Kącik Małolata...:D

mitery no to piona  🥂  Mam to samo, ja muszę dobrać do lewego, to od prawego stanik odstaje i mam "przewiew" i muszę co jakiśczas poprawiać biustonosz by nie było tej przerwy  🙄, ehh.. guupie cycki guupie cycki!  🤬
mils daj pojeździć na jakimś koniu daaaj  💃 nie no ale dasz radę, pamiętaj WYROBISZ SOBIE MUŁY  😁
Hermes ja też mam to uczucie teraz i je uwielbiam. Sny tymczasem....idealne 🙂 Proszę PW 🙂

A ja cycki mam 70C. nie narzekam, choć przyjmę, przyjmę.
Ja niziutka też jestem(158cm),  wszyscy moi znajomi mają powyżej 175cm  😁 , większość siatkarzy, wyglądam idealnie!  🤣 Ale już się przyzywczaiłam, to  bywa urocze  😡


savoir wpadaj do mnie, bo mam sporo koni do jazdy a nie chce mi się ;D
Ooo, ja bym do kogos wpadla chetnie. Gdybym umiala jezdzic.  🙄
Ja miałam AŻ 1 poważną jazdę! 😁 Tzn. lonżę 😁 Więc mnie na konia nikt nie wsadzi 🙂
wicia mówisz masz!  😜
Kurpnik i mitery joo tam bez przesady, ja miałam fajnie prawie rok przerwy i brak trenera, teraz też wszystko pod znakiem zapytania czy będę gdzieś jeździć, także na prawdę super się zapowiada.
Ja jezdzilam kilka lat, pod koniec zeszlym wakacji zaczynalam skakac... i przestalam. Teraz [jak po kazdej przerwie] bede zapewne siedzied pod katem 45 stopni.  🤔wirek:
moje skoki to wychodzenie przed konia, garbienie się i hmm fatalny półsiad..równowagę naprawiłam i teraz ćwiczenia bez strzemion nie są dla mnie problemem, i nie rzuca mną na cavalettkach jak anglezuję (uff) także, jest postęp i za nic w świecie nie chcę znowu przerwy, chcę mieć lepszy półsiad i skoki...o tak
Poza tym czytała kiedyś, któraś z Was książkę 101 ćwiczeń z dresażu ?
Mam takowa w domu  😉
savoir ja mam ebooka.
mitery miałam fryzkę jeszcze pół roku temu  😕
i co fajna? Bo pomijam fakt, że do urodzin mam w ciul czasu, ale od długiego czasu chcę ją kupić i nie wiem czy warto..
kocham babcine wypieki  🏇
Nie_powiem, co się z konicą stało?
najpierw  całonocna kolka i następnego dnia też, nie zdążyła nawet przyczepa dojechać położyła się i już...
Nie_powiem;D przykro mi..  :przytul:
Ojejku, przykro mi 😕
Miałam nadzieję, że nie chodzi o to 😡






edit: No właśnie, zapomniałam powiedzieć. Internet "odżył" mi tak jak poprzednio. Uff.
mils   ig: milen.ju
20 sierpnia 2011 21:14
mitery mi się po prostu podobają, chociaż też nie wszystkie. Ten nasz to dziecko straszne, trochę wredne, ale urocze.
Krupnik. a myślisz, że ja umiem jeździć? 😁
Ja mam w cyckach 65B, a też nawet na tyle nie wygląda... 😡
savoir, przede wszystkim to ta ksiazka to juz jednak nieco wyzsza szkola jazdy. Takich 'prostszych' cwiczen jest naprawde niewiele. Na poziomie maloletnim polecalabym bardziej ''101 cwiczen na ujezdzalni''.
robakt   Liczy się jutro.
20 sierpnia 2011 21:22
Ja dorwałam "101 ćwiczeń na ujeżdżali", żeby coś z kobyłą porobić, ale albo nie ma czasu, albo nie ma nikogo, żeby z ziemi popatrzył, albo jedziemy w teren... Potrzebuję kogoś z ziemi! Chcę zdać odznakę...
Mils, ja kocham te szczoty i mordkę 🙂 Ta moja jedyna jazda była właśnie na fryzie i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że oba osobniki to strasznie łagodne i kochane ogony (mają 2 i na obu siedziałam dlatego, że pierwsza kobyłka 'powłóczyła' jedną nogą - coś ją bolało) 😉
Ja nie lubię płowiejących fryzów. Takie nijakie mi się wydają.

edit: Napisałam, że mają ale nie napisałam kto 😉 W stadninie w Skaryszewie.
mils   ig: milen.ju
20 sierpnia 2011 21:32
mitery mimo wszystko, jednak mało jest Fryzów, które ci od słońca nie wypłowieją w lato. 😉
edit. Jak spojrzałan na te skaryszewskie Fryzy, to one chyba barokowe, co?
Te 'Skaryszewskie' są raczej niepłowiejące. Dokładnie nie wiem bo byłam tam w połowie czerwca, ale wtedy bynajmniej były kruczoczarne 😉
nasza  Martusia nie płowiała troche na grzywie końcówki jej zbrązowiały ale to raczej od nie obcinania jej kudełków a teraz przed ekranem wisi mi tylko pukiel jej kłaczków z ogonka i zdjęcie z roku po kupnie (2-3lata)
mils   ig: milen.ju
20 sierpnia 2011 21:46
mitery nasz w połowie lipca już był trochę wypłowiały. Może cyknę jutro fotkę jak wygląda teraz. 😉

edit.
Nie_powiem;D ty masz swoją stajnię czy jak to u ciebie jest?
zauważyłam, że jak któraś z nas narzeka na brak czegoś, to nie powiem zawsze wszystko ma.  😁 👍

co do fryzów - nie wielbię ich, choć chwytają za oko 😉
W 4. klasie to i ja mialam stajnie pelna fryzow, andaluzow i innych takich bajerow. Oczywiscie same dzikie ogiery z rozwiana grzywa.  🏇
mils   ig: milen.ju
20 sierpnia 2011 22:03
wicia pijona! :emota200609316:
Krupnik. a pegaza to miałaś? Mój był gadający. 😎
Moj mial fluorestencyjne [dobrze napisalam?] kopytka. W sumie kiedys widzialam brokatowy smar do kopyt, chetnie bym taki kupila.  😜
mils   ig: milen.ju
20 sierpnia 2011 22:09
Krupnik. fluorescencyjny. 😉 Ja też, ja też! Ale mój pegaz odleciał do ciepłych krajów na zimę i już nie wrócił. 🙁
Aaaa, myli mi sie czesto to slowo.  😤
Dobra, skonczmy juz ten temat bo mnie on straszliwie drazni.  😂
mils   ig: milen.ju
20 sierpnia 2011 22:26
Krupnik. 😁
Dobra, lecę spać, bo jeszcze zasnę jutro w siodle. 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się