kącik skoków

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 grudnia 2011 21:15
ciekawska, no to I'll keep my fingers crossed 🙂
no mysle, ze zrobimy to razem w Zagorowie ❓
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 grudnia 2011 21:18
nie,nie,ja nie mam tak ambitnych planów na ten sezon 🙂 może w nastepnym,teraz nie dam rady aż tak potrenować (praca,praca,praca  :emot4: )
chce w drugiej połowie sezonu na MR wrócić ,a potem sie zobaczy  😎
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
30 grudnia 2011 21:20
Ciekawska trzymam kciuki! 😀

My mam nadzieję, że po tegorocznych przygodach(krótki przymusowy postój i wiele innych) wrócimy do żywych 🙂 Na treningach jest super, więc zobaczymy co przyniesie nowy sezon 😀
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
30 grudnia 2011 21:22
Ktosinka też DR szykujesz w tym roku? edit. szkoda! bo fajny ten Twój koń z odzysku 😉

ja mam mało ambitne plany. małego dobrze pokazać na MPMK, starego jak bozia jego pustej główce pozwoli to pozabierać na N/C (i trzymam kciuki, żeby właściciel nie chciał go pchać wyżej), a ze swoim to się dobrze zjeździć bo na niego odgórnego ciśnienia nie ma żadnego.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 grudnia 2011 21:25
nie,w tym roku nie będę (nawet w domu :hihi🙂 DR atakować 🙂 chcę pojechać do Zagórowa na MR (to taki przedsmak DR dla mnie będzie)... ciekawska,kiedy jest Zagórów (mam nadzieję,że żadnego wkkw nie ma w tym terminie 🙁 )
nie no plany powinno sie miec ambitne. a reszta wyjdzie w praniu.

Ktoska, wkkw, nie zalamuj mnie!
Zagorow jest w sierpniu, wiec pol roku czasu jest. wstepnie 10-12.08.2012. i tam pierwszego dnia ta DR jeszcze wzglednie latwa stala, wiec tak sobie kalkuluje... 🏇
Ktoś nie potrzebujesz luzaka w Zagórowie?
Chwała po Kwartet ❓

ta się chyba u sołtysa nad jeziorem byczy a nie po stolycach szlaja 😉

mam nadzieję, że będę miał komu kibicować w Zagórowie
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 grudnia 2011 21:49
nie no plany powinno sie miec ambitne. a reszta wyjdzie w praniu.

Ktoska, wkkw, nie zalamuj mnie!
Zagorow jest w sierpniu, wiec pol roku czasu jest. wstepnie 10-12.08.2012. i tam pierwszego dnia ta DR jeszcze wzglednie latwa stala, wiec tak sobie kalkuluje... 🏇



super,w tym czasie nie ma żadnego wkkw - więc mam i trenera i kierowcę dla siebie  😅
Bogdan, chętnie 😀 na razie to sponsora potrzebuje 😉
ogurek, no postaram się w tym 2012 roku nie zawieść i wreszcie przywieź żonę na wódkę 😁
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 grudnia 2011 21:53
christine, ano Chwała 😉

Perlica, Chwała po Cabrol.
Zagorow jest w sierpniu, wiec pol roku czasu jest.

przepraszam, ale matematyka nie jest moja mocna strona 😜
o, wow, ilu zagorowskich kibicow, az strach jechac 👀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 grudnia 2011 22:17
ciekawska, dla mnie to też pół roku.... po rozpoczeciu np. przeze mnie planowo sezonu 😉
haha, bo to takie zboczenia, rok ma dwie pory: letnia i zimowa, kobiety w ciazy sa zrebne, a jak sie hamuje w samochodzie to sie wola "prrr"
co zrobic 😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 grudnia 2011 22:23
pamiętaj,jak ciąża to tylko w czerwcu,bo się sezonu nie traci 😉

edit: skoczyłam dziś jakieś krzyżaczki i małą stacjonatę,w razie,gdyby to ciekawska miała rację  😎
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 stycznia 2012 14:00
drugi raz nie będę edytować,więc katija nie bij  😁

noworocznej tradycji stało się zadość, miało być radośnie i bez presji i było.... z trampolinką dwie fule przed,konczyło się sympatycznym dubelkiem,który ze względu na ograniczenia sprzętowe,zakończył się na wysokości 140 cm  😀
oto słaba,telefoniczna dokumentacja zdjęciowa



jeżeli mój koń,będzie skakał i prowadził się tak jak dziś,to 2012 będzie naszym rokiem  🏇
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
01 stycznia 2012 15:09
Ktoś rewelka  😀

