Niepokojąca sytuacja w sklepie zoologicznym. Co zrobić?

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 grudnia 2011 19:59
Tylko obawiam się że w takiej sytuacji poleciałby ktoś z obsługi a nie ten, kto jest odpowiedzialny bezpośrednio za chomiki :/ Ludzie z obsługi zwykle się nie znają a nawet jeśli widzą, że coś jest nie tak, boją się stracić pracę, o którą teraz nie jest najłatwiej 🙄 Zwolnią gościa, któremu awanturę zrobisz a chomiki dalej wody nie dostaną, no chyba że będziesz im awanturę co tydzień robić, wtedy może to coś da 👀
dlatego na skargę najlepiej udać się do kierownika, a jeśli nic nie da, sprawę kierować wyżej
I co z tymi chomikami?
Okres najgorszy z możliwych się trafił  🙄
Dzisiaj prawie cały dzień lepiłam uszka i ogarniałam mieszkanie, jutro ciąg dalszy więc nie wiem czy będę miała czas tam podjechać. Jak na razie mam zdjęcia i wrzucone w pierwszym poście informacje od kolesia z obsługi. Mało...
Ja natomiast widziałam wczoraj w zoologu w Krakowie agamę błotną bez jednego oka, a z drugim całkowicie uszkodzonym. Biegała po całym terrarium i zupełnie nie wiedziała co się dzieje. I jeszcze 3 legwany w jednym małym terrarium, wepchnięte chyba na siłę  🤔
Jednak agamy mi żal strasznie. Zgłaszać? Weźmie to ktoś na serio od 17latki?
Ja pier...  🤔
Idź do nich i spytaj co to za burdel. Jak nie będzie efektu to zabierz kogoś starszego i zasadniczo, ciąg dalszy taki jak z chomikami (dziewczyny wcześniej pisały)
Chess właśnie byłam z moim chłopakiem ostatnio, jest starszy ode mnie. Tylko nie bardzo wiedzieliśmy co zrobić, bo cena jak za taką agamę była śmiesznie niska (120zł), czyli wzięli pod uwagę to, że jest chora. Ale to jednak zwierzę, wet by nie zaszkodził, a nawet byłby wskazany  🤔 Już nie wspominając o tym, że miała połamane palce i ogon... 😵
Obniżyli cenę, jak miło  🙄.
Trzymanie zwierzaka w takim stanie w sklepie zoologicznym to znęcanie się i tyle, tego, że jest na sprzedaż nawet nie będę komentować. To nie jest jakaś wada urody gada tylko poważniejsze obrażenia.
Rozmowa z kierownikiem i skarga plus pisemko to tozu.
Ok, dzięki Chess, tylko szkoda, że nie pomyślałam wcześniej, bo teraz będą święta... Dam znać jak coś się zmieni.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się