Kącik Małolata...:D

mils   ig: milen.ju
26 sierpnia 2011 10:53
Dzień dobry! 🙂
ankers... 😡


Fryzik 😍



(zlinczować jeśli się mylę 😁 )
mils   ig: milen.ju
26 sierpnia 2011 11:39
mitery mam jeszcze jedno fajne z galopu. 🙂 Fryzik w tym kolorze wymiata, jak dla mnie.
Do mordki mu w nim 😁
mils super wygląda ! . jeju, niech mnie ktoś zabije, ja mam jakąś manie czaprakową, mam 17 szmat i nie chcę więcej,ale jak patrzę na te eskadrony to mnie po prostu pcha do nich  😵
mils   ig: milen.ju
26 sierpnia 2011 12:13
zalcia trzeba ci odciąć pieniądze. 😁
mils wtedy bym chyba żłobiła od rodziny  😂 bo np. eskadron terra tak mi się podoba,że niedługo jadę do Niemiec po niego  😵
Zaraz skonam.
Błagam, powiedźcie że mi odbiło... Noszę z piwnicy na piętro 200 encyklopedii bo chce aby siostra jutro poszła na chrzciny i mieć spokój w sobotę  😵
Kręgosłup mi nawala a jeszcze sprzątnąć trzeba i zrobić obiad  🤔
Ale... po co to nosisz? i skad 200 encyklopedii?  🤔
Kieeeedyś kupiliśmy  🤣
PW
Dziewczyny, któraś się wybiera na zawody do Rudawki Rymanowskiej? Ja będę jako widz oczywiście.  🏇
Tak, latamy na zawody we wszystkich Kozich Wolkach w kraju.  🏇
Nawet nie wiem co to za wojewodztwo. 🙄
Ja też nie wiem  😡 , tak po prostu się pytam  👀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 sierpnia 2011 13:19
Primai, będziesz jako widz ale nie wiesz co to za województwo? 😂
Oh, byle do wrzesnia.  🙄
W końcu tata prowadzi  😁
Krupnik.- niee, byle wakacje trwały jak najdłużej  😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 sierpnia 2011 13:26
😵 [Tylko tyle mogę od siebie dodać ale to byłby nieregulaminowy post 😁 ]

Raaany, gdzie się podziała w ludziach ciekawość? Ja jak znajdę info o zawodach to od razu szukam gdzie to, co to, i jak tam dojadę, a tu co? Nawet województwa nie potrafią określić 🙄
No niestety  🤔 😡
Ja się przynajmniej trochę orientuje a nie jak moi koledzy.
Sytuacja z powrotu z wycieczki, byliśmy w Bieszczadach i zostało nam ok. 200 km do domu, dzwoni matka kolegi z pytaniem gdzie już jesteśmy, na to on:
-Spoko mama, niedługo będziemy w Warszawie.  😂 (a mieszkamy pod Radomiem :hihi🙂
Primai, mi nie chodzilo o szkole, a o powrot starej gwardii do Kacika.

edit: ach, ta dzisiejsza mlodziez  😂
Oj, to przepraszam.  🍴
rumka   niezbadane są wyroki boskie
26 sierpnia 2011 13:52
Primai skąd jesteś jeśli można wiedzieć ? 😉
Czemu nikt mnie nie ostrzegł, że tak gorąco jest? 😁 Ja głupia na rower poszłam w taki skwar 😵
Hej Małolaty ! Dawno mnie tu nie było, więc chcieliśmy pokazać się z młodym całkowicie odmienieni !
Z dzisiejszej pracy :


Ale się błyszczy 😉 Tylko wydaje mi się, że jest za chudy, co widać na drugim zdjęciu (nie znam się więc mogę się mylić 😉 )


Przed chwilą oglądałam z siostrą film o duchach Paranormal Activity i pod koniec tak się przestraszyłam, że piszczałam 😡 Takiego typu "atrakcje" to zdecydowanie nie dla mnie 😉 A no i zapomniałam dodać najważniejszego. A mianowicie: pod koniec tak się bałam, że nie obejrzałam do końca 😡
mitery kwestia zdjęcia i niestety stresu związanego ze zmianą stajni 😉 Znowu zaczęliśmy sobie dodawać jakieś suplementy, żeby wrócił do poprzedniej wagi 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 sierpnia 2011 17:53
Pacia, właśnie chciałam napisać że dobre suplementy, trawa i będzie ok. Koń koleżanki przyjechał do niej potwornie chudy. Wypracowały już duuużo, koń dostaje suplementy, pracuje nad mięśniami a wygląda dalej chudo (podobnie jak twój koń, Pacia) a zmiana w porównaniu z tym co było jest znaczna (ostatnio nawet robiłam kolaż) 😉
Życzę wam odpasienia, mięśni i kompetentnej osoby "z dołu" żeby nad wami czuwała 😉
Już czuwa 😉 Niestety młody strasznie się zestresował zmianą stajni, nie bardzo chciał jeść na początki, więc stało się jak się stało 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 sierpnia 2011 18:05
Pacia, to dobrze że jest ktoś z dołu 😉
Osobiście nie uważam żeby konio był jakiś bardzo chudy, ma trochę za mało mięśni, przypomnij mi- co to za rasa?
Miss, masz przeterminowany podpis.  🤣
Pacia, to dobrze że jest ktoś z dołu 😉
Osobiście nie uważam żeby konio był jakiś bardzo chudy, ma trochę za mało mięśni, przypomnij mi- co to za rasa?


Traken. Postaram się zrobić zdjęcia jak trochę mięśni nabierze, bo za nim zaczniemy jakieś mięśnie porządnie wyrabia to trener pracuje z nim z ziemi - jestem obserwatorką i na koniec zawsze coś z nim ćwiczę, a z powodu wyjazdu trenera na pokazy 2 dni pracowałam sama 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się