My wczoraj również sylwestrowe skoki. Super nam się skakało, wprawdzie skończyliśmy na wysokości 110-115, ale tyle radości było  🤣 Prowadzenie super, same skoki również 😉

A dzisiaj noworoczny teren  😉

A jak reszta? Żyjecie po Sylwestrze?  😁
haha, Ktos, no widzisz, czasem nie warto sie zaklinac  😀

ja wczoraj 4 x 80 cm krzyzak i dzis 1 x 80 cm krzyzak i mam nadzieje, ze nie bede caly rok LL jezdzic 😂
Mozii Jak ona sie cieszy to ja tez  😀 Dzisiaj byliśmy w terenie  🙂
ktoś i musiałaś ubrać te piękne bryczesy ! 🍴
ja jutro wreszcie poskaczę,przed wyjazdem muszę trochę pojeździć !
i coś wstawię :P
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 stycznia 2012 16:22
ciekawska jak finały MR będę jeździć z uśmiechem na ustach,albo chociaż z takim spokojem,z jakim teraz jeżdżę 120-125,to wtedy się zdecyduję zapisać do DR  🏇

Agaleon i nadal nie chcę ich sprzedać  😉 skróciłaś już te włosy? 😁 dokąd wybywasz?


i gdzie jest Koniczka, która też się dziś miała odrywać od ziemi? 👀


wszystkim skoczkom - połamania drągów  😅
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
01 stycznia 2012 16:24
A wzajemnie, wzajemnie!! 😉 Spełnienia jeździeckich marzeń  🏇
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 stycznia 2012 16:32
Koniczka się melduje 🙂 Starsza Pani nagrzała się na skoki strasznie, trochę za mało ją chyba poskakałam przy rozprężeniu i pierwszy raz parkur przejechałyśmy z lotami jak nad 130 (przeszkody miały w porywach do 80 😉 ) z podbrykiwaniem pomiędzy i tempem solidnym. W efekcie miałyśmy stopę w szeregu, bo mi do niego wystartowała strasznie, ja ją za bardzo shaltowałam pomiędzy członami i o, powiedziała mi co o tym myśli 😉 A drugi przejazd bardzo fajnie, Baba się już trochę uspokoiła, chociaż tempo dalej było solidne, ale ja już miałam głowę na karku. Także na 0 już było i podobno w dobrym stylu. W sumie jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza że na tym koniu skakałam tylko pojedyncze koperty wcześniej, a większe doświadczenie to mam tylko ze skoków na swoim.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 stycznia 2012 16:39
na doświadczonym zawsze łatwiej się uczyć 🙂

fajnie,że Ci się podobało... skoki to jest to,co tygryski lubią najbardziej 🙂
ktoś hahaah zastanawiałam się właśnie o co chodxzi z tymi włosami, ale już pamiętam 😀  🤣 🤣 🤣 hehe
Do Niemiec,praca,konie,zawody 🙂  😅 😅 😅
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 stycznia 2012 16:50
no to powodzenia w takim razie i melduj się nam tu czasami...


zapomniałam wcześniej napisać,że wstawione przeze mnie zdjęcie,jest ze specjalną dedykacją dla smerfi 😁
oczywiście będę się meldować 😀 😀 😀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 stycznia 2012 17:11
Ktoś, powiem Ci, że skoki na niej to sama przyjemność dla mnie, bo mogę się skupić na sobie, bo ona i tak bardzo dobrze wie co robić. A że przy okazji strasznie ją ogólnie lubię, bo to moim zdaniem jest wyjątkowo mądry koń, to dodatkowo przyjemność zwiększa 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 stycznia 2012 17:25
a to nie jest przypadkiem ta Chwała,co Tomasz Klein ją jeździł kiedyś?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 stycznia 2012 17:26
To jest dokładnie ta Chwała 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się