Kącik Małolata...:D

jett   success is the best revenge
07 lipca 2011 18:00
Ale fajnie wyjrzeć za okno i nie zobaczyć ani jednej chmury  😜  😍
Boże jaka jestem szczęśliwa! świetny dzień z przyjaciółką w stajni, premiera HP [choć tutaj płaczę, zwłaszcza że nie mogę oglądnąć relacji live] i TOMO OŻENIŁ SIĘ Z VICKY! 💃 😍 😜 💘 😅
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 lipca 2011 18:28
Wróciłam, wszystko mnie boli dostałam dosyć fajną klaczkę, ale zdjęcia się nie nadają do publikacji 🙁 jutro może coś poskaczę 😀
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1065279#msg1065279 date=1310059402]
TOMO OŻENIŁ SIĘ Z VICKY! 💃 😍 😜 💘 😅
[/quote]

może to dziwnie zabrzmi, ale kim oni są?  😁
Kawecan   Jeździec bez konia...
07 lipca 2011 19:41
Wiecie że gdy nie macie kamerki ani mikrofonu na chatroulette jest całkiem zabawnie?  😂
Dzisiaj to odkryłam i jestem cała uśmiana.. 2 razy spadłam z krzesła.  😁
Arroch Tomo, Marsowy gitarzysta a Vicky to była jego dziewczyna, potem narzeczona 😉



czuję TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKĄ dumę, Tomo to jeden z najfajniejszych ludzi na świecie a Vicky... cudownie się z nią gada i wgl jest prześwietna! łałałiła!
mils   ig: milen.ju
07 lipca 2011 19:47
Mam pilne pytanie do kogoś, kto zdawał brąz jakoś ostatnio albo pamięta jak oceniali. :kwiatek:
Byłam w stajni. Wszyscy mieli lenia i nikt nie jeździł, a konie latały na padokach. Jeszcze tylko gdyby było ciepło... 😜
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1065328#msg1065328 date=1310064136]
Arroch Tomo, Marsowy gitarzysta a Vicky to była jego dziewczyna, potem narzeczona 😉

czuję TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKĄ dumę, Tomo to jeden z najfajniejszych ludzi na świecie a Vicky... cudownie się z nią gada i wgl jest prześwietna! łałałiła!
[/quote]

yhym 🙂 cieszę się Twoim szczęściem  😁 Gadałaś z nią?;>
mils, przecież na kartce masz wytyczne, według których ocenia się przejazd. na kartce, na której są oceny i uwagi. nie amsz czegos takiego?
mils   ig: milen.ju
07 lipca 2011 20:07
ankers jeszcze do mnie to nie doszło, a kiedy dzisiaj rozmawiałam z koleżankami, które jechały odznaki, mówiły, że oceniali zupełnie, zupełnie inaczej. Gdyby wszystko było jasne, to bym nie pytała.
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1065328#msg1065328 date=1310064136]
Arroch Tomo, Marsowy gitarzysta a Vicky to była jego dziewczyna, potem narzeczona 😉

czuję TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKĄ dumę, Tomo to jeden z najfajniejszych ludzi na świecie a Vicky... cudownie się z nią gada i wgl jest prześwietna! łałałiła!


yhym 🙂 cieszę się Twoim szczęściem  😁 Gadałaś z nią?;>
[/quote]

yes! jestem megamegamega szczęśliwa!


zaraz dostanę zdjęcia z dzisiaj, szykujcie się 😀iabeł:
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
07 lipca 2011 20:23
Wiecie że gdy nie macie kamerki ani mikrofonu na chatroulette jest całkiem zabawnie?  😂
Dzisiaj to odkryłam i jestem cała uśmiana.. 2 razy spadłam z krzesła.  😁

Hahaha ! Ta strona to jeden wielki polew 😀
Mój szwagier 'James Bond' i 'Brad Pitt' w jednym, rozmawiał z niemkami po angielsku, fakt, jego angielski kuleje bo chłopak uczy się sam, ale jak powiedział im 'I see two very beautiful girls' to się rozłączyły 😁
Niemkom widocznie się nie mówi, że są ładne 😂
Kawecan   Jeździec bez konia...
07 lipca 2011 20:33
Gadałam już z niemcem, belgiem , jakimś z chile i gostkiem który się urodził w polsce i mi się pytał co to za polskie cukierki  😜. Znajoma znajomej gadała z Bieberem 😂.
Choć połowa się wyłącza jak widzą że nie mam kamerki.  🙄
Chciałam tylko powiedzieć, że ten Bieber to film puszczany kilka razy 😉

