Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

subaru2009 Są duże rozmiary . Przynajmniej u mnie były .....


Tak , przypominam że w Lidlu są te super żele na nogi dla koni 🙂 za 9.99 🙂                         
staniki z Lidla to wypas  😅 kupilam 2 bardotki wiosna i tak leża jak te naprawde drogie triumphy  😉
Naciau pozdrawiam koleżankę 🙂 ja tak samo 🙂 można powiedzieć że bielizna w Lidlu jest naprawdę ok 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 lipca 2011 18:45
Hm, to może i ja się przejdę  🙄
nie  czuje się "pojechana" 😉 z moim biustem OK, nosze 70C, ale lidlowskie 75B wystarczyło... były też duuuuże...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 lipca 2011 19:44
to praktycznie ten sam rozmiar noszę ja, w takowym razie przespaceruję się do Lidla 😉
ja mam 75 A  🤣 a przed 10 kg bylo 80 B
Dziewczyny nie ma to jak gadać o biustach na końskim forum xD  😀 🙄 jesteśmy niesamowite 🙂
Było dużo B i C z tego co widziałam 🙂
Ja w tamtym roku sobie kupiłam taki biustonosz właśnie w Lidlu 
I po jakimś czasie wkurzyło mnie jego zakładanie 🙂
Ale zakładam od czasu do czasu 🙂
Jest porządny . Lidl naprawdę ma dobrą jakość 🙂
czemu pojechala? normalne podejrzenie, fajne rzeczy w marketach zawsze (w sensie najczesciej) są w "jakis" rozmiarach tylko... albo male albo duze...(i to zawsze takie jak się akurat nie potrzebuje:P ) a nawet stwierdzenie, ze ma sie pewnie wiekszy biust niz ktos inny to tez zadne pojechanie tej osoby (czesto bardzie siebie samego 😉 ) no i fakt faktem ze porządne sportowe rzadko w pl mozna spotkac na wieksze 🙁 - bo tez szukam ...

ale ja nei o tym - jesli ktos bedzie sciagal z anglii to tez bym chciala transportowe i czapraki 🙂 moge sie odwdzieczyc zakupami w niemczech (lidl i netto) jak cos bedzie  :kwiatek:
tylko jakby ktos mogl sledzic gazetki... bo mam bardzo slaby net przez sezon i nie bardzo moge otwierac 🙁
Jesli dojdzie do jakiegos zamówienia zbiorowego to tez bym była chętna na transportery i czaprak 😀
Jeżeli dojdzie to ja też się dołączam 🙂
Ja dalej nie wiem jak to ta wysłka wygląda przez pocztę ale znalazłam dużo firm door2door gdzie przesyłka to max 25funtów (za 30kg) więc może to byłoby fajne. Gdyby w tym Lidlu do którego ja mam dostęp te rzeczy były w takich ilościach albo w ogole były!  😀iabeł: 
Także pokaże to koleżance i bede dawać znać czy ona sie zgodzi kupic 100000 ochraniaczy transportowcy i 5000 czapraków 😉
Dzwoniłam do taty, który po rozwodzie mieszka na wyspach, powiedział że zaglądnie 😉  zobaczymy co z tego wyjdzie



A propos tych biustonoszy w Lidlu to na 75D będzie ? bo nie wiem czy warto cisnąć się pół miasta busem ?
nie widziałam, raczej takie standardowe idące równo w górę pod względem obwodu i miseczki
Moja mama kupiła sobie sportowy B który jest na mnie dobry a nosze D - więc najlepiej zobaczyć oczkami 😉
ostatnio w go sporcie w Poznaniu w galerii Malta kupiłam strzemiona busse za 20 zł
Ja ostatnio kupilam sobie sportowy biustonosz w decathlon przeceniony za 20zł
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
15 lipca 2011 18:44
w Zarze mają fajne polo w kolorach ,czerwony ,granat ,niebieski ,różówy fuksja ,różówy jasny ,biały  zielony Polecam super materiał i super cena po 3 przecenie za 19,90 koaszulki mają wąski pasek na rękawkach biały .
Dział dziecięcy chłopięcy rozmiary do 170 (ja nosze normalnie 34 ,xs kupiłam na 7/8 lat i jest aurat Polecam
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 lipca 2011 18:54
mógłby mi ktoś podesłać zdjęcie tych lidlowych transporterów? poprzedni link mi nie działa  :kwiatek:

a po sportowy stanik to i ja się wybiorę skoro D mieści się w B to może znajdę coś dla siebie 🙂
mi też link nie działa. nie mogę tego znaleźć ;/
Mam siostrę w Irlandii więc nie powinno być problemu żeby mi wysłała paczkę 🙂
Słuchajcie znalazłam jakiś sposób transportu za 25funtów do 30kg - wiec przy paru osobach wychodzi po 15-20zł a kolezanka powiedziła ze moze kupic duzo rzeczy jak tylko będą.
Drugą osobę też mogę wysłać do Lidla i wtedy może nawet sie uda za darmo przywieść (jakis znajomy TIRowiec czy cos:P) tylko że nie za 2tyg tylko dłużej wiec nie wiem.
Oczywiscie jak tylko te rzeczy tam będą w takich ilościach... To która opcja wam sie bardziej podoba? Nie sądze zeby udało się kupić dla tych 10000 osob ktore jest zainteresowane ale 2 pisały do mnie PW no i te dziewczyny z poczatku 'zamowien' maja chyba pierszeństwo, hm?
To jak i co?

PISZCIE KONIECZNIE TYTUŁ PW !
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 lipca 2011 21:37
Ja jednak rezygnuję 🙁
w gazetkach na stronie angielskiego lidla(18.07) nie ma końskich rzeczy...
a ja chetnie, nie spieszy sie wiec liczac oszczednosci (bo i jeszcze rpzesylka w pl przeciez) to chetnie tym tanszym transpotrem :P ochraniacze i czapraki
Racja, ta podlinkowana gazetka juz nie istnieje 🙁
to co zbieramy sie na jakies zamówionko jak oczywiscie miałby kto to wysłac z wysp 🙂 i jesli ktos by chetny sie znalazł 🙂 bo ja jestem chetna 🙂 moze zrobimy jakąs liste ? 🙂
W Biedronce w Józefosławiu  są skarpety. Ustrzeliłąm czarno-fioletowo-szare, w romby, jest jeszcze srebrna nitka. Są też w paski i nie ma tej nitki. Już wcześniej ktoś pisał o Biedronkowych skarpetach i żałowałam, że wcześniej nie wstąpiłam, a jednak się udało złapać!  😀
a ja proponuje udac sie z ta informacja do ogloszen  🤬
( 😀 ogłaszałam się nie raz w ogłoszeniach i nikt zainteresowany nie był... myślę, że to jak najbardziej na temat w tym temacie 😉 szczególnie, że dziewczyny poszukują, ale i tak przepraszam jeśli zawiniłam  :kwiatek: )

Rzeczywiście nie ma już w UK w Lidlu tych rzeczy.. były kilka mies temu.. koleżanka jak wpadła to jak mówię kupiła całe partie z kilku sklepów :P

mógłby mi ktoś podesłać zdjęcie tych lidlowych transporterów? poprzedni link mi nie działa  :kwiatek:









real foto.. są różne kolory
Artanis dlaczego one są odwrotnie założone?
MonikaxD- rzeczy nie są w Irlandii a w Anglii. Ale mam nadzieje że znowu sie pokażą na Zielonych Wyspach 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się