Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Też słyszałąm że P. Danuta trzyma konie w Kostrzu, ale czy to jakoś realnie funkcjonuje? Czy jest ona i krewni i znajomi królika?
żaczkowa   gone with the wind
16 grudnia 2011 21:08
Zorilla, znajomi kogo? :P
poszło PW 😉
W Paszkówce już klimat świąteczny...
ale cudnie  💘
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
18 grudnia 2011 18:45
Cudnie, cudnie, jak się wchodzi na prawdę robi wrażenie, jeszcze jak rumaki głowy powyciągają to jest przefajnie...
Dorcysia. klimat stajni teraz wymiata - pięknie!  😍
Dorcysia  😍 😍 ślicznie!

żaczkowa
KRÓLIKA ;P W kubusiu puchatku tak mówili o bliższych i dalszych znajomych. Ale tak - królika, a nie królka 😉
Dziękuję wszystkim!!! Tak wygląda całe podwórko:

Mogłam chociaż auto przeparkować do zdjęć  😉
Dorcysia, nie, pic-up dodaje klimatu 😉
Cariotka   płomienna pasja
18 grudnia 2011 19:25
a my wczoraj mieliśmy wigilię stajenną🙂 i było świetnie🙂 dużo pysznego jedzonka w dobrym towarzystwie 😀
Dorcysia bardzo mi się podoba Twoja stajnia 😍 jest prześliczna, taka milutka. A co do przystrojenia  👍
Dorcysia Na żywo jeszcze lepiej wygląda 😀
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
18 grudnia 2011 20:23
a my wczoraj mieliśmy wigilię stajenną🙂 i było świetnie🙂 dużo pysznego jedzonka w dobrym towarzystwie 😀



My też a jedzonka starczyła nawet na dzisiaj 🙂
żaczkowa   gone with the wind
18 grudnia 2011 20:28
W KKJK też była wigilia razem z jasełkami w wykonaniu członków klubu, zagościła nawet TVP Kraków. 🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
18 grudnia 2011 20:37
Hej.

Nie wiem w sumie, gdzie to pisać ale mam pytanie do jeźdzców z Krakowa 😉

chciałam zapytać czy ktoś z Was trenuje z /zna instruktórów takich jak: Tomek Włodarski, Emilia Bozańska i edit, przepraszam bardzo  😡?
Czy możecie mi powiedzieć jacy są, jak prowadzą treningi, czy dojeżdżają i ile ewentualnie biorą za trening?

Błaagam, pilnie poszukuję dobrego trenera  🤣


I Tomka i Mile widziałam, jednego i drugiego można polecić, każdy prowadzi fajne treningi, pomysłowe, zwraca uwagę na dosiad, a z jakich rejonów jesteś? od tego zależy cena treningu z pewnością, także najlepiej zadzwonić do każdego i dopytać indywidualnie...
Ja właśnie wróciłam z Rzeszotarskich jasełek i wigilii, było wybornie! Przesuperprofesjonalnie przygotowane przedstawienie, wszystko było na hali, wielka kurtyna na 1/3, szopka z balików słomy, skrzypce, super oświetlenie i do tego własny scenariusz z nowoczesnymi akcentami i wszystko rymowane, coś pięknego, dziewczyny odwaliły kawał dobrej roboty 🙂
a później jedzonko, którego zostało tyle, że myślę i jutro i pojutrze jeszcze będziemy dojadać :P

Dorcysia wooow, śliczna stajnia, i ten klimat...  😍
Remedioss   2* Parelli Professional
20 grudnia 2011 09:27
Szukam trenera skoków, który w profesjonalny sposób ułoży i pomoże w przeprowadzeniu programu treningowego skoków w korytarzu i pracy na cavaletti dla jednego konia. Zależy mi na osobie kompetentnej, doświadczonej i sympatycznej 🙂 Treningi w tygodniu w godzinach wczesnych przedpołudniowych. Dojazd pod Bochnię.
Czy znacie kogoś takiego?
W Paszkówce już klimat świąteczny...



Pięknie, kawał dobrej roboty ( jak znajdę chwilkę w szale przedświątecznym  to wpadnę zobaczyć na żywca)  😅
nie cytuj zdjec!
Dava   kiss kiss bang bang
20 grudnia 2011 10:11
Hej.