Oj ja z meganhorse(()) dziś poznałyśmy świetnego amerykanina, rozmawiałyśmy potem z nim na skype, przyszła jego siostra i uwaga... Tata  😀 Nie wiecie jaką mieli polewkę z królika i skarpetek  😁
Alabamka
Wyprzedziłaś mnie  👿
To był niezapomniany wieczór ( oby takich więcej ) 😜
Amerykanin był tak pozytywny że padałam ze śmiech gdy widziałam jego śliczny uśmiech  😅
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
07 lipca 2011 21:13
Niektórzy ludzie są tam naprawdę fajni.
Siedząc na tej stronie ze szwagrem natknęliśmy się na chłopaków, z napisem na kartonie - 'Kill Bieber', 'Bieber is Gay', 'We hate Bieber' 😂
Rozmawialiśmy też z przemiłą japonką [?] (nie z butem 😁 )
Świetnie mówiła po angielsku, choć czasami coś tam bełkotała pod nosem w swoim języku jak się zapomniała 😁 Wtedy była polewa bo ona coś do nas nawija, a my nic nie rozumiemy 😀
Robiłam za tłumacza 😂 siedziałam pod nogami szwagra i niezauważona pisałam do niej (problemy z mikrofonem)
Wystarczył głupi uśmiech mojego szwagra i odrazu szedł tekst 'Oh ! You are cute !' 😂
Aż mam ochotę tam wejść i popizgać 😁
Natknęliśmy się też na kilka nie miłych widoków, ale to się wytnie 😁
Kawecan   Jeździec bez konia...
07 lipca 2011 21:16
Ja jednej parce przerwałam w ... nieważne.  😂
A załączam widok który .. też nieważne.
🙇 😁
Mysza, od razu jak wspomniałaś o bucie przypomniał mi się niemiec, który rozmawiał ze mną z butami na głowie  🤣
Swoją drogą dziś był śpiew i oczywiście nie zaliczyłam  😡
Kawecan   Jeździec bez konia...
07 lipca 2011 21:20
Alabamka wysłałaś mi go.  😵 Buty oczywiście Nike.  😂
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
07 lipca 2011 21:24
Buahahaha 😀 Kawecan umarłam 😀
Ja zastałam ze szwagrem faceta, który robił sobie ... Nooo ... 😁
Alabamka ludzie mają różne pomysły, może nie miał znajomych i chciał się butami komuś pochwalić ? 😁
Ew. Taki fetysz, jedni czapki, inni różne fryzury, a jeszcze inni ... Buty na głowie 😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 lipca 2011 21:45
haha przypomniało mi się jak na promie do Grecji gadałam z Niemcami - oni do mnie po swojemu, ja ni huhu, to im mówię: "ja... yyy... nie rozumieć"  😂 😂 a później wyzywałam po polsku i po angielsku jakieś Hiszpanki, które mi zajęły gniazdko  👿
podlinkujecie ten czat? pierwsze słyszę o czymś takim  🙂 trzeba mieć kamerkę i mikrofon? w sumie ja mam, ale sama gadać nie chcę  😀

ale dziś popsułam trening. Jeździło mi się super, gorzej ze skokami. Nie widziałam kompletnie odległości, posyłałam z daleka, albo przyciupywałam. I nie mogłam skoczyć rowu. Pożal się boże 😵 😂
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1065351#msg1065351 date=1310065876]
yes! jestem megamegamega szczęśliwa!


zaraz dostanę zdjęcia z dzisiaj, szykujcie się 😀iabeł:
[/quote]

Ja się na Meet&Greet z Zakkiem prawie do Bossa ze stresu, że go widzę na żywo nie odezwałam, także podziwiam  😁
Arroch nie gadałam live tylko w necie :<

ale za *look w suwaczek* 3 miesiące 27 dni zamierzam dorwać Tomislava i mu osobiście pogratulować! i wgl wszystkich złapać i wyściskać i opieprzyć. ale się stęskniłam 🙁
podlinkujecie ten czat? pierwsze słyszę o czymś takim  🙂 trzeba mieć kamerkę i mikrofon? w sumie ja mam, ale sama gadać nie chcę  😀

ale dziś popsułam trening. Jeździło mi się super, gorzej ze skokami. Nie widziałam kompletnie odległości, posyłałam z daleka, albo przyciupywałam. I nie mogłam skoczyć rowu. Pożal się boże 😵 😂

http://www.chatroulette.com/
Kamerki nie trzeba mieć, można wyłączyć 🙂 Tak samo mikrofon
takiego oto towarzysza-upierda miałyśmy dziś na jeździe 😁

niemiłek cudo  😍  🍴
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 lipca 2011 09:23
niemiłek, ja bym się bała, że go przypadkiem zdepczę  😁
cudaaaśny  😍
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
08 lipca 2011 09:32
niemiłek cudo 😍 Tam gdzie ja jeżdżę jest podobny, też srokacz, też upierdliwy ... I kryje wałachy 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 lipca 2011 09:37
Mysza, nawet mi nie mów, że taki mały! ja już nie mam kiedy jeździć i focić )-:
zacznijmy od tego, że nie mam czym  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się