Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Gillian   four letter word
04 grudnia 2011 09:52
było kilka postów temu 🙂
governmenthorse   więcej sprzętu, niż talentu...
04 grudnia 2011 12:11
Samo ogłoszenie nie jest zadziwiające, ale ten maluch jaki boski!  💘
http://www.allekonie.pl/component/marketplace/page/show_ad/catid/2/adid/15824
Kucyk gratis.  😁
Hah, to dopiero jest przyjaźń przełamująca wszelkie granice. A może to taka symbioza, kucyk drapie dużego po brzuchu, duży kucyka po plecach?  👀
A może to taka symbioza, kucyk drapie dużego po brzuchu, duży kucyka po plecach?  👀


Padłam  😁
A.   master of sarcasm :]
05 grudnia 2011 09:45
Nic nie widze, chyba usunieto to ogloszenie?  👀
http://allegro.pl/walach-3lat-po-maram-i1951580523.html

Może się czepiam ale wyrażenia "dośćleki w skokach" i "podejmuje karzdą wysokość" mnie zauroczyły  😎
pomijajac, ze szkoda konia, bo to prudnikckej hodowli kon. pewnie sprzedany jako zrebak za grosze, jak prudnik wyprzedawal konie.
Szkoda, ale na pocieszenie wygląda przyjemnie (nie zaniedbany) no i siodło nie na szyi co jest rzadkością na allegro...
Tak jeszcze wracając do tematu wczesnego zajeżdżania - nie wiem jak wcześnie daje się konie do zaprzęgu, ale w tym ogłoszeniu 2latek już uczestniczy w zawodach  😲

http://allegro.pl/pilne-walach-slaski-gniady-malowany-zaprzeg-i1966389234.html

On jest 3-latkiem 😉
wnosisz z ogłoszenia? bo kwiecień 2009 daje nam niecałe 3 lata, a to nie to samo. chociaż nie wygląda na 2-latka, może to błąd z rocznikiem?
calore, wiek konia określa się kalendarzowym rokiem urodzenia, poza końmi które urodziły się w ostatnim kwartale - je zazwyczaj "zalicza" się do rocznika kolejnego
no właśnie kalendarzowo od 2009 do 2011 to jednak 2, a nie 3
2009, 2010, 2011 - zawsze mi mówiono, że jest tak: koń wszedł w 3 rok, jest 3-latkiem

Co nie zmienia faktu, że na te zawody to by za szybko było, więc to pewnie pomyłka w ogłoszeniu 😉

Bischa   TAFC Polska :)
05 grudnia 2011 20:09
Nic nie widze, chyba usunieto to ogloszenie?  👀


Nie, zjedź niżej 😉
2009, 2010, 2011 - zawsze mi mówiono, że jest tak: koń wszedł w 3 rok, jest 3-latkiem

Co nie zmienia faktu, że na te zawody to by za szybko było, więc to pewnie pomyłka w ogłoszeniu 😉




Nie liczy się 2009 roku jako rok. Ten koń ma 2 lata.
Swoją drogą, zaraz będzie uznawany za 3latka, aczkolwiek zdjęcia są z jeszcze pieknego słonecznego lata, więc na pewno za wcześnie wzięty do roboty.
calore, wiek konia określa się kalendarzowym rokiem urodzenia, poza końmi które urodziły się w ostatnim kwartale - je zazwyczaj "zalicza" się do rocznika kolejnego

już nie, teraz ostatni kwartał zalicza się do roku kalendarzowego (PZHK zmienił przepisy)
nie wiem jaki jest minimalny wiek konia żeby startować w zawodach powożeniowych ale w skokach to chyba 4 lata jest
W zaprzegach też jest 4 lata.
melechow, to PZJ zapomniał o tym, i przepisy dyscypliny powożenia dalej mówią co innego 😉
jakby nie liczyć to koń ma 2 lata więc nie powinien być dopuszczony do zawodów  🤬
Wciąż się zastanawiam, jak bardzo komuś się nudzi, żeby wstawiać takie ogłoszenia...

http://sprzedaz-koni.pl/index.php?option=com_adsmanager&task=display&view=details&id=1397&catid=8&Itemid=1
MsCarmen, z drugiej strony, nie chciałabyś konia rasy innej, który raz ma skarpetki i łysinkę, raz jest kary bez odmian, ale to zawsze gniadosz?  😁
A w lato zmienia się z fryza np. na małopolaka, ja się piszę 😁
to weźmy "na spółę"! Jak będzie kary fryz to mój, jak gniady małopolak to Twój, a za rok zamiana! 😂
http://allegro.pl/zywe-zwierzeta-i1970472999.html

Chude, z wiszącym karabinkiem, z linką w pysku ( :rozga🙂... To musi być "polski koń szlachecki"...  😵
Ircia   Olsztyn Różnowo
06 grudnia 2011 13:30
I jaki smutek ma w oczach biedulka  😕 
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 grudnia 2011 13:41
polski koń szlachecki mógłby być trochę lepiej odpasiony 😲
taki chudy, bo pewnie prosto z wojny przybył.
słuchajcie, czy ze mną cos nie tak, ze mnie to dziwi?

Listopad 18
Witam.Przyjmę lub zaopiekuję się koniem , najlepiej klaczą spokojną ujeżdżoną .
żeby można było sobie od czasu do czsu pojeżdzić.
posiadam gospodarstwo rolne.
Nie stać mnie na kupno własnego konia,choć od zawsze o nim marzyłam.
Lub zaopiekuje się żrebną kobyłą w zamian za żrebaka.
Woj łódzkie .okolice Łęczycy
prosze o kontakt gg;37779950
tel.603982959.


29 Listopad
witam!mam ogromną prośbę niedawno spełniło się moje marzenie,jedna z życzliwych osób  będąca zalogowana na rewolcie
podarowała mi śliczną klacz.Jeśli ktoś posiada zbędne akcesoria np;stare siodło lub cokolwiek co mogłoby się przydać przy pielęgnacji chętnie przyjmę .Będę  ogromnie wdzięczna jeśli znajdzie ktoś taki w śród was.
z góry dziękuję i  pozdrawiam.
tel.603982959
numer GG:37779950


Dzisiaj, czyli 6 grudnia!
witam!!
Od  dawna marzyłam o koniu ,ale nie było mnie stać na kupno.
Przez przypadek trafiłam na stronę rewolty,i postanowiłam że również zamieszczę tu
ogłoszenie.No więc przyjmę na stałe najlepiej klacz zdrową,do10lat
zależy mi najbardziej na tym żeby umiała chodzić pod siodłem ,
żebym mogła sobie czasem pojezdzić.Posiadam gospodarstwo w woj łódzkim.
Zapewniam że konik który do mnie trafi będzie kochany!!!!

pozdrawiam


drugi? pierwszy byl fikcją? o co chodzi???

a ta bida z ogloszenia!  okropnie żal, bo wyglada na taką poczciwinkę!  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się