Wszystko, co chcielibyście poradzić, ale nikt nie pyta...

aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
22 kwietnia 2011 09:48
Jeżeli chcecie się wyrobić z posprzątaniem domu na święta, to nie wpadajcie na genialny pomysł wyprania pokrowca z olbrzymiego materaca kieszeniowego... A jak już wpadniecie na ten genialny pomysł, to najpierw uświadomcie sobie, że toto jest wielkości i grubości conajmniej derki zimowej, która do waszej pralki na pewno się nie mieści... Nie uświadomiłam sobie w porę, radośnie zaprałam co większe plamy obficie mocząc pokrowiec i uświadomiłam sobie, że do pralki nie wejdzie.... teraz piorę ręcznie, w wannie, a to coś jest po nasiąknięciu wodą tak ciężkie, że nie da się tego obrócić...  🤔wirek: Jak się wyrobię do wieczora, to będzie pięknie, a spać i tak chyba przyjdzie na kanapie....
Jajko gotowane w wyciągu z cebulowych łupinek ładnie wygląda, jak się je do gotowania owinie gumką recepturką. Wesołych jaj!
archeo   Bo warto :D
12 maja 2011 20:29
Jeśli wyślizgnie się wam laptop nie "łapcie" go stopą.
Brak paznokcia i zakrwawiona łazienka to nie jest dobry pomysł na wieczór. (przynajmniej laptop nadal działa)
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 maja 2011 20:37
Jeszcze co do malowania paznokci. Jak malujecie 2 warstwy to pamiętajcie że paznokcie schną dłuuużej niż po 1 warstwie i nie sprawdzajcie od razu po minucie palcem czy wyschły. Nie wyschły. A jak już dotkniecie i macie piękny odcisk palucha na lakierze to nie próbujcie owym paluchem tego wygładzić- będzie tylko gorzej 🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 maja 2011 20:45
i nie wyciągajcie omączonego chleba, jeśli dopiero pomalowaliście paznokcie.
acz, efekt ciekawy  😂

maile z linkami aktywacyjnymi mogą być w skrzynce na spam
Gillian   four letter word
12 maja 2011 20:47
Nigdy nie odkładajcie nic na później. Np "zrobię to przed wyjściem do pracy". Nope, nie zrobisz a w dodatku się spóźnisz! :/
dotyczy tankowania auta, prasowania, golenia nóg, mycia włosów, pakowania...  🙄
Mars migdałowy może nie jest zdrowy, ale za to PYSZNY. Jak ktoś lubi marsy i migdały  🙂
Te marsy są w Polsce?
Scottie   Cicha obserwatorka
26 maja 2011 00:12
tulip, są chyba w Biedronce 🙂
Nie widziałem w "Robalu" marcepanowych Marsów, ale Bounty Noir ( w gorzkiej czekoladzie ) to są!!!
Scottie   Cicha obserwatorka
26 maja 2011 00:28
strzeszynopitek, możliwe, że pomyliłam ze snickersem jakimś limited edition 😉
Faktycznie miał ten migdałowy mars naklejkę jak z importu. I był podejrzanie dobry. I ja chcę jeszcze, a słodyczy zwykle nie jem... I były tylko dwa na sklep... Może kto podrzucił  👀
marcepanowy mars???  😲 przeciez to cos co ja musze miec i zjesc!!! 😜
Ekhem... a są marcepanowe? Ja tu nad migdałowymi się rozpływam... takimi jak lody magnum...
Nie widziałem w "Robalu" marcepanowych Marsów, ale Bounty Noir ( w gorzkiej czekoladzie ) to są!!!

strzeszynopitek twierdzi, ze sa!
google time
edit: google time over - no record  😕
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
26 maja 2011 11:51
Najwyraźniej zjadłaś coś, co nie istnieje. Albo zostałaś włączona do supertajnej grupy testującej nowy produkt.

Natomiast Bounty w gorzkiej czekoladzie są także w "zwykłych" sklepach.
I want to believe! edit: und 14% ganzen Mandeln...
ojej! jaki piekny!
... też go widzisz na zdjęciu?  👀
Ostatni w Trójmieście... Ja go zaraz zjem  🍴
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 maja 2011 13:33
A jedliście potrójne Bounty? :>
Są w PL Maltizers (nie wiem jak się piszę po angielsku).
Jak mieszkałam w IE to uwielbiałam pić Bounty, Marsa itd... 😉
Ja też muszę coś poradzić koniecznie! Moje ostatnie objawianie 🙂 Jeśli z waszej stopy spadają wszystkie buty na paseczek na piętę/bez paseczka, to nic nie szkodzi, nie jesteście skazane na buty zapinane wokół kostki! Ostatnio kupiłam sobie piękne buty na wysokim obcasie i właśnie na pasek z tyłu stopy - pasek spadał po 2 krokach. Mój genialny chwyt polegał na przyklejeniu paska do rajstop taśmą dwustronną 😀 Przetańczyłam całe wesele z butami super trzymającymi się na nogach, nic się nie odklejało i nie było tego widać. W domu spokojnie odkleiłam taśmę i nigdzie nie zostawiła śladu. Polecam 😀
Dzionka, zuch dziewczyna! 😀

Ja się nie zachowałam z tymi batonami; chciałam polecić, a nie wiedziałam, ze niedostępne 😕
... w Piotrze i Pawle mieli dwa ostatnie... wpisujcie nieproszone info, w jakich sieciach "rzucili"  😉

Ale potrójne Bounty to już przesada  😉

EDIT:
I co mam zrobić, mam radę, nikt nie pyta, ale i nic nie pisze 🙁
Wklejam: http://www.faunaplanet.tv/ 
Polecam oglądanie, jak i mnie polecono.
Jeśli równo o północy przyjdzie Wam do głowy wśród nocnej ciszy kliknąć Windows Media Palyer - pamiętajcie, że zamiast muzyczki możecie mieć tam nagrane szmery oddechowe i arytmie serca( materiały szkoleniowe).
Charczący oddech wydobywający się z laptopa może przyprawić o zawał!  👀
Tania, ja bym chyba zeszła z tego świata, a jak znam siebie to z pewnością bałabym się podejść do laptopa, spieprzyłabym na górę, a lapek charczałby całą noc  🤔wirek:
W odcinku "The Middle Earth Paradigm" serialu The Big Bang Theory jest kilka dobrych pomysłów na podryw.
To a propos odsłuchu arytmii 😉
Starannie zamykajcie za sobą wrota do roundpenu lub ćwiczcie tam z koniem mając wrotki na nogach.
Jak się drzwi szeroko same otworzą nie wołajcie konia po imieniu wymachując marchewką bo koń nie ma uszu w zadku wierzgającym i znikającym na horyzoncie.  😂
Taniu, przepraszam.... WROTKI? przeciez w roundpenie jest raczej miekkie podloze? co robilas tam na wrotkach????
cieciorka   kocioł bałkański
19 czerwca 2011 19:28
to chyba rada, żeby w razie czego być na wrotkach, to pojedzie sie za koniem:P
o kurcze, jakos mi sie logika zdania poprzestawiala. ups  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się