Stajnie w Warszawie i okolicach

Arimona

a gdzie w ogóle jest ta stajnia? bo google nic nie podpowiadają 😉

orientujesz się może ile kosztuje tam pensjonat?
W Aromerze od dzisiaj na obu halach jest nowe podłoże 🙂
Krakowiany nie reklamują się w necie.
Misia mówiła, że 1500zł.
Dojeżdża tam Misztal.
zucchini, stajnia jest mniej więcej tam gdzie Centurion, troszkę bliżej warszawy... miejscowość Krakowiany.

Co do Iskierki to stoi tam Agnieszka Janiszewska - Kuhl. No i pewnie dojeżdżają jacyś zewnętrzni trenerzy także...
Ile razy dziennie konie w mokre dostają siano? wszystkie wychodzą na padok razem?
Zucchini,
Nie wiem dokladnie jak sie miejscowosc nazywa, ale w google maps krakowiany byly, Misie musisz meczyc.
Croopi, slyszalam ze juz jest super podloze 🙂 ale fajnie ze w koncu cos zrobili po latach! I farbuja podobno bandy?
A u nas hala sie robi i widac ze rzeczywiscie zrobia na czas, super sie ciesze ze taka wielka bedzie!
Arimona, hala skokowa jest już odnowiona - pomalowane ściany i bandy, nowe podłoże 🙂 Lustrzana będzie malowana na wiosnę 🙂
croopie, a jak z oświetleniem?
o super super! trzeba szykować się na halówki  😅
abre, na lustrzanej zostały lampiony... temat nie został jeszcze podjęty, zobaczymy jak zaczniemy go używać, czyli... po weekendzie 😉

Forta, najbliższe w ten weekend 😉
lostak   raagaguję tylko na Domi
26 października 2011 16:15
krakowiany sa super, to dobre miejsce, poza tym na miejscu kasia zablocka, trenersko.
w centurionie na codzien trenuja: przemek kozanowski, ania mickiewicz, kasia lukasik, maja wojewodzka i instuktor: ewa lobocka-loboz
a jak z oświetleniem?


Oświetlenie w Aro do zniesienia- przynajmniej coś widać.
Mi chodzi tutaj o lustrzanke bo na skokowej jest chyba lepsze światło ale dawno tam
nie jeździłam bo tłok straszny wieczorami tam jest wiec jeżdżę na lustrzanej.

Za to podłoże rzeczywiście fajne.
Najpierw zmienili na lustrzance, a wczoraj jak byłam to widzialam że na
skokówce tak jak croop pisała róznież nowe podłoże  😅
To jakie jest teraz podłoże w Aro? Może jakieś zdjęcia? 😉
croopie, jakie zawody? Warto się przejechać? Chciałabym wypróbować sprzęt foto w tych warunkach ale nie na skokowej LL 😉 Jest gdzieś program? Bo szukam jakoś ułomnie... 🙁
Norquina   Life is too important to be taken seriously
26 października 2011 18:04
Norquina, bardzo dziękuję  :kwiatek:
To jakie jest teraz podłoże w Aro? Może jakieś zdjęcia? 😉


piasek kwarcowy 🙂
Ojej ojej...super ;-) To na konsultacje z Ullą będzie już lansersko.. (prawie) nówka sztuka nieśmigana ;-)
Petit., dokładnie tak 🙂
Petit podłoże do Aromeru przyjeżdżało partiami, już po pierwszej przyczepie kwarcu na lustrzance jeździło się super  😜 jak jeszcze dorzucili to wogóle bomba  😅
A jeszcze spytam. Sam kwarc czy z geowłókniną?
Petit., sam. Zostanie wymieszany później, ale nie z geowłókniną.
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
27 października 2011 07:56
biore konie w niedziele na zawody i blagam niech ktos zdaje sprawozdanie z tego jak podloze sie sprawdza i czy zdazy juz dobrze osiasc do niedzieli. :kwiatek:
Mam pytanie o dobre pensjonaty w okolicach Piaseczna. Wiem, że jest ich sporo, więc chciałabym zasięgnąć opinii. Pewnie jakoś na wiosnę się tam przeprowadzam, więc będę mogła mieć młodego bliżej niż w tej chwili 🙂 Zależy mi przede wszystkim na tym, żeby mógł przez cały dzień być na wybiegu (w lecie pastwisko, w zimie jakiś padok) oraz na fajnej hali. Oczywiście również standardowe rzeczy typu czyste boksy i dobra opieka. Która ze stajni jest godna polecenia?
Do wyboru do koloru, wpisz sobie w wyszukiwarkę i w zasadzie z halą to wszystkie w tych okolicach spełniają takie wymagania  🙂
Już to zrobiłam, ja bym chciała wiedzieć, jakie są opinie osób, które znają te stajnie. Co innego poczytać tekst reklamowy na stronie pensjonatu, a co innego dowiedzieć się czegoś z pierwszej ręki.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
28 października 2011 09:36
Oglądałam niedawno kilka stajni w tych okolicach.
Władysławów - kameralna stajnia, niewielka hala ze słabym, kopnym bardzo podłożem.
Poster - niezła infrastruktura (wielka hala, karuzela), padoki, ale koni tam nie wypuszczają, chyba, że dogadasz się z innymi właścicielami. Jest rekreacja. No i - patrząc na wielkość tej stajni - uznałam, że jak mojemu koniowi coś się stanie, źle się poczuje to nikt tego nie zauważy .
Siedliska - super infrastruktura, stajenny wydal sie ok, mimo że jeden na 2 stajnie. Super podłoże na hali, zielone padoki, duże boksy, czyste, karuzela, myjka z ciepłą woda, solarium, lonzownik, pralka, stajnie ładne, przestronne... Wanda Wąsowska trzyma tam konia. Natomiast minusy: totalny syf dookoła, jakieś części, jakies folie, wszystko to sprawia wrażenie tymczasowości. Korciła mnie ta infrastruktura i odległość od Wawy, ale ten bałagan ostatecznie przeważył na nie. Jakoś nie miałabym zaufania zostawiać konia ludziom, którym nie przychodzi do głowy, żeby to posprzątać.
Siedliska to absolutnie nie super podłoże. A szkoda, bo ten fakt + syf o którym wspominałaś spowodował totalne skreślenie z listy stajni, gdzie chciałabym bywać 😉
a ja wam powiem, że codziennie przejeżdżam obok Siedlisk i zdarzyło mi się być tam nie raz. Nawet ze względu na ten syf bym tam konia wstawiła ale niestety chwilowo nie zapłacę tyle za pensjonat. Bałagan jest spowodowany tym że co chwile coś tam powstaje a stajenny jest godny zaufania i super daje rade😉
emptyline   Big Milk Straciatella
28 października 2011 23:21
Uff, my w końcu w Encanto. Jestem wykończona, kuc jak zwykle wyssał wszelkie siły z załadowujących go osób, ale szczęśliwa. I jutro od razu zwiedzamy okoliczne tereny hubertusowo. Wolałabym, żeby odpoczął, ale sam w stajni nie zostanie na 100%, więc nie ma wyboru.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się