galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
24 listopada 2011 16:30
Wcześniej jak wrzucałam zdjęcia koni znajomych to nikt się nie czepiał, wiec Nirv też jest moją znajomą i wrzucam jej zdjęcia tak samo jak innych. A wydaje mi się że zdjęcie nikogo nie oszuka...
juliadna ale pomiając już czyje to są zdjęcia, to jak dla mnie najlepsze to one nie są.

No i inna sprawa to znajomi a inna zbanowany użytkownik.
nirv dostala ban za podwojne, w dodatku ukradzione konto. jednak zalozyla je dlatego, ze naoszukiwala forumowiczow. ja nie wiem, wy decydujcie.


ukradzione??  🤔
Oczywiście, najpierw Nirv powstawia przez koleżankę zdjęcia, potem będzie przez koleżankę robić interesy a potem to w ogóle będzie miała fafnaste konto przez maila koleżanki...
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
24 listopada 2011 17:55
epk ej ej ej opanuj się. Bo mi ubliżasz! Ja do Ciebie się nie czepiam. "Zapracowałam" sobie na tym forum i nie mam zamiaru tego stracić. A wrzucam tylko zdjęcia a nie oszukuje ludzi.

To może by tak usunąć zdjęcia Nirv z galeri, ponieważ została zbanowana  ❓  😉  Bez przesady...


Zdjęcia deepblue i delfta moim zdaniem się nadają, są ostre, w miarę estetyczne, dobrze oddają kolory.
epk to już sprawa kolezanki.
juliadna, to ty się opanuj. Gdzie ja TOBIE ubliżam??? Napisałam koleżanki - nieważne jakiej - niekoniecznie Ciebie. Niestety Nirv przez koleżanki różne już robiła tu interesy.
Skoro nie chcemy jej na forum to też nie chcemy jej zdjęć itp.

Dramka - nie, to niekoniecznie sprawa koleżanki - jaką mam pewność, że ktoś z kim robię interesy to tak na prawdę nie jest Nirv i nie zostanę oszukana?
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
24 listopada 2011 17:59
epk jaasnee.

To może by tak usunąć zdjęcia Nirv z galeri, ponieważ została zbanowana  ❓  😉  Bez przesady...


Zdjęcia deepblue i delfta moim zdaniem się nadają, są ostre, w miarę estetyczne, dobrze oddają kolory.



Że tak powiem, prawo wstecz nie działa. Nie będziemy usuwać zdjeć, postów itp. Ale naprawdę dziewczyna dostała BANA czyli ostro przeskrobała, więc uważam podobnie jak epk, skończymy na tym że interesy ktoś będzie robił przez cudze konta.

xxagaxx ale jakie interesy? To są głupie zdjęcia, na które czasem miło popatrzeć, nie widzę w tym żadnego interesu.





Ja też. Chodzi o szmaty na koniu nie osobe.
dokładnie, co mają jakieś zdjęcia do oszustw i interesów ? Nie przesadzajcie,dziewczyny ..
Również jestem zdania że to czy Nirv oszukiwała czy nie, nie ma znaczenia kiedy mówimy o szmatocholikach. Osobiście nie widzę przeciwwskazań by te zdjęcia znalazły się w galerii. Wręcz przeciwnie - cieszę sięże mogą ją wzbogacić, bo są ładne i doskonale oddają kolory.

xxagaxx ale jakie interesy? To są głupie zdjęcia, na które czasem miło popatrzeć, nie widzę w tym żadnego interesu.



ale te zdjęcia nie są jakiejś mega zarąbistej jakości.. takie średnie
A ja jestem za tym, by nie wynajdywać kolejnych sposobów na to, żeby omijać bana na forum i być na nim obecną. Szczególnie, że jak sama Juliadna napisała - wymyśliły "razem" sposób na to, by zdjęcia na forum wstawić. Czyli Nirv świetnie wie jak się na tym forum pojawić i ominąć bana i na dodatek chce sama tego - nikt nie robił tego za jej plecami. Super. Przyklaśnijmy!
Cierp1enie ale były tu wstawiane o wiele gorsze zdjęcia, te sa dobre i spełniają wymogi galerii (przynajmneij dwa z nich) , ale to moje zdanie  :kwiatek:
epk  ale jakie znów omijanie bana .. przecież nie może się wypowiadać,kontaktować  ,nic kopowac ani nic robić na r-v. A juliadna po prostu wstawiła zdjęcia do galerii,co za różnica kogo są te zdjęcia ? ta osoba tu nic nie mówi, tlyko widnieje na zdjęciach, ot co. Więc już nie przesadzajmy, to są tylko zdjęcia.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
24 listopada 2011 20:43
Cierp1enie zdjęcia te zmniejszone bardzo tracą na jakości 🙂 Zawsze tak jest bo z dużego zbija się w mniejsze. Po drugie, nie są złe bo kolory są ok, proporcje konia też. Mamy duużo gorszych zdjęć w galerii. Mówię o dralonie i peacocku
że zacytuję:

epk tak Nirv ma bana,ale ja mam z na kontakt i wymyśliłyśmy że za pośrednictwem mnie możemy dodać zdjęcia🙂 później wrzucę więcej 🙂 Zawsze jak wrzucam zdjęcia nie moich koni to konsultuje to z Właścicielami 🙂


tak więc jak widać, Nirv wymyślała to także - czyli po prostu znalazła sposób na kontakt z voltą, przez kogoś innego. Sory, ale niby po co chciała wstawiać fotki na forum, które ją wywaliło??
zoil, piękne zdjęcie! co to za stajnia? 🙂
Zoil - pięknie wam, super foto i cudne konisko

Juliadna, Zalcia, bardzo podoba mi się 2 zdjęcie,
1 mi się nie widzi
a w 3 jakby ktoś zmienił tło, byłoby fajne

Dobra niech te fotki zostaną, bo jeszcze Julka nam się obrazi i gdzie będziemy podziwiać tak cudne fotki cooo  😉
Nasza galeria dużo zyskuje.


A ja mam tylko szmatek do ofocenia i nie mam kiedy  🙁

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
24 listopada 2011 20:50
Epk ale przyznaję się bez bicia że ja jej to zaproponowałam, i to ode mnie padła ta sugestia. Ona powiedziała "ok"
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
24 listopada 2011 21:46
Wrzucone, chociaż bardziej brzoskwiniowy, niż kukurydziany 😉
W takim razie zamieniam zdjecie Butterscotcha na to 🙂


emptyline   Big Milk Straciatella
24 listopada 2011 22:08
Pyza,  śliczne zdjęcie.
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
24 listopada 2011 22:17
emptyline, dziekujemy 😀
ale wam pięknie!! i ten koń - obłęd
ten kolor jest super! nawet o tym nie wiedziałam  😍
emptyline   Big Milk Straciatella
24 listopada 2011 23:40
Wrzucone.
Mam ewentualnie zdjęcie cottona royal + owijek navy na tarancie. Pochmurno strasznie było, aura nie sprzyjająca, także jak wolicie, płakać nie będziemy, jak nas galeria ominie.


duże: [ klik ]
A może Nirv chce przekazać jakieś tajne ogłoszenia przez swoje zdjęcia? Ha ha ha
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
25 listopada 2011 07:58
Cierp1enie, 😀 Dziekuje 😀 Jestem w nim zakochana po same uszy!
anky kreta blue - może być?

wielkie zdjecie!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się