galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

Nie dam sobie eki uciąć, czy to nie był czaprak custom, tzn. robiony na zamówienie, wybrany materiał i lamówka.
Tak sobie przeglądam galerię i zastanawiam się czemu ten Brillant jest jako niezydentyfikowany?
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/76/857#i
To brillant Rosa, jasnoróżowy, lamówka szara  😉 jedyne co to odgadnąć jaka to kolekcja, Rosa/Schlam?

Edit: dokładnie tak: http://eskadroncollecties.weebly.com/rosa---schlamm.html    🙂
Burza dziekuje  :kwiatek: mala stajenka w okolicach Boleslawca

Cierp1enie dziekujemy  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
25 listopada 2011 12:43
Tak sobie przeglądam galerię i zastanawiam się czemu ten Brillant jest jako niezydentyfikowany?
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/76/857#i
To brillant Rosa, jasnoróżowy, lamówka szara  😉 jedyne co to odgadnąć jaka to kolekcja, Rosa/Schlam?

Edit: dokładnie tak: http://eskadroncollecties.weebly.com/rosa---schlamm.html    🙂

Jeśli dobrze pamiętam, to on akurat nie jest kolekcyjny. To jakiś standard.
angelika04 - dla mnie rozmazane za bardzo
i zmniejsz zdjęcie bo się forum rozjeżdża  🤬

spróbuj zrobić inne, na pewno będzie śliczne bo ładnie wam w tym kolorze
Azbuka już kiedyś tutaj była kłótnia odnośnie tego brillanta. On nie jest ani rosa ani ze standardu. Prawdopodobnie był szyty na zamówienie. Jest taki hmmm lila róż z granatową lamówką.

pierwszy z prawej.
szukam fotki ktorej tu wstawilam granatowego polopadu  👀
pchliczka   małe a cieszy <3
26 listopada 2011 09:04
Za małe i dziwnie pocięte kardy. Od biedy może się nadawać drugie zdjęcie, ale proszę o dostarczenie dużego.
Może się przydadzą 🙂

1. Wiosna/lato 2009
Chocochip/Pink (róż.)

2.Wiosna/lato 2010
Bloom (róż.)

3.Wiosna/lato 2011
Aubergine/violet/sand (jasny fiolet)

4.Wiosna/lato 2011
Aubergine/violet/sand  (ciemny fiolet)
zdjecie tego czapraka za duze.
Pursat   Абсолют чистой крови
26 listopada 2011 09:12
Po pierwsze zły rozmiar, po drugie brak opisów zdjęć...
pchliczka   małe a cieszy <3
26 listopada 2011 09:14
jestem tutaj 1'wszy raz więc proszę o wyrozumiałość  :kwiatek:
pchliczka   małe a cieszy <3
26 listopada 2011 09:23
jestem tutaj 1'wszy raz więc proszę o wyrozumiałość  :kwiatek:
mam jeszcze :

1. Jesień/zima 2008
NICI Hazel/Starlight (błękitek.)

2.Wiosna/lato 2011
Aubergine/violet/sand  (ciemny fiolet)

to przeczytaj regulamin i zasady watku. nie pisz posta pod postem!
pchliczka zdjęcia są za małe, nie masz większych?
pchliczka Pink,Violet i Nici są za małe. Musi być minimum 800 pikseli 🙂 Drugie zdjęcie łezki Aubergine i Fuchsia bardzo ładne 🙂
Livia   ...z innego świata
26 listopada 2011 12:08
pchliczka, jak już dziewczyny pisały, zdjęcia za małe, poza tym nie pisz posta pod postem!

To gdzie te duże?  🤬

Anky Sangria na karym:



ewentualnie foto 2, foto 3 🙂

Później dorzucę duże.
A co myślicie żeby do szmatocholików dodać Schockemohlego bo ostatnio się zrobił bardzo popularny ? 🙂 Oczywiście jeśli Quanta by się zgodziła 🙂
Jestem za, też o tym ostatnio myślałam przeglądając KRM 😀
też jestem zaa
brakuje galerii Schockemohlego
Jeszcze kiedyś jak jedynym czaprakiem szokmolowym był Coach to nie było sensu, ale teraz, kiedy Schockemohle rozszerzył swoją kolekcje to popyt na tą firme wzrośnie tak więc myślę że to by była fajna opcja 🙂
Ja również jestem za ;-)
Livia Pierwsze foto najlepsze 😍
Livia   ...z innego świata
26 listopada 2011 21:18
Ja też jestem za poszerzeniem galerii 🙂 Ewentualnie za ruszeniem z miejsca galerii rewii mody - bo tam to już chyba nikt nie zagląda...

