Świąteczne kartki re-voltowiczów II edycja

Moje pójdą dziś wieczorem, dojść powinny w środę  💃 Jej, ja myślałam, że nie będę umiała nic napisać, zostawiłam otwartą tylko jedną kopertę aby list dorzucić i teraz żałuję, że do reszty nie dodałam  🤬
Wysłałam dzisiaj ostatnią kartkę. Co prawda znowu znaczek jest przyklejony do góry nogami i mikołaj stoi na głowie, ale tym razem Pani przykleiła zanim zdążyłam zareagować 🤣

Wysłałam 4/4, doszła 1/4, a nie dostałam jeszcze żadnej.
Jara bardzo dziękuję za piękne życzenia i kartkę ,masz ładny charakter pisma  :kwiatek: 

Ja dostałam 2/3  moje doszły 2/3 tylko nie wiem czemu nie ma tej jednej kartki  😤  wysłałam 6 grudnia
Graba.   je ne sais pas
12 grudnia 2011 17:26
Do mnie doszło dziś od Moni 😉 dziękuję bardzo  :kwiatek:

Ja miałam duży problem z życzeniami, chciałam, żeby nie były  bezosobowe.
Wysłane priorytetem, więc powinny dojść na czas (wrzuciłam każdą do innej skrzynki  :hihi🙂
Ja dziś dostałam piękną kartkę od Zairki  😍 i smakowego pierniczka (zdjęcia nie mam 🙁 bo zjedzony zaraz po otwarciu przeze mnie, Julkę i mojego tż) Pierniczek przyszedł połamany, aleee jak smakował - bajka!! Zairko kochana dziękuję bardzo!!! Na pw. proszę przepis  :kwiatek:
Teraz już mogę spać spokojnie 3/3 doszły  😅 
tez  dostalam od Zairki pierniczek-slicznie dziekuje-pochlonelam polamanca😀 :kwiatek:
Wysłałam 4/4, doszła 1/4


no to już masz 2/4  😀
Dziękuje bardzo za karteczke i życzenia  :kwiatek:

I gdybyś nie napisała to bym nawet nie zauważyła, że sobie lecą do góry nogami  😁
O tak:  🏇
No... ode mnie dziś poszło aż 10  🤣
ja wysyłam jutro, wiem, że jestem mało znana a wręcz nieznana na re-volcie , ale mam nadzieję, że mimo to kartki ode mnie ucieszą adresatów  😉
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
12 grudnia 2011 19:19
Ja właśnie tworzę swoje i pewnie jutro polecą do adresatów.

Dzisiaj doszła do mnie śliczna kartka od Kopyciak - dzięki za życzonka  :kwiatek:

I tak w ogóle zgadzam się z pokemon. Zresztą chyba pisałam o tym już w poprzedniej edycji, co prawda wtedy chodziło mi bardziej o fakt własnoręcznego robienia kartek i przeprosiny osób, które kartki kupiły.
W tym roku kartki robię, ale akurat teraz mam więcej czasu, wpadłam też na jakiś tam pomysł. Jednak jeśli ktoś nie ma czasu/ochoty/talentu/pomysłu lub po prostu mu się nie chce i wyśle kupione to nie powinien za to przepraszać czy czuć się gorszy. Tak samo z wysyłaniem dodatków.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 grudnia 2011 19:29
ja też się zgadzam z Pokemon
przesada z tymi prezentami 😉 kartka wystarczy
Ja się w tym roku wykazałam instynktem kreatywności i zaprojektowałam kartki sama 😀 Ba, nawet wierszyk jest mojego autorstwa! I również mam nadzieję, że się Wam spodobają ((-:
baffinka, cieszę się, że dotarła i się podoba 😀 Byłam zła na swoje gapiostwo, bo Twoja kartka miała najładniejszą kopertę i akurat na niej musiałam tego mikołaja odwrotnie przykleić 🤣
Moje kartki są wymyślone i w sumie jak nie kartki, miały być inne, ale jak przyszły z zamówienia to już nie było czasu odesłać.
Jednak mam nadzieję, że się spodobają i nie zrazi co po niektórych moje okropne pismo  😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 grudnia 2011 22:04
Kochane to było ciastko korzenne a nie pierniczek i strasznie mi przykro ze przyszły połamane bo tak sie starałam przy ozdabianiu 🙁
Wysłałam czyli moje doszly 2/6 kartek... mam nadzieje że chociaz jedno ciasteczko ocaleje 😉
ja chcę przepis, tak to korzenne mniam mniam moje ulubione i były identyczne jak kupowane a nawet lepsze!!
Ja Od razu przepraszam
Za prowizoryczne koperty ale osoba wysylajaca moje kartki zbuntowala sie i powiedziala ze nie bedzie mi ich jeszcze nadawac i pakowac :/
Cassie   Kanalia niepospolita :)
13 grudnia 2011 07:20
Dzisiaj Rano dostałam  od Kopyciak i monisixp . Śliczne kartki 🙂 moje lecą w świat dzisiaj .
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 grudnia 2011 07:46
Jara bardzo dziękuję za piękne życzenia i kartkę ,masz ładny charakter pisma  :kwiatek:  



Jeśli te moje bazgroły wypisywane między egzkucją a kontrolą skarbową są dla Ciebie ładne to chyba dziś się nie wyspałaś  🤣 😉

Cieszę się, że pierwsza 'podstawowa' kartka doszła 🙂
Dziś wyjęłam ze skrzynki kartkę od madmaddie i nopebow dziękuję  😍 Lubię usiąść, wziąć kartki ( i w tym przypadku list od npebow, za który bardzo dziękuję i na pewno odpiszę  :kwiatek: ) zacząć czytać i poczuć jak mimowolnie pojawia mi się uśmiech na twarzy  💃

+ Strasznie miło dostawać kartki produkowane w moim mieście wysłane z drugiego końca Polski, dostaję ich coraz więcej  🙂

edit: ale gafa!
Alabamka- NOpebow :p

Ja dzisiaj dostałam 2 kartki.
Jara-dziekuje za zyczenia. rowniez w imieniu rudego mamuta :-) tylko zapomnialas o gniadym mamucie hihi 
Kopyciak-dziekuje :-) alez  tworczosc Ci sie zalaczyla:->
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 grudnia 2011 15:56

+ Strasznie miło dostawać kartki produkowane w moim mieście wysłane z drugiego końca Polski, dostaję ich coraz więcej  🙂

bo kartki z Verte są prześliczne  💘

ja dostałam od MsCarmen :-) dziękuję bardzo  :kwiatek:
Oooo widzę, że moje karteczki docierają  💃 choć z tych listowych dopiero jedna  😁 ale za to po za listowe podochodziły  😅
Cassie -  to super że się podoba 🙂 :emota20060911:
Bałam się że nie dojdzie.
Moon   #kulistyzajebisty
13 grudnia 2011 17:33
Dostałam dziś kartki od monisiaxp i Naciau - Dziękuję  :kwiatek:
A moje kartki jeszcze nie doszły, co mnie strasznie denerwuje.
Cieszę się że się podoba

2/3 doszły 🙂
ovca   Per aspera donikąd
13 grudnia 2011 19:53
A moje kartki jeszcze nie doszły, co mnie strasznie denerwuje.


moje też nie  👿
od mnie doszły 2/3 ale do mnie żadna jeszcze więc cierpliwie czekam  😉
Alabamka miło, że się podoba  :kwiatek: choć nie umiem pisać listów  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się