Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
15 grudnia 2011 20:05
dżelson też właśnie przed chwilą na niego trafiłam.. nasuwa się tylko jedno pytanie..why? 😕
zawsze kur**** dostaje jak mysle o tych akcjach/widze je.  😤 Jakim cudem to nie jest zabronione????  👿
niechcący usunęłam filmik, podam link jeszcze raz ->

Jakim prawem to się dzieje?! Gdybym dorwała chociaż jednego człowieka, ktory to robi dla koni (czy jakiś innych zwierzat) roztrzaskałabym go na miejscu!

edytuj posty!!
ja tez.

p.s. edytuj posty
equusmoth   Gudi &Greeys &Fokus
15 grudnia 2011 20:11
Proszę nie dodawajcie takich filmików. To straszne co się dzieje. Powinni.. nie wiem .. ;(
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
15 grudnia 2011 20:14
Właśnie,nie pisz post pod postem 😉
Mnie już taki niesmak ogarnął do tych wszystkich imprez,ze nawet na Cavaliadę nie poszłam.
Jak człowiek może być zdolny do wymyślenia czegoś tak okrutnego?Aż się wstydzę czasem tego,że sama nim jestem..
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8Fu9FjiE5Ng  yyyyyy...wow? wow z jednej strony, z drugiej zdziwienie, a z trzeciej lekki niesmak...
o fuuuuu!!!!!  ja nie moge, toltujacych islandzkich turbo kulek nie cierpie, tennessee walking horse tak samo, wszelakich takich pajeczakow, a ostatnio co chwile gdzies trafiam to na filmik, to na zdjecia...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 grudnia 2011 14:16
Mnie tam się one podobają 😉 Tennesse nie darzę sympatią, ale kuce isnaldzkie uwielbiam 🙂
tak, wiem, jestem ta zla bo smiem powiedziec, ze nie lubie tych kulek  😎  juz dziewczyny prosily o osobny watek dla wlasnie islandow, to beda sie zwolennicy cieszyc 😉
jak napisałam: z jednej str wow - bo niezłą ma w sumie prędkość
z drugiej zdziwienie - bo wygląda to dla mnie dziwnie, nienaturalnie, nie jest to dla mnie nic chwytającego za oko
zaś  z trzeciej - lekki niesmak - ten "chód" po asfalcie? przykre.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
16 grudnia 2011 19:33
  😍
Wreszcie jakiś porządny film  w kinie będzie ;pp
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 grudnia 2011 09:57
Wreszcie jakiś porządny film  w kinie będzie ;pp



taa, i do tego trza pewnie 10 pudełek chusteczek wziąć... ja tam nie szykuję się na ten film - wojna + konie  + zbolaly miłością chłopiec - no nie moje klimaty.
Ja zapewne będę ryczeć, ale cóż, film dla mnie 🙂 wojna, koń, dramat. . .  😉
Ja również. Dosłownie nie znosze..
Norquina   Life is too important to be taken seriously
17 grudnia 2011 14:15
A ja polecam serial:

jak ktos lubi Zakazane imperium, to na pewno mu się spodoba, a wszystko osadzone w świecie wyścigów. Właśnie obejrzałam pilot i nie mogę się doczekać kolejnego odcinka  😍
#! zakochałam się w tym ciapku  😍
Nigna   Warto mieć marzenia...
17 grudnia 2011 14:50
Norquina: muzyka z tego zwiastunu mnie rozśmieszyła ;D jakby to conajmniej był jakiś poważny film wojenny D"
film obejrzę dla głównego aktora  🏇  a ten występ z koniem jest wspaniały
można gdzieś w sieci obejrzeć pilot "Luck"? nie mogę nic znaleźć 🙁
Norquina   Life is too important to be taken seriously
17 grudnia 2011 16:41
Nie wiem gdzie calosc mozna znalezc, ja dostalam od znajomej. ale na pewno mozna sciagnac.
Muzyka musi byc powazna, w koncu to powazne porachunki  😎
.
WESOŁYCH ŚWIĄT! ;D

cieciorka   kocioł bałkański
19 grudnia 2011 20:40
najdziwniejszy filmik jaki ostatnimi czasy widziałam:
pomysłowo ale zwierzaka żal...
ale sie uśmiałam pryz tych zwierzaczkach  😂
łobuz z mojej stajni, tego konia nie ma po co zamykać na padoku bo jesli bedzie chciała wyjsc to i tak sobie wyjdzie 
anil22, jakbym widziała mojego konia... 😉
jak napisałam: z jednej str wow - bo niezłą ma w sumie prędkość
z drugiej zdziwienie - bo wygląda to dla mnie dziwnie, nienaturalnie, nie jest to dla mnie nic chwytającego za oko
zaś  z trzeciej - lekki niesmak - ten "chód" po asfalcie? przykre.


Szanuję Twoje odmienne zdanie. Szanuję, że inochody nie są Twoimi ulubionymi końmi.
OK
Co innego mnie zastanowiło. Pewnie jest tak, jak mówił inż. Mamoń w "Rejsie" - podobają się nam te piosenki, które już kiedyś słyszeliśmy.
Świat jest pełen ras koni hodowanych co przeróżnych celów. Nie mogę powiedzieć, że jedynym naturalnym sposobem ruchu konia jest stęp, kłus czy galop - bo wokół widzę tylko takie konie. Czyli jeżeli gdzieś "tam dalej" np. na Islandii czy w USA występują konie, które poruszają się 5 chodami - to znaczy, że jest to ZŁO i trzeba to ganić? Te konie nie są na siłę tresowane czy zmuszane do nienaturalnego ruchu - toltu. Ten ruch jest najbardziej w ich naturze.

Co do ruchu po asfalcie - są specjalne podkładki pod podkowy, które skutecznie zabezpieczają nogi konia na wypadek biegu po asfalcie. Rajdowcy (endurance) stosują je od lat...

A może spójrz na komfort jeźdzca w siodle w tolcie. Na wygodę dla jego kręgosłupa. Zero obciążeń na kręgi przy biegu konia. Te konie mogą służyć jako wierzchowce dla szerszego grona jeźdźców rekreantów, którzy np. ze względów zdrowotnych nie mogą pozwolić sobie na jazdę w kłusie czy galopie.

Osobiście żałuję, że w PL nie ma spopularyzowanych inochodów. Liczę, że niedługo to się zmieni.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się