Kącik WKKW

Strzyga, te zdjęcia są tak pozytywne, że aż chciałoby się tam być!!
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 lipca 2011 18:32
Strzyga, po zdjęciach mniemam, że atmosfera raczej rodzinna?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 lipca 2011 19:14
Zawody miały chyba dwa główne cele:
- zebranie funduszy dla Patrycji chorej na stwardnienie rozsiane, żeby mogła jeździć konno i startować w zawodach.
- "wprowadzenie koni do przestrzeni miejskiej", dlatego nie odbywało się to na hipodromie, tylko w środku miasta, wśród bloków, placu zabaw, przy ulicy. Chodziło też o popularyzację jeździectwa, przybliżenia go ludziom, była więc sulka, westowcy, pokaz ujeżdżenia.
Generalnie atmosfera była bardzo fajna. Żadnej spinki, wszyscy wyluzowani, serdeczni, jak nie środowisko jeździeckie.
Ludzi było sporo, bo miejsce tuż przy plaży, była też masa atrakcji dla dzieci, przyjechały psy ratownicze, wozy strażackie (można było lać wodę z sikawki 😀),  były dmuchane zamki, kolejki, malowanie buzi, te sprawy, więc było niedzielnie, piknikowo. Naprawdę miło odmiana.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 lipca 2011 19:15
o rany, muszę sobie w okolicy znaleźć kogoś, kto by takie cudowne zawody robił  😵
Strzygus, super galeria, uchwycone wszystko od zaplecza jakby 🙂

A ja to chyba na tyle zdjec sie zalapalam przez  "kask" :P hahah zartuje oczywiscie🙂 Dziekuje, sliczne zdjecia
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 lipca 2011 14:35
Crazy - było bardziej piknikowo, nie sportowo, stąd i inny profil zdjęć niż zazwyczaj =)

Hej, kto jest autorem zdjęć z Baborówka na ŚK. potrzebowałabym dosłownie kilka z logo jednego ze sponsorów do "podumowania" aby w przyszłym roku też chciał sponsorować.
Będę wdzięczna za info.

Crazy nie widziałam zdjęć Twojego konia od 2-3 lat, wtedy był fajny. Teraz wygląda rewelacyjnie 😜
Dziekuje bardzo 🙂
Nie wiem jednak czy moge mu przekazac te komplementy bo woda sodowa uderza mu do glowy 🙂 Istna sfochowana baba z niego🙂
Martuha, to prawda. Widuję go często na żywo, znam od lat i muszę przyznać, że facet kwitnie  😍.
Też jestem pod wrażeniem Czarnolasa  😀
I wciąż pod wrażeniem niedzielnej imprezy. Strzyga, świetne podsumowanie i świetna galeria - dzięki niej zobaczyłam, ilu rzeczy nie zobaczyłam - się działo  😜
Dziekuje bardzo, nie wiedzialam ze Czesiek wzbudza tyle pozytywnych emocji, wkonciu ma dopiero 15tke na karku 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 lipca 2011 21:08
"Czesiek"! uhuhuhu, podoba mnie się to  😜



Czesiek do boju!
😅 sie wie, ze do boju i nie tylko 😉
normalnie juz wiem po co czlek jezdz na wkkw- takie konie ogladac🙂
Karla🙂, ty się nie uśmiechaj - ja co roku na wkkw jadę pooglądać genialnie galopujące konie - nic mnie tak nie rusza jak wkkw-oski koń na krosie.
ja sie wlasnei usmiecham do tego Czarkowego galopu🙂
bo takiego konia to mozna ogladac  i ogladac,
Będzie ktos z aparatem w Starej Miłosnej na OOM?
crazy, ale fantastyczny obrazek!! super kurde no 🙂 to już mam trzeciego idola na r-v 🙂
Karla🙂, ty się nie uśmiechaj - ja co roku na wkkw jadę pooglądać genialnie galopujące konie - nic mnie tak nie rusza jak wkkw-oski koń na krosie.

Podpisuje się pod tym wsztystkimi kończynami 🙂

kotbury
Obszerną fotorelację znajdziesz tutaj. Myślę, że nie będzie problemów z udostępnieniem zdjęć 🙂

A propos galopu - aż mnie noga zabolała 😀


Zdjęcie K.Boryny
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
22 lipca 2011 11:04
a to,jeżeli się nie mylę, kolega klubowy Magdziora, startował jakoś tak blisko Etiudy 😉
dempsey   fiat voluntas Tua
22 lipca 2011 12:21
faktycznie ruch mało typowy dla dystansu 😉 za to efektowny.
ciekawe czy był również efektywny?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
22 lipca 2011 12:25
z tego co pamiętam ,dał radę wgalopowac w normę.
jezeli to MG Polaco to był najszybszy w L na 58 koni
tak to Michał i MG Polaco, który rzeczywiście ma dość efektowny galop i jak do tej pory nie miał problemów z mieszczeniem się w normie czasu, a wręcz przeciwnie🙂

edit: czy są już gdzieś wyniki OOM po ujeżdżeniu? bo z ujeżdżenia widzę ale z wkkw już nie...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 lipca 2011 21:09
http://www.skj-sopot.pl/images/stories/lista_zgoszen_CIC_SOPOT_VIII_2011_wer.2.pdf

Bardzo ładnie obsadzone zawody. Zaczyna mi się robić przykro, że IO nie ma cały czas. Fajnie byłoby mieć taką obsadę co roku =)

Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lipca 2011 15:56
‎koleżanka na fb pisze:
"Sylwia Kupczyk Mistrzynią Polski Juniorów Młodszych w WKKW" 
😅 😅
Srebro w dużych koniach Zuzia Leśniak i Tajga a Brąz Michał Hycki i Farolero - brawo małopolska!🙂
a jak Wirus?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się