Howrse gra :)

Kupię objęcia morfeusza, dam 200 000 equus  :kwiatek: Chętnie też piorun zeusa, 65 tysięcy  😉 Ze względu na limit na wymianach - tylko poprzez prezent i kupno konia.
potrzebuje pomocy przy zadaniu 100 znajdź sekretną stronę nr 3. Wchodzę na stronę ow i nie wiem gdzie znajeść kto wygrał wczoraj najwięcej zawodów?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 grudnia 2011 11:04
W rankingu jest osoba która wygrała najwięcej zawodów, wchodzisz w jej stronę, kopiujesz cyferki z końca linku i wklejasz zamiast 2010 z linku 1. sekretnej strony
Misskiedis wielkie dzieki za pomoc  🙂
Wow. Jak się pozmieniało na kryciu :O Zamiast wybierać sobie ogiera, to właściciele ogierów wybierają klacze ?:O Pokryłby ktoś moją, byle jakim ogierem, chodzi mi o źrebaka, żeby mu dodatni BLUP zrobić;p Zadanie do wykonania 🙂
Nesca92 ja moge pokryc...🙂 login Jiska.
To poprosze 🙂 Więc teraz jak mi się jakiś ogier spodoba to zawsze musze prosić właściciela o krycie, czy jak ?:O
yyy, o czym ty  mówisz? 👀 normalnie sobie klikasz w pokrycia i wybierasz, co chcesz. nie masz na myśli prywatnych?
To ja chyba klaczy kryć nie umiem. Klikam u mojej Carmen "pokrycie"  i takie coś się pojawia

Zaoferuj płatne pokrycie

Typ pokrycia

Ogólnodostępne
Rezerwacja dla gracza
Zarezerwowane dla jednej z Twoich klaczy

I nie wiem które wybrać. A jak cokolwiek wybieram to nie wyskakują mi ogiery ;/
masz na myśli tego konia?
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=6576768
zwróć uwagę na płeć 😎
O fuck. Co jest :O Przecież ja klacz sobie wybierałam.... A do tego zadania mogę wykorzystać źrebaka z kupionej klaczy?
Jasne, że tak, byleby ta klacz miała dodatni BLUP w momencie krycia  😉
Nie no, nie mogę uwierzyć. Sprzedałam dzisiaj ogierka luzytana za 10 tyś. Sprawdzam, dokąd trafił (taki nawyk 😉), a tu okazuje się, że od razu został wystawiony na sprzedaż. Rozumiałabym, gdyby za większą cenę, ale chce kasę taką samą, w dodatku zaznaczyła, że do negocjacji. Ciekawe, po co kupuje się konia, którego się nie chce i na którym nie można zarobić? Ona już nie zarobi, to pewne, albowiem sprzedała następnej właścicielce za, uwaga, tysięcy...dwa.  🤣 Może coś jeszcze kupi? 😅
Czy ktoś moze mi powiedziec o co chodzi z tymi wędrującymi końmi?...dopiero zaczelam grac i nie bardzo wiem 😀
Jiksa, te konie zostały po wcześniejszych promocjach. Już nie można ich zdobyć. Może jeśli będzie kolejna, pojawią się nowe. 🙂
Minka dzięki za informacje...widze,że mnie dużo ominęło. 😀
Sprzedam objęcia x2 😀
czy ktoś by był zainteresowany tym panem? ;>
http://www.howrse.pl/marche/vente/voir?cheval=6116827
ile chcesz za objęcia ? 🙂
wabankowa, ja już mam te objęcia 😎
pffff ... mało masz, że innym zabierasz ? .........
xD
Myślicie że mam z tym szansę na Czarną Perłę?
Wrzuciłabym, tylko się zastanawiam czy jest sens:
exile fajny pomysł i wykonanie ja bym wysłała 😉

mi konie ostatnio nie idą więc narysowałam 3 towarzysze i jedno tło i jeszcze jedno jest w drodze xD
w niedzielę będę rysować albo w czwartek przed końcem czasu na wysyłanie xD
Ja z kolei na tło bym się nie poważyła 😉

A z towarzyszami trzeba będzie za miesiąc spróbować. Chwilowo mam uciułane 2 kupony...
heeej czy posiada ktoś może jakieś zbędne konto  :kwiatek: może być nawet bez grosza ani bez żadnego konia, zalezy mi tylko na tym żeby nie było ograniczeń wynikających z długości grania 🙁  :kwiatek:  :kwiatek:
oszukałam Cię dwa tła mam narysowane xD
jak mogłaś 😉

A tak swoją drogą... jeśli maść nie przejdzie przez głosowanie, a ja ją wycofam - dostanę kupony z powrotem?
Po wiem, że po dwóch czy trzech miesiącach sami oddają jeśli się nie usunie...
oddają zaraz po ogłoszeniu i opublikowaniu prac 😉
więc nie trzeba nic anulować itp 😉
tak tak mało mi  😂 mam 33 sztuki!  😎  Nathaly ma 91 O.O
u Ciebie wiedziałam, pamiętaj że mam dostęp do konta 😉

ło kurcze  🤔
pamiętaj, że ja do twojego też 😉 😁


edit : wabankowa, nie posyłaj już Wołacza Dusz, czy jakoś tak na zawody, bo mi blokujesz  🤬 🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się