Nie wiem w sumie, gdzie to pisać ale mam pytanie do jeźdzców z Krakowa 😉

chciałam zapytać czy ktoś z Was trenuje z /zna instruktórów takich jak: Tomek Włodarski, Emilia Bozańska i edit, przepraszam bardzo  😡?
Czy możecie mi powiedzieć jacy są, jak prowadzą treningi, czy dojeżdżają i ile ewentualnie biorą za trening?

Błaagam, pilnie poszukuję dobrego trenera  🤣


Nie widziałaś jakie Tomek prowadzi treningi? Dojeżdżał do kilku osób do Szarych  😀

Dorcysia ale cudnie!  😍 Masz też do kompletu reniferki?  😜
Reniferków nie mam ale za to mam kozy:-)
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
20 grudnia 2011 10:41
Dava widziałam ale nigdy całego, tylko jakieś fragmenty 😉 Ale już się zdecydowałam 😀
Dorcysia nooo jaki miły avatar!  🤣 A kozy się nie liczą - możesz koniom ubrać takie nauszniki z 'porożem'  😎

maison to powiedz jakie wrażenia - zawsze lepiej wiedzieć więcej 😉
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
20 grudnia 2011 11:51
Wszystko opowiem po pierwszym treningu i stopniowo mogę uzupełniać 🙂 Na razie  konik się klimatyzuje, może za kilkanaście dni uda nam się coś potrenować, jednak problemem jest też podłoże  🙁
Cariotka   płomienna pasja
20 grudnia 2011 18:01
Piszę tutaj bo sprawa pilna ❗ Pisałam wcześniej w ogłoszeniach ale nie było odzewu. Jest u Nas w stajni naprawdę fajny koń do współdzierżawy. Dobrze ,,zrobiony''. Więcej informacji udzielę na PW.
Proszę o moderatorów o wyrozumiałość 🙂
żaczkowa   gone with the wind
20 grudnia 2011 19:52
Poszukuję stajni z halą w południowym Krakowie, gdzie mogłabym się przenieść z jednym koniem na styczeń i ewentualnie pierwszy tydzień lutego bez zobowiązań w stylu zmiany barw klubowych.
Mógłby coś ktoś polecić? 😉

Bardzo miło byłoby, gdyby nie było wielkich tłumów w godzinach popołudniowych (koń stoi od niedzieli i musi się najpierw ze 2 dni wyszaleć na lonży). 😉
Hej, polecam http://www.oj-progres.pl/  co prawda jeszcze otwarcia hali nie było, ale to kwestia paru tygodni :P
żaczkowa   gone with the wind
20 grudnia 2011 20:09
Madzislaw, tyle że to nie południowy Kraków, dojazd musi być MPK 😉
Żaczkowa A może Facimiech? Z stajni z halą, które znam to są jeszcze Niepołomice, Targowisko, Bodzanów i Szarzy, tyle, że to nie południe.
Jest tu ktoś może, kto trzyma konia w Niepołomicach?
[quote author=żaczkowa link=topic=196.msg1230245#msg1230245 date=1324410772]
Poszukuję stajni z halą w południowym Krakowie, gdzie mogłabym się przenieść z jednym koniem na styczeń i ewentualnie pierwszy tydzień lutego bez zobowiązań w stylu zmiany barw klubowych.
Mógłby coś ktoś polecić? 😉

Bardzo miło byłoby, gdyby nie było wielkich tłumów w godzinach popołudniowych (koń stoi od niedzieli i musi się najpierw ze 2 dni wyszaleć na lonży). 😉
[/quote]

Spróbuj w Niepołomicach - masz tam dojazd MPK i mało koni.
W Facimiechu brak wolnych miejsc
Ciężko będzie znaleźć stajnię z halą na południe od Krk.
Swoszowice- tam na pewno nie ma miejsca.
Włosań- ?
Pcim, troche daleko.
Coś jeszcze?
W Gdowie mają namiotową halę, ale czy są wolne miejsca nie wiem. I jest jeszcze Fabrex (?) chyba nie daleko Skawiny, chyba, że coś pomyliłam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się