moda, ciuchy etc...

Dziewczyny potrzebuje pomocy...
Jutro idę do przyszłych teściów na kolacje no i niby nic niezwykłego w tym nie ma, ale przyjeżdżają też ich przyjaciele z Mazur będę ich widzieć 1 raz w życiu. Zostałam przedstawiona w samych superlatywach no i chciałabym wypaść jak najlepiej, ale nie wiem co mam na siebie założyć.. 🙁
Kupiłam dziś sukienkę, no ale już zwątpiłam w siebie i nie wiem  czy jest odpowiednia. Może ktoś ma pomysł co będzie odpowiednie?
rtk jeszcze do tego co napisała Pursat zajrzyj na stronę h&m. Tam też jest spory wybór sukienek sylwestrowo-karnawałowych w miłych cenach 🙂
Strucelka koturny/platformy byłyby chyba najlepsze. Od biedy glany. Znalazłam jeszcze taką propozycję klik  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
02 grudnia 2011 16:20
Jeszcze Pretty Girl - fajne sukienki tam bywają. W nowym Avanti są kiecki i dodatki imprezowe. 🙂
W&P, bardzo ładny kolor ma ta sukienka! Delikatna biżuteria, szpilki i jak najbardziej możesz tak iść 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
02 grudnia 2011 18:20
Pursat, też polowałaś na kartę podarunkową z Avanti do h&m-u? 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
02 grudnia 2011 18:48
Polowałam, ale bez skutku. Na jakimś forum czytałam, że laski pokupowały nawet 20 gazet. 😲 Ciekawe czy jeszcze gdzieś się uchowały te z kartami. 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 grudnia 2011 19:00
JARA, poka czapkę!



wiecie gdzie można kupić (chodzi mi o neta) jeansy na gumce?
chodzi Ci zapewne o tregginsy. na allegro szukaj 😉
JARA, ale odjazdowa! Ja też zawsze miałam problem z czapkami, w zeszłym roku nosiłam beret w zamian 😉
noen   A story of a fighter of our human race
02 grudnia 2011 20:02
A ja nie polowalam, i nawet nie wiedzialam, ze to nie w kazdej gazecie sa te karty, ale mama mi kupila avanti i akurat mialam 😀 Ale tylko chyba 20zl 😉 😀

A czy mozna kupic sam ten ''cypek'', ktory jest doczepione do torebki?
http://allegro.pl/torebka-kopertowka-camel-duza-lux-i1965937945.html
Chodzi mi o ta raczke, nie wiem jak to nazwac 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
02 grudnia 2011 20:13
noen, tylko 20, ale karty można łączyć. 😎
Scottie   Cicha obserwatorka
02 grudnia 2011 21:03
Pursat, ja dziś kupiłam 3 gazety (na futrzaną etole) :P i u mnie w osiedlowym sklepie nocnym zostało jeszcze kilka gazet, ale nie wiem, czy kupie więcej, bo sprzedawczyni sie dziwnie na mnie patrzyla 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
02 grudnia 2011 21:19
Szczęściara. 😎 Olej to i kupuj! 😀
noen   A story of a fighter of our human race
02 grudnia 2011 21:23
Ale przeciez kupujac 4 gazety masz juz to 20zl w kieszeni, wiec po co? 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
02 grudnia 2011 21:33
Wydając 22 zł na 4 gazety, możesz zrobić zakupy za 80 zł. 😉
noen   A story of a fighter of our human race
02 grudnia 2011 23:02
Pursat, ale nie we wszystkich avanti jest bon 🤣
Pursat   Абсолют чистой крови
03 grudnia 2011 08:26
Jest w każdym za 5.50, w tych za 4.50 nie ma.
A do kiedy są ważne te bony rabatowe z Avanti?
Pursat   Абсолют чистой крови
03 grudnia 2011 09:50
15-23 grudnia
noen   A story of a fighter of our human race
03 grudnia 2011 10:42
Pursat, a, rozumiem :kwiatek:
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
03 grudnia 2011 16:08
może u Was znajdę pomoc

dziewczyny, ratunku 
luty 2012, wesele.  😵
te buty:
http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,26732
jaka sukienka do tego?! rozm. 34/36...

edit:
przede wszystkim, jakie polecacie kolory brać pod uwagę?
mam ciemną karnacje, to chyba ma znaczenie..
Pursat   Абсолют чистой крови
03 grudnia 2011 18:53
Wiosną do H&M wkracza kolejny dom mody - Marni. Może tym razem będzie bardziej z klasą. 😉
Ponawiam pytanie sprzed kilku stron- gdzie zaopatrujecie się w ciepłe, ładne, zimowe płaszcze? Niedługo podobno pogoda ma być bardziej zimowa, będę marznąć jak czegoś nie znajdę 🙁 Miał ktoś może któryś z płaszczyków zimowych ASOS ?
Pursat   Абсолют чистой крови
03 grudnia 2011 19:22
Ja w tym roku mam taki, kupiony na Allegro:

Kampari mi się te bardzo podobają, koleżanka zamówiła i czeka na przesyłkę. Wydaje mi się, że będzie bardzo fajny, szczególnie ten jasny brąz 🙂

http://moda.allegro.pl/puchowy-plaszczyk-kurtka-moncler-promocja-roz-s-36-i1924997342.html
Szukam kurtki a la poncho. Ale chcę, żeby rękawy były oddzielone. Coś jak to, tyle że ładniejsze 😉 Gdzie szukać?
A co sądzicie o tym outficie? Proszę nie brać pod uwagę a) gęby b) wsiowego przedpokojowego krajobrazu

Ja szukam wełnianego płaszcza bardziej 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
04 grudnia 2011 09:36
To szukaj takiego, co ma około 80% wełny. Chociaż na naprawdę duże mrozy nie wiem czy to wystarczy. Ja chodziłam w wełnianym przez dwa sezony i powiedziałam sobie dość. 😉 Jedna z blogerek (anies) ostatnio zamawiała taki płaszcz z Asosa, był super wykonany, ale za duży, więc odesłała.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się