewir, brak mi słów... Trzymaj się ciepło 🙁
wątek zamknięty
Rewir trzymaj się tam!  🙁
wątek zamknięty
maab   road to hell
02 stycznia 2012 11:34
rewir, wspolczuje 🙁
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
02 stycznia 2012 11:36
Rewir - trzymaj się 🙁
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
02 stycznia 2012 11:36
rewir, bardzo mi przykro... trzymaj sie jakos 🙁
wątek zamknięty
rewir to straszne...  🙁 Trzymaj się...
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 stycznia 2012 11:44
rewir, strasznie mi przykro 🙁 trzymaj się kobieto :przytul:
wątek zamknięty
Aż łza się w oku kręci, gdy czyta się coś takiego...
rewir, trzymaj się...
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
02 stycznia 2012 12:17
rewir, brak słów 🙁
wątek zamknięty
rewir, o matko, jak mi strasznie przykro 🙁 🙁 Nie mam słów żeby cię jakoś pocieszyć...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.