Kącik Małolata...:D

nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
14 sierpnia 2011 10:30
wicia nie 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
14 sierpnia 2011 13:06
nightmare, miło słyszeć, że ktoś się cieszy, że wróciłam :kwiatek: chcecie potem zdjęcia z wyjazdów? 😀
800 ^^. ej, małolaty, jedzie ktoś do Iwna na  ogólnopolskie ? : )
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
14 sierpnia 2011 16:56
nightmare, miło słyszeć, że ktoś się cieszy, że wróciłam :kwiatek: chcecie potem zdjęcia z wyjazdów? 😀


ciesze się,bo ktoś ze starej ekipy się pokazał  💃
GŁUPIE  PYTANIE  🤬
zdjęcia zdjęcia  😜  😍
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
14 sierpnia 2011 18:05
Dodam dwa, końskie, które bardzo mi się podobają, bo po prostu uwielbiam tą klaczkę 😍



nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
14 sierpnia 2011 18:08
Uu, Hermes ma problem z matematyką  😁
ale zdjęcia suuuper!  💃
i jazda w jeansach  😀
Graba.   je ne sais pas
14 sierpnia 2011 18:17
Hermes, skoro tak uwielbiasz to czemu nie zdjęłaś kantara spod ogłowia i nie przesunęłaś siodła w tył? Mam wrażenie, że to wszystko tak na odpieprz się jest zrobione.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
14 sierpnia 2011 18:52
Graba., chciałam zdjąć kantar, ale w tamtej szkółce nie pozwalali zdejmować, a siodło to też do gadania dużo nie miałam. 😉 nightmare, no tak, mam problem z matematyką, nawet się nie zorientowałam 😁 tak, jazda w jeansach i gumiakach nie należała do najwygodniejszych 😉
Hej! Matko już 800 ? No nie źle się naprodukowaliście, gdy mnie nie było 😉 Wróciłam z (miesięcznego) obozu konnego i było super, że nie chciałam wyjeżdżać, łzy poleciały, ale będę tam gościć co weekend lub co dwa. Hermes ładna ta klacz i podzielam jazda w jeansach nie jest zbyt fajna  🙂
w krótkich spodenkach i bez butów też nie  😉
Faktycznie jakoś wolno idzie... 🤔
No też nie  😉 W krótkich spodenkach raz byłam ale buty miałam 😉 i mi się nogi przykleiły do siodła, ale wszystkiego trzeba spróbować.  🤣
robakt   Liczy się jutro.
14 sierpnia 2011 21:55
Coraz ciszej się tu robi...
Halo, halo!!! rzeczywiście coś tu cichooo  😵
sledze sobie ten wątek i ciekawie jest, ciekawie  😁
Od razu może powiem, co dzisiaj ciekawego :
Rodzinka przyjechała, więc oczywka pokaz z Bankierem, wszyscy zajarani byli, że taki koń się takiej 'kruszynki' słucha  😎
kocham tego mego wałaszka  😍
Jak coś to ja mogę pogadać 🙂
800 ^^. ej, małolaty, jedzie ktoś do Iwna na  ogólnopolskie ? : )


koninka do treningu wraca dopiero i nie damy rady raczej🙁
A Ty?😉 co bedziesz jechac?😉


Hermes ale nachrapnik podciągnąć mogłaś  🙄
kto chce moje nowe małe zobaczyć 😀 ? 3-go września już będzie ją można wziąć <odsadek>  😜
wicia287 w pierwszy dzień L-kę i 100 licencyjne O_o.  i jak zdam (znając moje beztalencie pewnie nie  :wysmiewa🙂 , to  w sobotę MOŻE pojadę 110  a na końcu albo finał dzieci 2,albo jakiś konkurs pocieszenia 😀

Nie_powiem;D dawaj : )
zalcia czemu masz licencji nie zdać?ostatnio prześledziłam fbla i śmiem twierdzić, że dobrze wam idzie  😉 a Cycuś poratuje w razie czego!  🤣 w każdym bądź razie: powodzenia😉
wicia287 dziękujemy 🙂 tak na prawdę sprawdzimy się dopiero na mpik ,ale to we wrześniu :P.  nooo, jak coś to mnie uratuje, to kochane konisko ^^
bede dawala po 2 bo jakos mi sie nie chce dodać więcej :p
To mała póki co w połowie bezimienna xD
jaka piękna  😍
Kawecan   Jeździec bez konia...
15 sierpnia 2011 12:00
Wróciłam i chcę wracać.  🙁
Zawsze mam parodniowego doła po skończeniu obozu, a zwłaszcza że to Skręt.  😕
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
15 sierpnia 2011 12:17
Ja mam zaaawsze doła po Gutowie i będzie mnie trzymał do ferii.  😉
ale jak się tęskni to oznacza że było tam cudownie i zawsze tak sobie myślę!  😎
a ja przed chwilą zabiłam muchę, do której było przyczepionych 6 maleńkich kleszczy  😲
skąd one  🤔
mils jaki cudny kucyś  😍
[b]Nie_powiem;D[/b] urooocza  😀
Kawecan, nightmare nie wiem czemu, ale mnie nie nigdy nie sięgnął dół po obozie. Może to "wina" jedno z dwóch mott, jakimi się kieruję: było-minęło, nie ma się co rozczulać nad przeszłością, bo można przeoczyć przyszłość.
A ja Wam powiem: zawodów mam dość na długi czas. Wkurza mnie to, że nic nie mam z tego co robię. Moje zdjęcia nawet nie zostały podpisane. Ale teraz piz** wielki podpis na zdjęciu. Grrr...jestem troszkę zła i zmęczona. Ale to nie ten wątek, więc nie będę wylewać moich frustracji u Was.  😉
robakt   Liczy się jutro.
15 sierpnia 2011 18:20
Czemu jest tak, że jak mi wychodzi to kobyle nie lub na odwrót?


Dzisiaj Miranda miodzio, ani jednego buntu, co jest niespotykane, za to przy zagalopowaniu problem z moim udem... Odnowiła się kontuzja (naderwany przyczep mięśnia) i przy każdym zagalopowaniu taki niesamowity ból, że przechodziłam do kłusa...  🙁
dzięki  😡, może dam jeszcze Promyka zdjęcie jak capne jakieś ładne  😀
robakt bo życie niestety takie jest... że nie można mieć wszystkiego.. ja mam konie pod domem a rzadko w ogóle siłę  żeby wrzucić d*pe na siodło 😀
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 sierpnia 2011 20:27
Wygrałam! 💃
gratulacje  👍
mils   ig: milen.ju
15 sierpnia 2011 20:58
ChCh ja nie w temacie - co? 😡
Denerwuje mnie to, że przez obóz i 2-dniowy wyjazd do znajomych wszystko mi się komplikuje. :/ Muszę pogadać z trenerem... 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się