Kącik Małolata...:D

ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 sierpnia 2011 21:01
mils lizaka 😎. A tak na serio to mini ll.
Nie_powiem;D jezu świetna jest ! taka słodka !: DD
ChingisChan   Always a step ahead! :)
16 sierpnia 2011 17:34
Czuję już jesień 😵. Trzeba się powoli zaopatrzyć w nowe derki, termobuty i milion innych rzeczy. Oby zima była taka jak ostatnio- mroźna i biała, a jesień- sucha, i kolorowa. 😎
ja już kupuję derki :p Dziś jak sprzątałam siodlarnie to znalazłam z eskadrona zimówkę akurat mój rozmiar  💃 wezmę ją, wypiorę i będzie piękna!  💃
ChingisChan   Always a step ahead! :)
16 sierpnia 2011 19:22
wicia ja też sprzątałam szafkę! 😀 I uznałam, że jeśli ma dojść jeszcze jeden niciak i derka to mogę już umierać 😁. Już nie pomieszczę.
Hehe ja sprzątałam stajenne siodlarnie 😉 Paka czyszczona jest chociaż 1 w tyg.  Jedno stare pomieszczenie klubowe , które zamieniłam w siodlarnie 🙂 Jest super, bo mam teraz z koleżankami obiekt zakluczony, jesteśmy same, żyć nie umierać 🙂 A tą, gdzie znalazłam derkę to jest rekreacyjna siodlarnia, wszystkie ogłowia teraz są podpisane, ogólnie ze starych pasków 3 ogłowia zrobiłyśmy, super efekt  🤣 I było też starcie ze stajennymi quniarkami,ale wytłumaczone  mnniej więcej.  🏇

a gdzie niciaka, ChCh kupiłaś? Bo ja się coś zabieram do kupna i nie wychodzi.  🤬 A co do miejsca... zawsze do domu można wziąć  🏇
hmmm no tak mała kłutnia z qniarkami poprawia humor  💃 i właśnie dlatego trochę żałuję że nie jeżdżę w żadnym klubie tylko tak sobie już sama ... 😀
ChingisChan   Always a step ahead! :)
16 sierpnia 2011 20:43
wicia287 nawet nie kupiłam, nawet nie wiem jak będzie wyglądał (bo jeszcze nie ma nowej kolekcji), ale wiem że będzie 😎.
Super, Chingis już jest oblegany na photoblogach przez jakieś dzieci :/. "Och! Jaki on jest za.ebisty!" "Och kocham, kocham, kocham!!!" Nienawidzę tego. Gdyby go rzeczywiście kochały to miałby wór marchwi na tydzień! Miałby odżywki! Miałby znowu piękny, gruby ogon jaki miał u mnie! Miałby smarowane kopytka! Chodziłyby z nim po jego pracy na trawę. Wielka mi miłość. Wyczyszczą na jazdę i cześć! Tak, na prawdę go taaaak kochają :/. Przepraszam, musiałam wylać z siebie złość i żal 🙁 😡. Teraz jest mi smutno.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
16 sierpnia 2011 20:56
O moim starym koniu.
linki z innego forum jbc  🙂
ale konia którego miałaś pod opieką tak?
ja na całe szczęście mam swoje osobiste i nie przejmuję się takim czymś  🙇
ChingisChan   Always a step ahead! :)
16 sierpnia 2011 21:03
Nie, był mój.
uuu... to faktycznie przykre... ja bym chyba nie wytrzymała...
ChCh, wiem, że nie powinno mnie to interesować, ale czemu koniowaty już Twój nie jest?
mils   ig: milen.ju
16 sierpnia 2011 21:38
Ech, też chciałabym wyczyścić sobie szafkę, zastanawiać się jak ogolić na zimę konia i siedzieć na stronach sklepów albo w piwnicy szukając derek na jesień i zimę. Ech...
ponieważ jestem tu prawie najświeższa to mam durne pytanie..
ile lat ma najstarsza osoba udzielająca się w tym wątku??  😂
A moje próby pytania o moja jazdę konną: "Nie będziesz nigdzie jeździła. Wiesz jak to jest daleko? Jaka to ruchliwa droga?" Mam już tego powoli dość. A dodam, że do tej stadniny mam jakieś 15 km - wcale nie tak daleko. 🙄
ja mam stajnie pod domem a moja mama wręcz mnie na te konie wciska 😀 nie żebym ja nie chciała  😁
Ech, też chciałabym wyczyścić sobie szafkę, zastanawiać się jak ogolić na zimę konia i siedzieć na stronach sklepów albo w piwnicy szukając derek na jesień i zimę. Ech...



nie możesz jeździć, czy jak?


mitery blisko do stajni masz, nie możesz jakoś się o to postarać?

nie powiem o nic tylko zazdrościc🙂
oo..jak mnie tu dawno nie było. Dużo się pozmieniało <?>  🙂
wilcia są i tego minusy 😀 jak na przykład mając do kompletu jeszcze dużo psów. zbyt dużo  😁
wilcia są i tego minusy 😀 jak na przykład mając do kompletu jeszcze dużo psów. zbyt dużo  😁


To ja tylko mamuśka sie nie wylogowała 😀 przepraszam  🤬
mils   ig: milen.ju
17 sierpnia 2011 12:19
wicia nie w tym rzecz...
pomóżcie mi. Pisząc zgłoszenie e-mail do konkursu ale amatorskich to wystarczy imię,nazwisko zawodnika i koń, tak?
🙇
czasem jeszcze jaki klub  😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
17 sierpnia 2011 18:26
I telefon.
po co telefon?
Drogie małolaty! Ma ktoś z was może pomysł na taką tabliczkę dla konia DIY ? W nowej stajni nikt nie może imienia młodego zapamiętać  😂
Pacia jest taki wątek, jest tam dużo tabliczek DIY.
Małolaty, co tak cicho tutaj? 🙂 Ja dziś kupiłam w L. Eclercu (tak to się pisze?) 2 pary trampek - niebieskie i czerwone za 20 zł łącznie 🙂 Jakościowo są bardzo dobre jak na taką cenę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się