termobuty

Z wytrzymałością średnio - miałam 2 pary, każda w stanie całym wytrzymała rok, potem ta miękka cholewka oddziera się od części gumowej i kicha, bo nawet przyszyć się nie da.
zastanawiam się nad termobutkami, słuchajcie, czy jest opcja zeby takowe na grubą łydkę dopasować?
na pierwszy rzut oka wydaje mi sie ze Spirale mają te dolna gumową część klejona, a jednak Villa horse są szyte, widąc szwy.
Epikea, spirale sa szyte.
ash   Sukces jest koloru blond....
28 października 2011 10:59
mi się rozpadły po jednym sezonie 😀iabeł:
ash o których piszesz??

Czyli co, wychodzi na to że tylko Euro stary mają sens??
ash   Sukces jest koloru blond....
28 października 2011 14:21
Spirale przeżyły tylko jeden sezon 😀iabeł:
ja chce tylko nadmienic, ze villa horse najprawdopodobniej DOKLADNIE takie same jak spirale, a jedyna roznica jest bieznik i naszywka 😎
do osob ktore pisaly o wkladkach 'elektrycznych' grzejacych do butow  😉

ktos moze cos konkretnego polecic co stosowal lub jakis znajomek stosuje bo mam kilka na oku ale rozbieznosci cenowe sa powalajace od 99zl do 500  :emot4:  i nie wiem  na co sie zdecydowac
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 października 2011 16:13
podłączam się do pytania zoil  :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
28 października 2011 16:16
Tylko Eurostarów już nie produkują, można tylko nabyć to co pozostawało w magazynach Eurostara i sklepów.
ash   Sukces jest koloru blond....
28 października 2011 16:17
a zostało niewiele! 😤 😤 mojego rozmiaru nie ma 👿 👿
u mnie sprzedały się wszystkie jakie były  🤔
a będzie jakiś nowy model ES czy już w ogóle koniec?
to jak z tymi wkladkami ?  😉 🙇
nikatika i jak ze zdjęciami termobutów Villa Horse  na nodze? 😉
Czy nie za wczesniej na zakladanie termobuty? stopy mi dzisiaj zmarzly  🤔
Dramka ja też w ten weekend zmarzłam w stopy.
następnym razem jadę w termobutach tylko pytanie...
Czy jak wcześnie bede jeździć w termobutach to czy potem nie bedzie mi zimno?
Wtedy kieyd już będą naprawdę mrozy...
Chodzi mi o to czy jak będą niezahartowane to potem nie bedzie mi zimno?
Dramka ja od jakiegoś czasu chodzę w termobutach - rano, w okolicach południa przebieram się w coś lżejszego 😉
Załozylam dzisiaj termooficerki HKM. Stopy ciepłe ale przypomniały mi sie te wygięte czubki do góry  🤔 Jazda w nich tez średnia. Chyba sie skusze i kupie ocieplane sztyblety hippici.
ash   Sukces jest koloru blond....
03 listopada 2011 16:37
U nas jeszcze bardzo ciepło 🏇 na termobuty się chwilowo nie zanosi! i bardzo dobrze, bo nie mam 😀iabeł: 😀iabeł:

chyba będę wkładała sobie do oficerek rozgrzewające plastry z apteki 😁
A ja się załamałam bo przyszły ukochane ESy i okazały się za małe, a są takie piękne, cudne i w ogóle, ze aż żal się z nimi rozstawać. I w związlku z tym ma pytanie co w zamian? Chcę coś tak fajnego jak one, chętnie bez futerka w środku a właśnie z takim termopodszyciem, bo szukanie większych ESów nie będzie chyba z sensem bo będą za szerokie i za wysokie.
Miał ktoś York Aktea? Jak one rozmiarowo i jakościowo wypadaą? Będę wdzięczna za pomoc i opinie bo nie wiem czego szukać.
U nas dzisiaj tez zrobiło sie bardzo ciepło jak wyszło słoneczko ale stopy zawsze mi marzną  🤔
I w związlku z tym ma pytanie co w zamian? Chcę coś tak fajnego j


Ja ze swojej strony mogę polecić termobuty Fair play husky.
Maja dużą regulację w łydce, jest duza rozpiętość rozmiarów, sa ogólnodostepne.
Skarpeta ze środka wykonana jest z pianki, podszytej jakimś materiałem ale nie typowym barankiem.
Miał ktoś York Aktea? Jak one rozmiarowo i jakościowo wypadaą? Będę wdzięczna za pomoc i opinie bo nie wiem czego szukać.

ja juz pisalam- imo aktea sa bardzo fajne, porzadnie wykonane i ladne. wypadaja male- ja "eleganckie" buty nosze 37, takie normalne 38, ale mam w nich sporo luzu, a w aktea 38 weszlam na styk. wiec moim zdaniem one wypadaja jak 37. wydaje mi sie, ze nalezy brac rozmiar wieksze niz sie nosi. lydka w standardzie tez jest raczej waska, jesli ktos ma normalna porzadna lydke, to juz powinien brac poszerzane. maja tez dosc niskie podbicie. ogolnie nie polecam ich kupowac bez mierzenia.

edit: zaginione literki 😉
katija to akurat super wiadomość bo ja mam wąską łydkę (ok 33-34 cm) przy stopie 41) więc nie będą aż tak luźne tylko wypadałoby przymierzyć żeby w stopie były dobre a nie wiem czy gdzieś w Krakowie je dorwę... no nic poszukam
Czy ktos może wstawić foto termobutów villa horse na nodze ?🙂
interesuje mnie też czy cholewka jest dość gruba ?
Poniewaz sa po 150zl na allegro zakupilam ocieplane sztyblety hippici  🤣
[quote author=Magdzior link=topic=66.msg1175190#msg1175190 date=1320338483]
I w związlku z tym ma pytanie co w zamian? Chcę coś tak fajnego j


Ja ze swojej strony mogę polecić termobuty Fair play husky.
Maja dużą regulację w łydce, jest duza rozpiętość rozmiarów, sa ogólnodostepne.
Skarpeta ze środka wykonana jest z pianki, podszytej jakimś materiałem ale nie typowym barankiem.
[/quote]
ale przeciez te buty w ogole nie umywaja sie do ESow. maja te zalete, ze skarpeta sie wyjmuje, ale to ten sam typ co "zwykle" termobuty, nie za ladne z gumowym dolem.
INIA, villa horsy wygladaja na nodze TAK SAMO, IDENTYCZNIE jak spirale.
ash   Sukces jest koloru blond....
04 listopada 2011 10:45

INIA, villa horsy wygladaja na nodze TAK SAMO, IDENTYCZNIE jak spirale.


czyli brzydko 😵
ja caly czas pisze, ze villa roznia sie tylko naszywka i podobno bieznikiem. to sa te same buty, nie zdziwie sie jak z jednej tasmy schodza.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się