SrokataMiłość, dzięki 🙂
Ja myślę że rewii mody nie ma już co ruszać. Chyba rozsądniej byłoby poprostu dodać dział Schockemohle na szmatocholikach którzy są regularnie odwiedzani pozatym mają już swoje określone zasady i strona jest bardziej przejrzysta 🙂
Jak jeszcze szokmol będzie na szmatocholikach to już w ogóle będzie idealnie 😉
Co do rewii, jestem tego samego zdania co Demonowa. Nie ma co jej ruszać, bo i tak mało osób tam zagląda. 🙂
Tylko teraz jakby to tu podzielić ? 👀
To by chyba musiałobyć tak:

🤔trzałka: Kolekcja Podstawowa
-wszystkie Coach'e (one pochodzą z różnych kolekcji, ale różnią się tylko kolorami)
🤔trzałka: Kolekcja wiosna/lato 2011
🤔trzałka: Kolekcja limitowana 2010
🤔trzałka: Kolekcja jesień/zima 2011 (czyli obecna)
I tu nie wiem czy lepiej podzielić czy lepiej wrzucić wszystko do jednego tak jak w Eskadronie 🙂
-Velvet Style
-Athletic
-Champion
-Charity
-Dynamic
-Premium
-Victory
-Royal Style
OK, to ktoś dokładnie rozpisze, jakie modele? Co do kolekcji, to nie wiem czy będzie aż tyle zdjęć, żeby nie mieć pustych linków poszczególnych kolekcji.
Może podzielić modelami czapraków, tak jak ES?
Też myśle że tak byłoby bardziej przejrzyście 🙂
+
Siwy w czapraku eskadron nici lemon


zdjęcie poprawione przez Demonową

i dodatkowo kolekcja eskadronowa moja i efeemerydy (jej czapraki to pink excluzive dl, petrol dl, violet sr)



1 rząd od lewej:
vs: choco, chilli, lavender excluzive, violet
dl: terra excluzive, pink excluzive, limegreen, petrol

2 rząd od lewej:
sr: petrol, plum, violet
nici: smurf, lemon, sratlight blue, hazel

lub takie:



od lewej:
violet, plum, petrol, nici smurf, nici lemon, nici starlight blue, nici hazel, choco, chilli, lavender excluzive, pink excluzive, terra excluzive, limegreen

sr: petrol, plum, violet



nici: smurf, lemon, starlight blue, hazel



dl: terra excluzive, pink excluzive, limegreen, petrol



vs: choco, chilli, lavender excluzive, violet


narrvana bardzo fajne zdjęcia, nadadzą się do szmaciarni. Tylko pierwsze nici lemon na siwku mógłby ktoś spróbować podkręcić kolory  🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 listopada 2011 13:37
Faktycznie, przyjemne foto.
dodaję zdjęcie koleżanki za jej zgodą 🙂 super oddaje kolor w słońcu.
eskadron cotton bronze z kolekcji jesień/zima 2011
(większego niestety nie mam...)
narrvana bardzo fajne zdjęcia, nadadzą się do szmaciarni. Tylko pierwsze nici lemon na siwku mógłby ktoś spróbować podkręcić kolory  🙂

Proponowałabym konia wyczyścić i cyknąć fotę jeszcze raz.
I tak, wiem, że z siwymi jest zimą problem, bo też mam siwkę i to brudaskę  😉
nopebow dzięki 🙂 trochę jeszcze podkręciłam kolory, ale ten czaprak jest trudnym obiektem do fotografowania bo w większości przypadków wychodził jako biała plama. no i z Siwym się bardzo zlewa też.

Azbuka  no niestety taka czystość konia jaka jest ukazana na zdjęciu jest maksimum jakie mogę osiągnąć bez wyprania go.  🤣 poza tym, sprzedaję ten czaprak więc już nie uda mi się zrobić więcej zdjęć dlatego pokombinowałam i wyczyściłam Siwego w trochę inny sposób.  🤣 może być?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się