Kuce - wszystko o

edzia69   Kolorowe jest piękne!
20 maja 2011 19:39
Hm to my kończymy 3jkę w sierpniu :/ Czyli jednak chyba będę musiała odczekać rok żeby go pożądnie zrobić ... Chyba że uda mi się wypracować wszystko jak należy do końca lipca ...

Jak przygotowywaliście ogry pod licencję ? Wiem, że muszę go nauczyć wysokiej akcji nóg, co on umie zrobić jak chce , a jednak rzadko mu się chce ...:<

30 miesięcy skończy i wołaj inspektora
jaka wysoka akcja nóg? możesz przybliżyć?
nasze zdawały w zeszłym roku jeden wierzchową a drugi tę wstępną i nie bardzo wiem o czym piszesz.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
20 maja 2011 19:52
edzia69 chodzi mi o obszerny ruch, w ten sposób powiem .. może tak będzie łatwiej .. kucyk potrafi na prawdę wywalić te giry do przodu , że można patrzeć i patrzeć, ale rzadko mu się to zdarza ...

Wiem że ruch też jest oceniany .. jak to wyglądało u Was z tą licencją wstępną i licencją wierzchową?
edzia69   Kolorowe jest piękne!
20 maja 2011 20:11
Musisz wejść na stronę PZHK w programy hodowlane i przeczytać tę epistołę o nazwie próba dzielności.
W  jakim wieku pierwszy raz już dopuszczacie klacz do ogiera?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 maja 2011 21:28
Mój mógł mieć zrobioną licencję w wieku 2,5 roku ale nie zdążyłam go przygotować, dlatego robię przed ukończeniem 3jki.
Ale mi chodzi o klacz żeby źrebna była nie ogiera do klaczy 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 maja 2011 21:47
AAaaaaaaaaaaaa 😀 Sorki, źle przeczytałam 😀
edzia69   Kolorowe jest piękne!
23 maja 2011 07:55
gegew/g przepisów 30 miesięcy
witam. Czy kn-y tez zaliczaja sie do tego wątku ?  👀
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
23 maja 2011 11:40
Misia cudowny kuc w papierach Błyskawica po Nando od Bombonierki kucka 4lata ,144 cm o dsierpbnia moja a od pażdziernika pod siodłem ( siodło na grzbiecie niekoniecznie z kimś )


Solaoke, myślę, że tak, skoro i hucki się tu przewijają... 😉

Nawet ja się dorobiłam ostatnio jednego  😍


Orzeszkowa , sliczny kucorek 😜 . Jakaś rasa?  👀 😡
No to ja tez dodam 🙂 Przedstawiam mojego Kacpra

Solaoke, wygląda na to, że hucuł - w paszporcie ma 'typ prymitywny', na grzbiecie palenia ze stadniny w Gładyszowie 😉

Kacper super, oglądałam Was ostatnio na fotoblogu i miałam pytać, ale skoro pokazałaś się tu - co to za siodełko macie? Napisz o koniowatym coś więcej 🙂
muszę się tutaj pochwalić bo rozpiera mnie duma!


💘
Orzeszkowa , tak naprawde to niepamiętam jakiej firmy jest to siodło   😵 . Jutro specjalnie sprawdzę 😁 . A jaki jest twoj nick na pb ? 👀

Kacper to konik polski. W kwietniu skończył 5 lat. Kupilam go, gdy mial ponad 5 miesiecy z hodowli w Tarnowskich Górach🙂 to na tyle ;p

Niemiłek , aaa ! Cudowny maluch  :kwiatek: 😍
edzia69   Kolorowe jest piękne!
29 maja 2011 20:21
[

Niemiłek , aaa ! Cudowny maluch  :kwiatek: 😍


przyłączam się! cudny!
i nasze mamuśki!


Solaoke, super Wam w zielonym 🙂. Ile ma wzrostu? Dość duży się wydaje 🙂.
Sisisa , 141  👀
Solaoke, łaa. Ale fajnie ;P. Gdyby mój był te 3 cm większy... (właściwie to chyba 5 bo jak sama go mierzyłam to wyszło 136, a w papierach ma 138)

Ładny jest, taki chudziutki 🙂, skaczecie coś?
Sisisa , a tak, skaczemy, jak pokraki, ale skaczemy 😁. 80cm. Wrzuc jakies fotki twojego 🙂

czasem nam się taki zapasik udaje ;D.

to jest najświeższe 😉.

A resztę moich koników możesz zobaczyć na www.konikipolskie.tnb.pl 😉 i www.sisisa.fbl.pl.
piekny 😍
Solaoke, ale Twój śmiesznie skacze ;D. Tylko trochę za bardzo się na nim kładziesz, ale wiem, że zrobienie prawidłowego półsiadu na koniku polskim proste nie jest ;P.
Jak myślisz, mojemu ładnie by było w zielonym?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 maja 2011 21:11
Świetne te Wasze kucyki 🙂


Sisisa jaki on męszki na ostatnim zdjęciu :>
Solaoke, dziękuję, twój super, taki fit!

edzia69, dzięki  🙂

to może tak z innej perspektywy z mamusią żeby było widać, że to kucki:



btw mama ma 93 cm więc możecie sobie dopowiedzieć wielkość malucha  🤣
Łaaaaa! Ale maleństwo. Piesek taki ;D.
niemiłek, ale cudoooo 😍 (tfu, tfu) Dawaj więcej fot! To ile to-to ma, 40 cm?  😁

Solaoke, Laskonik to ja 😀

Sisisa, ależ ma karczycho! Bardzo mi się podoba, może dlatego, że przypomina nielepickiego Sokoła, którego uwielbiam. A w limonce byłoby mu obłędnie (kiwi, banana i te klimaty też 😉)
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 maja 2011 21:36
niemiłek swietny maluszek  😀
edzia69   Kolorowe jest piękne!
29 maja 2011 22:56

niemiłek

czy masz może zdjęcie ojca malucha?
jestem ciekawa po kim odziedziczył gen splash, bo jak patrzę po to chyba nie po mamie!
Orzeszkowa, subaru2009, dzięki  :kwiatek:

edzia69, mam ale na drugim komputerze, dziś albo jutro dodam  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się